Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

1 hour ago, dzoneee said:

Sa mladim Ukrajincima izgleda samo oštro. :classic_biggrin:

 

3:3 u žutim kartonima i 1:1 u golovima.

 

Ajde Lazetiću odvedi nas na EP :64: 

Bode u oči igraci Cukarickog u svim kategorijama... Kako se guraju 

Link to comment
Share on other sites

Šta se dešava sa Đuričićem? Da li je u sastavu? Sećam se da ga je svojevremeno Tumba upario sa Tadićem i da je to dosta dobro izgledalo. Čini mi se da bi smo dobili na brzini u odnosu na tandem Tadić - SMS.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, drgnk said:

Šta se dešava sa Đuričićem? Da li je u sastavu? Sećam se da ga je svojevremeno Tumba upario sa Tadićem i da je to dosta dobro izgledalo. Čini mi se da bi smo dobili na brzini u odnosu na tandem Tadić - SMS.

 

Tu je, u sastavu je. Verujem da će ga Piksi poslati na teren na barem dve od preostale tri utakmice.

Link to comment
Share on other sites

Dal će da kombinujemo malo sad za ovu utakmicu? 

 

Ja bih voleo da vidim Erakovića pored Pavlovića ovu tekmu i verovatno Veljković kao treći štoper? Milenković da odmori za Šveđane pošto će biti vrlo važna utakmica.

 

Takođe i Tadić nek odmori a može i Mitrović. Iako me nervira pustio bih Jovića ili tog novog iz izraelske lige. Đuričić takođe može.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/3/2022 at 11:00 PM, dzoneee said:

Pa imate onaj klip na Youtubeu gde lik postavio kako su ljudi kupovali još karte na blagajnama u 21:05 :classic_laugh:

 

 

E sad ne znam koliko je ovo verodostojno, realno može neko da napiše koje god hoće vreme, ali šta znam, što bi lagao za takvu glupost?

 

Takođe s obzirom na dešavanja na relaciji između Crvene Zvezde i Piksija možda i ne bi trebalo da čudi ako je došla direktiva da se neke stvari namerno rade. Poslati grupu sa severa da navija protiv reprezentacije verovatno bi bilo previše, ali neke ovakve stvari u vidu sabotaže oko karata i organizacije su moguće. Pogotovo ako se uzme u obzir kako je sabotirana čitava reprezentacija onim u Đenovi, pa čak i ono protiv Albanije, iako to nije sabotaža više glupost.

Nema potrebe za ovakvim konstrukcijama. Stvar je u promenjenom načinu kupovine karata koji sad zahteva mnogo više vremena. Naime, blagajnik unosi matični broj kupca pa se često tek nakon toga štampa karta, a maksimum je četiri karte po kupcu. Ovakve situacije se dešavaju i kad npr. Partizan igra sa npr. Novim Pazarom. Da vidiš kakav je krkljanac bio jesenas kad smo igrali protiv Azera a na Mitiću je bilo manje ljudi nego pre par dana.

 

Još uvek mnogi imaju problem sa kupovinom karata preko neta (znam da kod Partizana se čak ni ne mogu kupiti preko neta na dan meča, što je bezveze), a navika je da se dolazi maltene pred utakmicu, što uz opisanu proceduru i mali broj prodajnih mesta pravi haos. Dešava se i da se čeka po 20-30 minuta a da uopšte nije veliki broj ljudi na stadionu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 6/2/2022 at 8:16 PM, dzoneee said:

Milinković-Savić; Milenković, Veljković, Pavlović; Lazović, Gudelj, Lukić, Kostić; Tadić, Milinković-Savić; Mitrović

Nikada nismo imali 13 prezimena u prvih 11. Jaki smo ko zemljica crna

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Barkley#34 said:

Nema potrebe za ovakvim konstrukcijama.

Znam, zaneo sam se, pošteno.

 

Samo me sve to u srpskom fudbalu toliko nervira da mi nije teško da iskonstruišem različite scenarije u glavi. U suštini ja nemam ništa protiv nijednog kluba kao kluba, sportskog društva. Nemam problem, ako si najbolji, budi najbolji, skidam kapu. Imam protiv toga za šta se ti klubovi koriste kao paravan za razne mehanizme da bi neki određeni ljudi zgrnuli što više novca ne birajući način. I to mi ne bi smetalo toliko čak da se takvim ponašanjem ne uništava fudbal sveukupno u Srbiji i ne dozvoljava da se stvari stave u neku normalu i naravno da je i država kriva za to i da ona sve to koristi i znam da neće biti bolje, ne jer ne može nego nikome nije u cilju da bude bolje. I to me nervira.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 napadača, a bez Sergeja ne sme da se ide :classic_biggrin:

 

Isto sam pomislio kad sam napisao da bi trebalo odmarati Tadića i Mitrovića za Švedsku. Realno je da bi trebalo i Sergeja ali šta onda, ko će da vodi igru iz sredine terena? :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Juan said:

Srbija (3-4-3): Rajković - Milenković, Mašović, S. Mitrović - A. Živković, Maksimović, Ilić, Ristić - S. Milinković-Savić, Đorđe Jovanović, Mitrović.

 Ostavio bih SMS-a na klupi takođe, i umesto njega stavio Đuričića. Ostalo mi je u redu za utakmicu gde nosioci igre treba da odmaraju.

Link to comment
Share on other sites

Najviše od svega bih voleo da Ivan Ilić odigra odličnu utakmicu.

 

Gledao sam ga prošle sezone u Veroni jedno 15x sigurno. Verona igra lep fudbal i on se odlično uklopio bio u takav stil. aUh ala bi bilo super dobiti još jednu kvalitetnu opciju u vezi za budućnost.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Don Radonja said:

Sta uradi Jovanovic sad...Jbt zavrsavaj to napadac si...

 

Prepao se Oblaka, nije se dosad sretao sa tako kvalitetnim golmanima. Ovakve utakmice i treba da mu nabiju iskustvo na tom polju. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...