Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

7 minutes ago, marko_pantelic said:

 

Nema veze sto je prijateljska. Start je bio sa ledja u izglednoj sansi za gol. Kao zadnji igrac, dobio bi crveni i da je izvan sesnaesterca, ali bi bio samo crveni. Ovako je i penal i crveni. Strogo po pravilima.

Ma jasno je to ali ako su se dva tima vec dogovorila da odigraju prijateljsku u cilju nekog uigravanja koja je poenta da se od 20. minuta igra 11 na 10

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pravilo je jednostavno glupo, mada sam ja ubedjen da su menjali to pravilo i da je ovaj sudija pogresio. Ne moze blagi dodir rukom na rame da bude isto crveni kao i uklizavanje sa dve noge sa ledja, bez obzira sto su obojica poslednji igraci. U prvom slucaju dajes penal i zuti karton, a u drugom penal i crveni karton. Ako nisu promenili to pravilo, jedini zasluzan za to je Luis Suarez.

Link to comment
Share on other sites

Ја лепо кажем. И од Енглеске и Данске да изгубимо ништа се неће променити исто. Етзо то вам кажем унапред да знате :s_w:

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, dzoneee said:

Ја лепо кажем. И од Енглеске и Данске да изгубимо ништа се неће променити исто. Етзо то вам кажем унапред да знате :s_w:

Promenice se onda kada se Piksi ne plasira na evropsko ili svetsko. Za sad je premasio domete talentovanosti nase nacije, i nerealne kurcevitosti, a spadamo u trecu svetsku ligu fudbala odavno. Iz lige prodajemo 19-godisnjake prvom ponudom, a kriminalci vode savez i klubove. Tako da, moze da usere prijateljsku dokle hoce, dok idemo na evropsko/svetsko, i Piksi je tu. Svi pre njega su sjebali odlazak na takmicenje i dobili nogu, tako treba i sa Piksijem da se postupa.

Edited by diego
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, СтелаРоса said:

Muslin se plasirao na SP pa je dobio nogu

 

Zato nas i jebe karma, i jebace nas jos 10 godina zbog toga. Svako pametan je trebalo da prestane da kupuje fudbalsku kartu i da prebacuje kanal kada nasi igraju od tada. 

Edited by diego
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kako možemo da budemo u trećoj svetskoj ligi ako smo supeli da se plasiramo i na EP i na dva uzastopna SP?

 

To ne umanjuje sva sranja koja pravimo i sve blamaže koje doživljavamo ali dajmo malo realnosti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Barkley#34 said:

Kako možemo da budemo u trećoj svetskoj ligi ako smo supeli da se plasiramo i na EP i na dva uzastopna SP?

 

To ne umanjuje sva sranja koja pravimo i sve blamaže koje doživljavamo ali dajmo malo realnosti.

Izvini, pogresio sam - cetvrta liga evrope (bili smo u cetvrtom sesiru), a sto se tice svetskog nivoa - peta liga. Nasi plasmani na velika takmicenja su cudo, i ne treba nista od tih takmicenja da ocekujemo.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, СтелаРоса said:

Od Piksija imamo bar 5 boljih trenera ako gledamo samo trenere sa srpskim drzavljanstvom.

 

Да ли би био љубазан да набројиш 5, нестрпљив сам.

п.с. Иначе и даље велики број људи не капира да нам је фудбал одавно у кризи на свим нивоима и да ростер прије свега није ништа посебно. Ту нема пар врхунских играча све неки просјеци које смо некада штанцали кад смо хтјели у оној великој држави.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Константин said:

 

Да ли би био љубазан да набројиш 5, нестрпљив сам.

п.с. Иначе и даље велики број људи не капира да нам је фудбал одавно у кризи на свим нивоима и да ростер прије свега није ништа посебно. Ту нема пар врхунских играча све неки просјеци које смо некада штанцали кад смо хтјели у оној великој држави.

Naravno. Marko Nikolic, Slavisa Jokanovic, Vladimir Ivic, Vladan Milojevic i Ivan Jovanovic.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, diego said:

Izvini, pogresio sam - cetvrta liga evrope (bili smo u cetvrtom sesiru), a sto se tice svetskog nivoa - peta liga. Nasi plasmani na velika takmicenja su cudo, i ne treba nista od tih takmicenja da ocekujemo.

To što ne treba ništa da očekujemo je druga stvar, a ostale tvoje tvrdnje su van pameti.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, СтелаРоса said:

Naravno. Marko Nikolic, Slavisa Jokanovic, Vladimir Ivic, Vladan Milojevic i Ivan Jovanovic.

Ма да, лиге петице Русија, Кипар, Грчка и Израел. Има логике да би од овог просјека од играчића направили репку која меље по Сп и ЕП, баш као што и тамо раде са бољим од себе по евро такмичењима:Hail:

Edited by Константин
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Константин said:

Ма да, лиге петице Русија, Кипар, Грчка и Израел. Има логике да би од овог просјека од играчића направили репку која меље по Сп и ЕП, баш као што и тамо раде са бољим од себе по евро такмичењима:Hail:

Zaboravio sam da su kineska i japanska liga ipak nivo iznad. 
 

I niko ne prica da bi mleli po SP ili EP, ali bi bar licili na tim i ne bi od svakog protivnika primali gol. 

Link to comment
Share on other sites

Ma ne znamo da igramo fudbal i kraj.

Njima ni Gvardiola ne bi pomogao.

 

To se jednostavno vidi u svakoj odluci, svakom dodiru lopte, odbijancu, pasu, duelu. Potpuna fudbalska nepismenost i teletijada.

 

Gajićev crveni je odraz klasične sportske neinteligencije

.. Sigurno mu Piksi nije rekao... e nemoj ni po cenu crvenog u prijateljskoj da dozvoliš da nam daju gol... što nimalo ne opravdava Piksija za mnoge neke druge stvari, niti ga opravdavam, klasičan nemač pojma i prepotentko ko i svi oni na terenu.

Edited by Ledd
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, СтелаРоса said:

Zaboravio sam da su kineska i japanska liga ipak nivo iznad. 
 

I niko ne prica da bi mleli po SP ili EP, ali bi bar licili na tim i ne bi od svakog protivnika primali gol. 

Шта је вама појединим и какав је то фудбал  “личили на тим” могу да претпоставим. 
Али ниси ти и такви проблем већ струка која је ужасна јако дуго на овим просторима а више немамо много ни врхунских играча. Го просјек.

Edited by Константин
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, diego said:

Pravilo je jednostavno glupo, mada sam ja ubedjen da su menjali to pravilo i da je ovaj sudija pogresio. Ne moze blagi dodir rukom na rame da bude isto crveni kao i uklizavanje sa dve noge sa ledja, bez obzira sto su obojica poslednji igraci. U prvom slucaju dajes penal i zuti karton, a u drugom penal i crveni karton. Ako nisu promenili to pravilo, jedini zasluzan za to je Luis Suarez.

 

Potez rukom je ocigledna namera da na nesportski nacin sprecis igraca u goal scoring sansi. Nije to remplovanje. Povlacis igraca sa ledja rukom. Eeeej! Najbedniji moguci potez. Crveni ko vrata.

 

Da je pokazao bilo kakvu nameru da izbije loptu, pa makar i sa ledja, po pravilima, ne bi bio crveni jer je jos pre par godina donesena odluka da u takvom slucaju, sportskom, previse je da ekipu kaznis sa 2 drasticne kazne - i penalom i crvenim. Pa se dodeljuje zuti.

 

Da ga je oborio nogama recimo pre 16erca (dakle nema penala) onda bi bio crveni. Naravno i onako rukama da ga je oborio van 16 u goal scoring sansi kao sto je ova bila bio bi crveni. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, diego said:

Izvini, pogresio sam - cetvrta liga evrope (bili smo u cetvrtom sesiru), a sto se tice svetskog nivoa - peta liga. Nasi plasmani na velika takmicenja su cudo, i ne treba nista od tih takmicenja da ocekujemo.

 

Potpuni nonsens. Mi smo top 15 reprezentacija u Evropi. Da smo vodjeni kako treba, bili bismo na rubu top 10.

 

Sto je nista specijalno, realno, ali je to jako daleko od trece-cetvrte evropske lige. Treca-cetvrta evropska liga u ovom trenutku su Kipar, Letonija i Crna Gora.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, McLeod said:

 

Potpuni nonsens. Mi smo top 15 reprezentacija u Evropi. Da smo vodjeni kako treba, bili bismo na rubu top 10.

 

Sto je nista specijalno, realno, ali je to jako daleko od trece-cetvrte evropske lige. Treca-cetvrta evropska liga u ovom trenutku su Kipar, Letonija i Crna Gora.

 

Teško u top 10 kako god da smo vodjeni..

 

1.Francuska

2.Engleska

3.Španija

4.Hrvatska

5.Holandija

6.Nemačka

7.Portugal

8.Belgija

9.Italija

10.Švajcarska

 

11.Danska

12.Austrija

13.Poljska

14.Ukrajina

15.Madjarska (dokazali da su bolji)

16.Rusija (takodje)

17.Škotska (ova njihova nova reprezentacija bi nas izlomila u 3 od 4 utakmice a i skoro su nas izbacili u baražu)

 

Tu smo negde 18-20 sa Norveškom i Švedskom.. mada će nas i Slovenci nalupati na Euru..

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, McLeod said:

 

Potpuni nonsens. Mi smo top 15 reprezentacija u Evropi. Da smo vodjeni kako treba, bili bismo na rubu top 10.

 

Sto je nista specijalno, realno, ali je to jako daleko od trece-cetvrte evropske lige. Treca-cetvrta evropska liga u ovom trenutku su Kipar, Letonija i Crna Gora.

Mozemo ovako do sutra da raspravljamo kao u kafani, oni koji zele da vide Piksiju ledja ce da drze do toga da zasluzujemo mnogo vise od pukog plasmana na evropsko i svetsko, a oni koji su realni ce da priznaju da je ovo plafon mogucnosti. Usput, zabrojao si se - 17 ekipa iz Evrope je ispred nas na aktuelnoj FIFA listi, +Rusija, to je 18 ekipa. Jedino smo eventualno bolji od Velsa od ovih sto su rangirani vise, od svih ostalih smo slabiji. Na evropskom prvenstvu, nasa realnost je dva poraza, od Engleza i Danaca, i pobeda protiv Slovenije, i da cekamo da nas Bog pogleda da prodjemo u drugi krug sa ta tri boda. Sve vise od toga je ogroman uspeh.

Edited by diego
Link to comment
Share on other sites

Mislim da generalno naši ljudi malo previše cene kvalitet igrača koje danas ima Srbija. Mislim i na sam tehnički kvalitet igrača, na fiziku i na taktiku.

 

Mi danas nemamo igrača svetske klase, ni jednog. Imamo prosečne igrače koji mogu uspešno da igraju Ligu šampiona, ali ne kao lideri svojih ekipa. 

 

Reprezentacija kao naša, koja nema izrazito kvalitetne igrače svoju energiju i uspeh mora da vuče iz mentaliteta, iz stava "svi za jednog, jedan za sve" i iz zajedništva. Nažalost, mislim da mi tu najviše fejlujemo iz godine u godinu. Utisak je da je sveopštu propast morala i etike u našem društvu u stopu pratio i prati nedostatak "kulta" reprezentacije. Zejdništva koje je strašno važno u timskim sportovima.

 

Mi na evropskom imamo Englesku, Sloveniju i Dansku. S obzirom na sve do sada viđeno, mislim da je 1 bod ( i to protiv Slovenaca ) nešto čemu možemo da se nadamo. Sve stalo iznad je uspeh.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

Mi na evropskom imamo Englesku, Sloveniju i Dansku. S obzirom na sve do sada viđeno, mislim da je 1 bod ( i to protiv Slovenaca ) nešto čemu možemo da se nadamo. Sve stalo iznad je uspeh.

 

Razbicemo Sloveniju kao i u ligi nacija, bice otprilike 2-3 gola razlike. Slovenija je mozda i najslabija ekipa koja ce tamo da bude ne racunajuci kvalifikante. Jedva cekam taj mec i odgovara mi da Srbija gubi sve do tada da bi kvota bila sto veca na nas. 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Ledd said:

 

Teško u top 10 kako god da smo vodjeni..

 

1.Francuska

2.Engleska

3.Španija

4.Hrvatska

5.Holandija

6.Nemačka

7.Portugal

8.Belgija

9.Italija

10.Švajcarska

 

11.Danska

12.Austrija

13.Poljska

14.Ukrajina

15.Madjarska (dokazali da su bolji)

16.Rusija (takodje)

17.Škotska (ova njihova nova reprezentacija bi nas izlomila u 3 od 4 utakmice a i skoro su nas izbacili u baražu)

 

Tu smo negde 18-20 sa Norveškom i Švedskom.. mada će nas i Slovenci nalupati na Euru..

 

Holandija, Italija, Svajcarska su tu negde sa nama (ne znam gde si Portugalce stavio na sedmo mesto, oni su ako ne najjaci trenutno, a ono top 3 zakucan), Poljska je bukvalno smehotres, oni fejluju 10 puta vise od nas.

 

Ajde gledajte malo realno i gledajte rezultate.

 

Bukvalno sam ovo vec pisao, ali napisacu opet - gledate samo utakmice nase reprezentacije, ne gledate ni pregled ostalih. Spanija i Nemacka kao jake reprezentacije ne lice ni na sta bukvalno, Holandjani igraju na granici kvaliteta (koji niko ne bi uzeo za ozbiljno da se zovu recimo Svedska, a ne Holandija, bukvalno su prosek proseka)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...