Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Delujemo mrtvo skroz. Sergej ubedljivo najgori, ne trci uopste i svaka lopta pogresna. Mitar isto bezvoljan, ali on ima kredita da prespava 5 utakmica. Pavlovic odlican da nije povremenog gubitka koncentracije (duga lopta Tadicu na skok iz cista mira). Gudelj na tastu, ima pluca za ceo tim.

 

Haland je mrga kakve nema, jak je kao bik. Niko mu nista ne moze.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Volim Piksija ko brata rodjenog al brate - Vlahovic ne moze da igra, Katai odigra utakmicu zivota u derbiju i resi utakmicu sa dva vrhunska gola, i ti mu ne das sansu na ovom mecu - taj NIKADA nece odigrati bolju utakmicu pa da zasluzi poziv, jer je ono bila utakmica za 10. I umesto toga, ti i dalje zoves Luku Jovica koji teren nije video godinu dana, ne znam da li i dalje zna fudbalska pravila. Ko koga zajebava? Znaci stara srpska posla i prepucavanja izmedju ko zna koga. E moj Piksi...

Edited by diego
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Šteta. Nismo smeli onako da uđemo u meč. Ok idemo dalje.

Ja se plašim da ne platimo to što neki igrači nemaju utakmice u nogama. Jović? Nema razloga da igra, da se ne lažemo.

Opet ne znam zašto Radonjić koji nije u formi ima prednost u odnosu na Kataia, al ok...

Elem, čestitke Erakoviću na debiju, ono što je odigrao bilo je odlično.

 

Link to comment
Share on other sites

Тумбо врати се све ти је опроштено.

 

 

Какви смо били, немам арену? По статистици видим доста шутева смо имали али је статистика као бикини.

Link to comment
Share on other sites

Ova piksijeva repka ima i glavu i rep, ginu na terenu i nikada se ne predaju. Moraju samo da shvate da nemaju kvalitet da mogu da dobijaju ozbiljne ekipe sa pola gasa.

Luka Jović je toliko dobar igrač da vredi žrtvovati ove relativno nebitne utakmice da mu se digne samopouzdanje.

Katai je sigurno zaslužio da bude u reprezentaciji ali on nije igrač za klupu i da ulazi zadnjih dvadeset minuta.

Edited by dekifisher
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jajarenje na max.

 

Ja, kao konj od 35 godina grizem svaki trening, userem se da jedva mogu da hodam posle.

 

Vidim da nema puno ljudi mojih godina koji rade isto. Ni mladji nisu bas skloni tome.

 

Ne cudi me sto je 90% nase reprezentacije letargicno. Svi smo takvi.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jebemti fudbal kad gol ne možeš jedan da umuvaš a napadaš non stop poluvreme.

 

Tadić i Mitrović su bili najgori po meni i kada se to dogodi onda bude ovo.

 

Proigrali smo fudbal čim se Sergej spustio u sredinu da on stane na loptu, deli pasove i otvara protivnika. Lukić i Gudelj nisu taj kalibar i ne samo što nisu taj kalibar već sa njima u vezi zajedno jednostavno ne možeš igrati fudbal gde ti kontrolišeš igru. Pitanje je da li bi Norvežani imali inicijativu u prvih pola sata da je Sergej igrao ono što je igrao u drugom. I Gudelj i Lukić su pojedinačno ok, ali ne zajedno, jer zajedno ništa ne mogu da doprinesu.

 

Tadić i Mitrović baš bez energije, sa druge strane Kostić je i ima, ali je bio loš.

 

Luka Jović no koment po deseti put.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...