Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Just now, Don Dusko said:

Pa igramo bunker kao i protiv Spanaca pa na kontre.Jbg ovde nije proslo i to je problem.

Da bi to igrao moraš da imaš nekog brzanjca ili pak špica koji će zadržati loptu,dok se saigrači pridodaju,da iznudi faul,pomeri twzuste igre.....

A mi nemamo ništa od toga sem 3 štopera,beka,tri zadnja vezna...bez brzog krila i jakog špica.

Tako da sa ovim što je izveo i kako je taktiku postavio može da se parkira bus I da moliš Boga da ga ne primiš.

Piksi madjija!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zadnji vezni said:

Da bi to igrao moraš da imaš nekog brzanjca ili pak špica koji će zadržati loptu,dok se saigrači pridodaju,da iznudi faul,pomeri twzuste igre.....

A mi nemamo ništa od toga sem 3 štopera,beka,tri zadnja vezna...bez brzog krila i jakog špica.

Tako da sa ovim što je izveo i kako je taktiku postavio može da se parkira bus I da moliš Boga da ga ne primiš.

Piksi madjija!

 

Ukratko: tvoje korisničko ime sinonim našeg fudbala 😄

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Ilić, Lukic , Grujić...gomila nazadnjaka, zadnjih veznih, defanzivno orjentisanih, koji po prijemu lopte prvo gledaju gde je naš golman i stoperi da mogu da vrate loptu. Desno krilo nema nikoga, levo Birmancevic stoji na poziciji beka. 

Kakva tranzicija kakav ofanzivni potencijal 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zadnji vezni said:

Ostaje već ono poznato....Bezveznjak na klupi i dalje dominira.

Brate pobuna u reprezentaciji pola repke nije doslo. Piksi je manevar suzen do maksimuma. Slazem se da je vreme da vidimo ofanzivniju varijantu. Lepo bi bilo da postignemo gol. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, suptil said:

Ni Grujic ne zna sta ce sa loptom.

 

Ja ne znam sta ce on u reprezentaciji uopste?! Bukvalno 20. igrac sa klupe u Portu. Jos jedan kome karijera ide unazad, sledeca stanica neki Kipar i to uz dosta srece 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ras kass said:

Ja ne znam sta ce on u reprezentaciji uopste?! Bukvalno 20. igrac sa klupe u Portu. Jos jedan kome karijera ide unazad, sledeca stanica neki Kipar i to uz dosta srece 

Nije Kipar, nego ima fin ugovor i nece da se odrekne para. Logika 90 posto igraca.

Link to comment
Share on other sites

Stvarno ne razumem da nisu imali zelju za onim centarsutem u dva navrata Birmancevic. Pa ubaci loptu u 16 covece. Stvarno ne znam zasto nisu hteli da centriraju usesnesterac loptu. Jedna od bizarnijih stvari na danasnjem mecu.

Just now, ras kass said:

 

Mislim posle Porta da bude srecan ako zabode Kipar.

Ama precice on u sodlidan klub u dobroj ligi samo sa manje para.

Link to comment
Share on other sites

Igramo odgovorno u fazi odbrane, za nepred nema ni kvaliteta ni hrabrosti. Ono što mene brine je to što naši igrači pogotovo veznjaci kasne za malo na loptu i protivnički igrači žustrije i odlučnije idu na loptu. Sem Milenkovića i Pavlovića ostali sve nešto mlitavo. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, suptil said:

Brate pobuna u reprezentaciji pola repke nije doslo. Piksi je manevar suzen do maksimuma. Slazem se da je vreme da vidimo ofanzivniju varijantu. Lepo bi bilo da postignemo gol. 

Nadobudno stvorenje je i zakuvalo čorbu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, No name said:

Nadobudno stvorenje je i zakuvalo čorbu.

Imas tvoje vidjenje. Moje nije takvo. Jebo bi ja mater igracima koji nece da trce i misle da  su zasluzni za nesto pa postavljaju mine.  Ali slazem se da je Piksi kumovao tome, jer je podilazio igracima. 

Treba ocekivati Zivkovica u drugom poluvremenu.

Link to comment
Share on other sites

Sad ću da zvučim kao hejter.

Nemamo kvalitet. Kad nemaš individualni kvalitet moraš da imaš fantastičnu disciplinu, uigranost i borbenost.

Nemamo disciplinu.

Nemamo uigranost.

Imamo borbenost, momci se zaista trude.

 

Ovo može da bude startna postava reprezentacije. S tim što naravno ide Vlahović ili Mitar umesto Jovića, kog ne bih pozivao više. Beskoristan je potpuno, kao igrač manje. 

I naravno, nemamo kreativnu. Svi igrači sredine terena su nam ili defanzivno orjentisani ili klasični midfielderi. Nemamo plejmejkera. Nemamo ni "osmicu" ni "desetku".

 

Jebiga, ne možeš se ljutiti, mane su nam očigledne.

 

Ovde bi bolji stručnjak utegao ekipu i svako bi znao šta radi. Piksi je samo ime, kao stručnjak jako tanak.

 

Onako kako su nas Španci sabili oni nikog drugog nisu sabili, ali dobro je, izvukosmo se nekako. Večeras nismo. Češće se nećemo izvlačiti jer ne možeš igrati intervale od 20+ minuta u krilu golmana, bez ambicija u napadu.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, suptil said:

Brate pobuna u reprezentaciji pola repke nije doslo. Piksi je manevar suzen do maksimuma. Slazem se da je vreme da vidimo ofanzivniju varijantu. Lepo bi bilo da postignemo gol. 

Može da bude manevar sužen koliko hoćeš,ali igraš na kontru i tranziciju a izveo si igrače koji ne odgovaraju tom sistemu i ideji,nego odgovaraju parkiranje Busa i moljenju Bogu da ostane 0-0.

Lukić-Ilić-Grujić. Kakva kreacija u sredini,hitrina i brzina,lopte u dubinu odlična kretnja otvaranje u prostor,igra iz prve......ah da to je sve što ova trojka ne radi i ne ume.

 

Evo ga selektor,vraćaj na ono od Španije (Gruja -Žile).Zajebo se.

Ali Jovića bih menjao takodje.

 

Edited by Zadnji vezni
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zadnji vezni said:

Može da bude manevar sužen koliko hoćeš,ali igraš na kontru i tranziciju a izveo si igrače koji ne odgovaraju tom sistemu i ideji,nego odgovaraju parkiranje Busa i moljenju Bogu da ostane 0-0.

 

Ja sam i napisao da je opredeljenje u prvom poluvremenu bilo x. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...