Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Stojic pre Erakovica, carski. 🙂

 

Nemamo mi toliko los tim, ali nemamo selektora, plus je atmosfera standardno losa, tako da verujem da cemo uspeti da ispadnemo u grupi.

 

VMS- Milenkovic, Veljkovic, Pavlovic- Zivkovic, Maksimovic, Lukic, Kostic- Tadic, SMS, Mitrovic

 

Cenim da ce ovo Piksi da izvodi. Opet ce u sredini da fali kreacije, a napred cemo da budemo do jaja spori. Milenkovic isto zalutao. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako Erakovic nije povredjen, sramota je sto su prednost dobili Stojic i Spajic, pa i Babic. Realno je i Zdjelar za par klasa bolji igrac od Mijailovica.

 

Sve u svemu, diskutabilan spisak, sve mirise na novi debakl.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije Eraković povređen, igrao je poslednju prvenstvenu utakmicu za Zenit.

Mijailović nominalno na spisku za sredinu terena, a ne sećam da li je i tri utakmice ove sezone u Zvezdi odigrao kao vezni.

Link to comment
Share on other sites

Erakovica ne zvati, stvarno sramota. I mali Simic je zasluzio poziv, tim pre sto je vec bio uz reprezentaciju, prospekt je, mogao je da bude taj 26. putnik, ne bi bilo nezasluzeno, kakvu poruku saljemo mladim igracima nasih korena? Ovo je jako pogresno. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jataganac said:

Erakovica ne zvati, stvarno sramota. I mali Simic je zasluzio poziv, tim pre sto je vec bio uz reprezentaciju, prospekt je, mogao je da bude taj 26. putnik, ne bi bilo nezasluzeno, kakvu poruku saljemo mladim igracima nasih korena? Ovo je jako pogresno. 

Saljemo da idu put Bosne, Crne gore, Svajcarske.. Ko gde nadje babine i dedine korene. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Mile1 said:

Izgubili sve dabogda, samo da vidim kako ce se vaditi sns alkoholicarska zadrigla njuska Kiksi

 

Isto kao i svi selektori od sedamdesetih godina prošlog veka do danas.

 

Daće neku tupavu izjavu i sve će da se zaboravi za dva dana.

Link to comment
Share on other sites

Manje više spisak je očekivan. Za Erakovića je jedino iznenađenje, Radonjić baš nije u formi. Ostalo da li ovaj ili onaj, nije ni bitno.

Simić je mislim igrao uglavnom Primaveru ove godine, možda grešim, ali biće vremena.

Link to comment
Share on other sites

Realno Erakovic umesto Mijailovica i ovo jeste verovatno najbolje sto imamo. Radonjic ok, treba da bude tu, ali u ovakvom sistemu koji cemo da guramo nisam siguran koliko donosi kao taj cuveni dzoker, plus igra sve gore i gore. Ni Zvezda ga sad verovatno ne bi htela, bas je propao.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Igor_ said:

Jeste Zdjelar bolji od Mijailovica, ali mislim da je pre obojice sansu morao dobiti Belic. 

 

Belic je jos igrama u Prtzn-u zaslužio poziv, igre u AZ-u su samo jos jedan plus. Ubedjen sam da bi imao svoje mesto u ekipi.

Suvišno je trošiti reči na Micka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Fat Zadd said:

 

Belic je jos igrama u Prtzn-u zaslužio poziv, igre u AZ-u su samo jos jedan plus. Ubedjen sam da bi imao svoje mesto u ekipi.

Suvišno je trošiti reči na Micka.

Mićko je pozvan kao opcija ma desnom boku, nema veze sa Belićem.

Link to comment
Share on other sites

Čekajte, ja sam propustio da mi ipak ne menjamo formaciju i da je Nedeljković nije rešenje za naše odbrambene muke. Gde su sada ti novinari da objasne zaokret?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jataganac said:

Erakovica ne zvati, stvarno sramota. I mali Simic je zasluzio poziv, tim pre sto je vec bio uz reprezentaciju, prospekt je, mogao je da bude taj 26. putnik, ne bi bilo nezasluzeno, kakvu poruku saljemo mladim igracima nasih korena? Ovo je jako pogresno. 

Saljemo da treba da igras u JSLu, covek ladno pozvao 2 stopera i desnog beka iz najjace lige na svetu

Sada ce mocni Stojic da spakuje Kane-a pa dolazi za 2 miliona da menja Dragovica posto je zverka

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
11 minutes ago, Lineker said:

Čekajte, ja sam propustio da mi ipak ne menjamo formaciju i da je Nedeljković nije rešenje za naše odbrambene muke. Gde su sada ti novinari da objasne zaokret?

Nedeljković nije odigrao ceo meč 6 meseci. Nije realno.

Plus za njega je bolje da prođe pripreme sa Vilom, ima vremena za njega.

Edited by Don Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izostavljanje Erakovića sa spiska i ubacivanje "specijalca" Mićka na isti je kriminal koji traje kad je FSS u pitanju i spisak igrača pred neko veliko takmičenje.

Bez obzira na ova dva "fejla" prepodobnog i nabeđenog selektora očekujem jedno grupno tamburanje i neprolazak grupne faze takmičenja.

Jer ipak smo mi svoju misiju odigrali.Plasirali se na EP ,FSS dobio neke milione za tu smotru i vuk sit i sve ovce na broju.Standardno.

 

Ionako nemam neku emociju prema ovoj reprezentaciji i njenom vajnom selektoru kao i organizaciji koja sve to nadzire.

Tako da u ovo prvenstvo ulazim rasterećen kao ljubitelj fudbala da uživam u utakmicama i takmičenju.

Link to comment
Share on other sites

Radonjić se nadurio, klasična jajara. Loš je već jako dugo, ima obraza da se naduri i odjavitm repku.

 

Mijailović, Spajić i Stojić su tu nadam se da popune brojeve. A nešto mi se ukazuje da će Mijailović početi protiv Engleske... kao desni wing back... i što je najjače, od svih igrača sa spiska najviše i ima smisla da on tu i počne.

 

Belić je morao da se nađe na spisku, odlična polusezona u Partizanu i onda solidno u nastavku u AZ-u. Ništa wow ali igrač takvog profila bi nam bio od koristi za neke situacije.

 

Šta je tu je, očekivali smo rupetine na beku nakon što su otpali Terzić i Lazović. Živković u životnoj formi ali verovatno ponovo na neprirodnoj poziciji. Petrović mora da bude prvi golman.

Link to comment
Share on other sites

Kako ja vidim spisak, Mićko je pridodat kao defanzivna opcija na desnoj strani, kao neka alternativa za Živkovića i Gaćinovića. Gaćinović je uskočio umesto neposlušnog Lazovića.

 

Radonjić je otpao zbog loše forme. 

 

Veljković, Babić, Milenković i Pavlović su tu po inerciji. Sva četvorica kroz celu karijeru igraju toplo-hladno. 

 

Spajić je nagrađen jer je izvukao Zvezdinu sezonu i pokrio Dragovića u padu forme. 

 

Eraković i Stojić su nikakav faktor; tačno je svejedno koji od njih dvojice ide. Drugi je pozvan zbog prodaje, reprezentacija je ipak prvo dragstor, pa sve ostalo pod Piksijem i ekipom.  

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nama su svi golmani da ih skupis na gomilu (sve sa Jovanovicem i Svilarom) tu negde, svaki zavrsava posao do odredjene granice, ali nijedan nije Bufon da bi pravio razliku na terenu. VMS ce da brani zbog atmosfere, njegovog brata, i ucinka i kontinuiteta u prethodnim godinama, i tu nema sta da se zameri. Rajkovica ne pratim odavno, on mi je uvek bio nekako muljav, zna da odbrani al nije ulivao preterano poverenje. Petrovic igra u vrhunskom klubu, ali sam gledao neke tekme kad je branio kao omladinac, mozda je i do mnogo jace lige i protivnika, jbmliga

 

Erakovic - ok, mozda jeste greska, ali ruski timovi su u bulji vec duze vremena, bez evropskih takmicenja, i to je ogroman minus za igraca. Mijailovic i Spajic, sta reci, vise talenta verovatno ima da se probere na forumu, ali jedino sto je dobro u celoj prici je da imamo neke igrace iz domace lige, jer je to recept za bolje "sutra" ucinka nasih klubova u Evropi. Dobro je sto se pojavio i TSC kao neko ko daje reprezentativce, godinama je to bilo samo Zvezda i Partizan. Ja bih i onog Cirkovica pozvao iz TSC-a, jer je probojan i brz po krilu, sada kada je Radonjic otpao. Nama je ta brzina bila recept kojim smo karali Portugal, bojim se da nemamo tako brze igrace kao pre 2 godine, posto je otpao i Radonjic i Lazovic...

 

Piksi ima taliju pa cak i muda sa ofanzivnom igrom, da je odradio maksimum sa kvalitetom kojim je raspolagao, iako narod ne zeli da se pomiri sa tim da smo jednostavno mnogo losiji nego pre igracki, a ipak se nalazimo na svim velikim takmicenjma i u prvoj ligi Nacija. Ja i dalje biram da gledam ovakav fudbal sa rupama u odbrani, ali da ne igramo bunkericu ni protiv koga, jer velike rezultate nismo imali ni onako ni ovako, sad je bar zabavno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...