Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Mitar ako hoće na EP da dođe dve nedelje pre svih da ozbiljno trenira. Milenković je baš propao pa je i Mašović bolji od njega u odbrani. Zločin nad Samardžićem i dalje traje, jubiga kad ne zna šta je butana i sukana.

Link to comment
Share on other sites

Ај признајте да вам жао што Кипрани не имаше мало више концентрације при крају, ја признајем мени јесте 🤣

 

Три бода су три бода, поклону се у зубе не гледа. 😁

 

Забавна текма, добра зајебанција.

Link to comment
Share on other sites

Situacija na kraju - nasa kontra, Gacinovic masi zicer u kontri. U roku od desetak sekundi, Kiprani u kontri mase mrtvu sansu pred nasim golom.

 

I to je otprilike sve sto covek treba da zna o nasoj reprezentaciji u skorije vreme pod Piksijem. Nismo mi tako losi, ima tu nekog kvaliteta, ali jednostavno ne znamo da igramo takmicarski fudbal, postavka je losa, a ni disciplina nije na

narocitom nivou.

 

Mislim da bi trebalo da ode nakon EP, odradio je generalno solidan posao, 2 uzastopna plasmana su dobar rezultat za nase pojmove, ali mi smo u slobodnom padu vec neko vreme i ne deluje da ce se tu nesto promeniti.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Potvrdjuje se ono sto sam pisao, nas "kombinovani" sastav ne postoji, nas kombinovani sastav je jedva jaci od Kipra, povuci potegni tu je negde egal bio. Svaka prijateljska ce da nam bude ovakva, dokle god Piksi zeli da vidi nekog novog, da "isprobava" Bazdare kako bi im nabio cene a realno nemaju pojma. Mi smo jedna igracki ogranicena ekipa, koja da bi otisla na evropsko i svetsko mora stalno da igra u onom najjacem sastavu kojeg ima, inace da budemo spremni na sve. Ali kada igra najjaci sastav, onda mozemo i da pobedimo Portugala u gostima, jednostavno mi smo ekipa gde ne postoji sredina. Zaboraviti kombinovane sastave i uigravati ono najjace sto imamo je jedini nacin da uradimo nesto na evropskom.

Edited by diego
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Није Пикси толика незналица колико је изгубио конце у свлачионици. Јбг за доста ствари је сам крив, а неке су једноставно последица рада у Србији нарочито када тај сектор доноси много пара. 

Ово не значи да је Пикси добар тактичар јер није, само просто у Србији у фудбалу није све у тактици, квалитету, знању, треба се на то већ навићи.

 

Плус ни квалитет играча није на нивоу онога што ми очекујемо. Не помаже ни то што Тадић, Митровић, Милинковић-Савић више нису за озбиљан фудбал и надати се неком њиховом васкрснућу на ЕП-у попут оних у холивудским филмовима није препоручљиво. 

 

То нам је што нам је. Пиксију свакако хвала што нас је одвео на ЕП, па макар била и најгора група у историји неког фудбалског такмичења. На следеће СП ћемо већ теже отићи, али отом потом, прво да прегурамо те три утакмице на ЕП-у. Ваљда ће нас послужити лепо време у држави да може да се гледа опуштено и кроз зајебанцију по баштама у граду. Јер фудбал Србији не треба схватати озбиљно. 😃

Edited by dzoneee
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Za ovakvu reprezentaciju bih i ja mogao da igram. Sve veštine posedujem: promašujem loptu, netačno dodajem, gubim duele, kondicije imam za jedno 5 sekundi sprinta, ali zato crveni mogu da napravim na bilo kom delu terena. U čemu se ja to razlikujem od ovih sadašnjih reprezentativaca?

  • Like 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stiletto said:

Za ovakvu reprezentaciju bih i ja mogao da igram. Sve veštine posedujem: promašujem loptu, netačno dodajem, gubim duele, kondicije imam za jedno 5 sekundi sprinta, ali zato crveni mogu da napravim na bilo kom delu terena. U čemu se ja to razlikujem od ovih sadašnjih reprezentativaca?

Nemaš jakog menadžera

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Piksi je sve ono sto jedan navijac ne zeli od trenera tima za koji navija - preplacen, nestrucan, ali zato najjaci na konferencijama. Opravdanje za sve ima, ali resenje za probleme ne. Zapravo, ja sam siguran da on ni ne vidi probleme, on danas vidi samo pobedu jer sampioni dobijaju utakmice i kada odigraju losije, to je njegov nivo razmisljanja. Sujetan, tvrdoglav, bezobrazan, a na sve to nedodirljiv i otici ce jedino sam, nema ko da mu da otkaz posto je ljude u savezu otprilike on postavio. Za to vreme Nemanji Vidicu nije dozvoljeno da udje u srpski fudbal. Sta reci.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, СтелаРоса said:

Piksi je sve ono sto jedan navijac ne zeli od trenera tima za koji navija - preplacen, nestrucan, ali zato najjaci na konferencijama. Opravdanje za sve ima, ali resenje za probleme ne. Zapravo, ja sam siguran da on ni ne vidi probleme, on danas vidi samo pobedu jer sampioni dobijaju utakmice i kada odigraju losije, to je njegov nivo razmisljanja. Sujetan, tvrdoglav, bezobrazan, a na sve to nedodirljiv i otici ce jedino sam, nema ko da mu da otkaz posto je ljude u savezu otprilike on postavio. Za to vreme Nemanji Vidicu nije dozvoljeno da udje u srpski fudbal. Sta reci.

Ja apsolutno mislim da on vidi (razume) probleme (tj shvata da postoje), ali je bolestan kao kurac i mentalno pogubljen u toj meri da prosto ne zna sta da radi u situaciji u kojoj se nalazi. Kako on, tako i tim koji je odabrao (on ili neko drugi, stagod)

Kako god, lik je realan kurac i istorija ce ga takvim zapamtiti. A moglo je da bude drukcije…

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...