Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Iznenađenje definitivno da je Kostić na klupi i verovatno će ući u drugom. Isprobavaju se opcije za te vingbekove i to mi je ok.

 

I oni isto kombinuju. Nema Forsberga i Isaka od starta. Kuluševski ima kartone kao i Mitrović.

 

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Barkley#34 said:

Dmitrović – Milenković, Veljković, Pavlović – Lazović, Gudelj, Milinković-Savić, Terzić – Tadić, Đuričić – Jović

 

Zanima me kako će funkcionisati ofanzivni trio, kao i ova postavka na sredini.

 

Meni je ovo idealna formacija za nas, od kadrovskih resenja Kostic i Vlahovic umesto Terzica i Jovica (Mitar teska srca sa klupe).

 

Kostica verovatno cuva za Slovence u nedelju

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Fino Piksi nalazi nacine da isprobava odredjene igrace bez da pravi masovno tumbanje. Zna se kicma ekipe i manje-vise svaku utakmicu je tu. To je otprilike i ono sto nam je potrebno tokom ciklusa Lige Nacija, em da vidimo pokoje igrace koji nisu imali (ili jesu, ali zanemarljive) uloge tokom kvalifikacija, em da se okosnica ekipe dodatno uigrava sto je svakoj reprezentaciji neophodno a prostora je generalno malo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, dzoneee said:

3000 navijača "naših" ili naših kako god na stadionu biće. Nadam se da neće ispasti seljaci kao oni u Austriji onomad, pa da zvižde himni Švedske :classic_wacko:

Čisto sumnjam, mislim da je tamo drugi "tip" dijaspore.

Link to comment
Share on other sites

Dosta očekujem od varijante Tadić - Đuričić. Jedna od retkih kombinacija koju je lansirao Tumba, a da mi se dopadalo kako to izgleda na terenu. Uz to dobijamo nešto brži vezni red. Naravno, uz ogradu da ne znam u kakvom je stanju Đurišić posle duge pauze zbog povrede.

Link to comment
Share on other sites

Tadić je u par situacija izabrao da asistira iako je imao otvorene pozicije za šut. Često se prekombinujemo, moramo rešavati neke situacije jednostavnije.

Edited by drgnk
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LayupFromTheMidget said:

Igramo kao kurac ceo ovaj blok, ako ne ubacimo iz prekida u sranju smo.
Sreca pa ni Svica ne dominira u A, sluze za nabijanje gol razlike
 

 

Ja bi teško igru nazvao kurac, kad nateraš protivnika da od 45 minuta, 43 presedi u golmanovom krilu

 

A da moramo sad pronači način kako da iz te dominacije postignemo više golova, to stoji

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Ja bi teško igru nazvao kurac, kad nateraš protivnika da od 45 minuta, 43 presedi u golmanovom krilu

 

A da moramo sad pronači način kako da iz te dominacije postignemo više golova, to stoji

I opet su imali najbolju priliku 2 minuta pre naseg gola.
I Slovencima smo prva 2 gola dali iz prekida tj kornera.

Link to comment
Share on other sites

Kad smo igrali iza lopte bilo je kuknjave sto nemamo posed a sad se neki zale da mnogo davimo u napadu. Imamo ideju šta igramo i igrači je sprovode uglavnom dobro. Ima tu i grešaka ali zato služe ove utakmice da se uigra i neka nova varijanta. Terzic brz ali sputan i uplasen ali moze tu da bude nesto. Brzo zaboravljamo na šta smo ličili pod krstajom i tumbom

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...