Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

2 hours ago, Milko Miller said:

Nama je zapravo i najveci problem sto jedan trener poput Jovanovica spada u top5 srpska trenera. To dovoljno govori o trenutnom stanju trenerske struke u Srbiji, ali ni ne cudi kad znamo ko je ovde decenijama ucio trenere.

Kako bi uopšte izgledalo top 5/top 10 aktivnih trenera?

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ikac said:

Kako bi uopšte izgledalo top 5/top 10 aktivnih trenera?

 


Evo šta kaže ChatGPT (baš mršavo):

 

1. Dragan Stojković (Piksi)

2. Vladimir Ivić

3. Mladen Krstajić

4. Ivan Jovanović

5. Slaviša Jokanović

6. Vladan Milojević

7. Aleksandar Stanojević

8. Nenad Lalatović
9. Dejan Stanković

10. Marko Nikolić

 

Spominje još Rastavca, Sašu Ilića, Aleksandra Jankovića, Batu Mirkovića, Vignjevića i Drulovića.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jezivo smo tanki sa trenerskim kadrom i  ne vidi se ni milimetar boljih u budućnosti. Naprotiv, sa onom lažnom trenerskom školom samo će se štancovati Krstajići i Lalatovići do iznemoglosti. Moralo se još pre koju godinu kao u Sloveniji, da se uvezu Italijanski i španski treneri nižih liga, do sad bi stasali neki kršteni pomoćnici po dubini, gore ne bi bilo sigurno. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pa ne može chat GPT da ti izbaci trenere koje nemamo. To je otprilike stanje s početka prošle godine. Piksi je pre toga odveo Srbiju u Katar, Krstajić bio selektor Srbije, Bugarske, trener nekih klubova...

Chat GPT radi s onim što pokupi na internetu.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, pentatonik said:

Chat GPT i nije za tu vrstu upita jer barata bajatim informacijama

Da, ali u ovom konkretnom slucaju mislim da je solidno pogodio listu sem Lalatovica i Krstajica. Ali ajde nek uzmemo da je to Top10, to su onda pet bez angazmana plus selektori Srbije i Grcke i treneri Zvezde, Vojvodine, CSKA i Spartaka. To je nasa trenerska elita. A i nije da je samo nezgodan trenutak u karijeri, ovde niko nije bio ni blizu da vodi tim koji se bori za Evropu u nekoj jacoj ligi.  

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pentatonik said:

Chat GPT radi s onim što pokupi na internetu.

 

Znam brate, ne živim u pećini. Poenta je što bi lista bila skoro ista i da radi sa podacima od juče.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Мџе said:

A nije da su se pojavili ne znam kakvi treneri u medjuvremenu. Tu eventualno Lazetić i Paunović fale.

 

Ja bih čak rekao i Cokna, bolji je od pola iz onih 10, a onu dodatnu listu ne vredi ni komentarisati. Vignjevića sam morao da guglam. Selektori Piksi, Krstajić, kao i Stanojević, Lalatović i Stanković, ne bi smeli ni da su blizu top 10.

 

Naša najbolja šansa u neko dogledno vreme bi mogao da bude Kosta Runjaić, trener Udinezea, nemačka škola. Navodno čovek je tražio od domaćih medija da ga vode kao Srbina. Paunović se već predugo mlati po Severnoj Americi, a i u Redingu je to jako loše izgledalo.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, McLeod said:

Ivan Jovanovic je u rangu Lalatovica. Mi nemamo nikoga ko je bolji od Piksija, uz sve njegove mane, zato selektor treba da bude stranac. Jokanovic je u kljucnom trenutku karijere bio alav i glup, on je mogao da postane nesto vise, ali je to davno proslo vreme.

Jovanović je fudbalski trener a tralalatović kombinacija i tu sva prič oko njih dvoje završava. Što se Jovanovića tiče dovoljno je pametan a i ne mora da radi u srpskom fudbalu. Imamo mi siviće, matiće, kruniće

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, McLeod said:

Ivan Jovanovic je u rangu Lalatovica. Mi nemamo nikoga ko je bolji od Piksija, uz sve njegove mane, zato selektor treba da bude stranac. Jokanovic je u kljucnom trenutku karijere bio alav i glup, on je mogao da postane nesto vise, ali je to davno proslo vreme.

Nadam se da nisi ozbiljan

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Ikac said:

 

 

 

Naša najbolja šansa u neko dogledno vreme bi mogao da bude Kosta Runjaić, trener Udinezea, nemačka škola. Navodno čovek je tražio od domaćih medija da ga vode kao Srbina. Paunović se već predugo mlati po Severnoj Americi, a i u Redingu je to jako loše izgledalo.

Ima i Ognjen Zarić, momak poreklom iz RS, trenira švajcarski Vintertur. Isto se kalio kao trener po nižim nemačkim ligama.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, CuaTheTime said:

Nadam se da nisi ozbiljan

U vezi cega, Lalatovica ili Jokanovica? Ne vidim bitnu razliku izmedju njih, da Lalatovic nije dijabola sigurno bi mogao da ode u neki Al Ahli koji je vrhunac i ovima.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...