Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Just now, 12Laki said:

Ajde ostavimo klubstvo po strani,Koliko puta nas je on izvukao.I sad zbog ovoga da ga pljujemo?Msm razumem razocarani smo svi.Ali Mitar i Tadic su ovde jedini koji ne zasluzuju pljuvanje.Kritiku da ali pljuvanje(kako mi znamo da cinimo) ne.

Ma problem je što on nije smeo da šutira, dečko je u kanalu i morao je neko drugi da bude taj peti. Tu je potrebna užasna psihička snaga, a igrač kome evidentno ne ide, ne treba da šutira. Nije Mitrović kriv što smo ispali, ili nije jedini, ali moramo da se prilagođavamo situaciji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Generalno, ovo su utakmice koje se dobijaju ili gube i igra se ne pamti puno, ali u moru svakakvih meceva u poslednjih 15-20 godina ovaj mec je jak kandidat za najbednije izdanje reprezentacije.

 

Selektoru na dusu ide to sto smo takticki razvaljeni, bez bilo kakve ideje osim da se bunari u 16, a i to je radjeno dosta lose. Na terenu Skoti 5 puta borbeniji. Ne umeju mnogo, ali izginuse.

 

Uglavnom, mirno spavajte, ono u Oslu je bio incident, stvari su se vratile na svoje mesto.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Onaj gol Jovića je samo produžio mučenje. Menjam kanal, zatvaram tab i nastavljam veče kao da se ništa nije desilo. Eventualno možda kasnije ili sutra pogledam šta ih je ovaj put mučilo, kiša, visoka trava, okrugla lopta ili to što svi znaju da igraju fudbal danas.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Juan said:

Ma problem je što on nije smeo da šutira, dečko je u kanalu i morao je neko drugi da bude taj peti. Tu je potrebna užasna psihička snaga, a igrač kome evidentno ne ide, ne treba da šutira. Nije Mitrović kriv što smo ispali, ili nije jedini, ali moramo da se prilagođavamo situaciji.

Upravo to.Decko je u kanalu.I u Fulamu je promasio penal.I sad dati njemu da sutira odlucujuci penal(gde je pritisak velik) nije bas mudro.I stim da ce ga ovaj promasaj mozda baciti u jos veci kanal.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Juan said:

Ma problem je što on nije smeo da šutira, dečko je u kanalu i morao je neko drugi da bude taj peti. Tu je potrebna užasna psihička snaga, a igrač kome evidentno ne ide, ne treba da šutira. Nije Mitrović kriv što smo ispali, ili nije jedini, ali moramo da se prilagođavamo situaciji.

 

Penal je trebao da se ponovi. Pokrali su nas, a niko to ne spominje. Nije da mi smeta, ali ako cemo po pravilima on je trebao da stoji na liniji sto nije bio slucaj. Zato je i stigao da skine Mitru sut.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za nas šteta, jbg. Nije da smo zasluzili da prodjemo, Isuse, šta je ono bilo prvih 20 minuta, jel smo igrali protiv Brazila u gostima ili Škotske kod kuce...

 

I tokom tekme kasne reakcije, mislim da je nakon njihovog gola odmah trebalo preći na 4 pozadi, sa Gudeljem u vezi, a penale uopšte nije trebalo ni da docekamo kad smo onako volsebno izjednacili. Ali jbg, steta...

Link to comment
Share on other sites

Ovo je bio EURO na tacni,ali ovakvim fudbalom ne mozes da postignes rezultat.Izuzetno mi je zao Mitrovica,momka koji najmanje zasluzuje ovakav scenario,ali eto,zivot je to.

Jedino mi je u celom ishodu drago sto ce onaj skup ogavnih ljudi bez morala iz FSS ostati kratkih rukava za 10 i kusur miliona.Kroz istoriju je na njihovom mestu sedelo mnogo losih ljudi,ali ono je sljam prve klase.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Jbg, dok se mi smejemo izjavama posle poraza drugi igraju EP. Pretpostavljao sam da će se ovo desiti, ne gledam našu reprezentaciju već godinama i nisam je gledao ni večeras, ali ovo je baš ponižavajuće, mislim na ovo što mi dopuštamo da nam se radi sa fudbalom.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Patriota iz kauca said:

Totalno sam indiferentan posle ovog poraza a Mijatova prečka me još boli.

meni tacno seva paja, sa mafijaskim savezom i njihovim mafajiaskim trenerima i kombinacijama, totalno me zabole za istu.. nisam pogledao utakmicu repke jedno 2-3 godine.. i da, sto bi se reklo, mijatova precka jos se trese..:default_coffee:

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ono sto je svima jasno, osim SnS bandi u savezu, ovim igračima je potreban neko ko zna i radi svoj posao selektora... 

 

Skoti su limitirana ekipa, svaka iole organizovanja ekipa bi' im napunila mrežu u produžetku.

 

I koliko god bio navijački obojen, Mitar je ponajmanje kriv za ovo sto se dogodilo veceras. Ni prvi, ni poslednji promasen penal...

 

"Putuj Evropo.... "

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...