Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Kod nas je sve poznato, Piksi dok je tu igraće kako on zamisli i sa igračima kojima veruje. Kakav će rezultat napraviti videćemo, fudbal je čudna igra mada kad je srpski fudbal u pitanju tu nema nekih većih iznenađenja. Realno možemo da se borimo za tu treću poziciji sa Slovencima, Engleze da iznemadimo u prvom meču dok su pospani a Dance u zadnjem ako su već obezbedili prolaz. Samo da ne budemo cirkus ekipa sa mnogo afera i skandala. Kad to prevaziđemo možda bude i neki solidan razultat.

Link to comment
Share on other sites

Za Sloveniju se uopste ne brinem, jednostavno bolji smo od njih. Ne znaci da ce biti lako, ali imamo trenutno i psihicku prednost u odnosu na njih. Sto se Danaca tice, jesu nas dobili 3:0 ali tad nije igrao Vlahovic - koji puno znaci ovoj ekipi. Dakle, ako budemo kompletni, svi zdravi pa jos i u formi, to sa Dancima je 50-50. Zapravo, to je za nas najbitnije, da nam se ne dese pehovi i roviti, poluspremni igraci kao na svetskom, pogotovu oni glavni, jer mi zamene nemamo jbg. Kompletni, svakog mozemo da dobijemo, bez 1-2 glavnih igraca, mi smo treca liga.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ledd said:

 

 

Mislim da je bio ucirkan.

Ali ako se stvarno uplašio to je onda dobro.

Strah je dobar, naročito za njega, malo da se sekne, što se kaže, razmisli, isplanira, itd, itd..

Evo ga Piksi, nesto trezniji nakon (ne)prospavane noci:

 

 

Stalozene izjave o protivnicima, i nekarakteristicno za njega pokazuje veliki respekt za Engleze, nema prozivki i poprcavanja, izmedju redova se vidi da je hteo bas njih da izbegne, i da mozda misli da su oni i najjaca ekipa na prvenstvu. Za Dance se vidi da se ne plasi ni malo. Mada, ja bih nazad onog Dragana Stojkovica koji preti svima, posebno Englezima, nisu zasluzili nikakav respekt nakon "prizeljkivanja" Srbije. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

А где су Енглези рекли да прижељкују Србију?

 

Гарант је неко имао изјаву типа из последњег шешира било би добро избећи Италију и Швајцарску, а наше новинарство одрадило даље посао :classic_rolleyes:

 

Мислим не знам, нисам ништа страно читао, али знам наше "новинарство" и не би чудило да је таква некаква прича. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/2/2023 at 3:59 AM, RatzenStadt said:

 

Valda ovo prvo...
Od prve sekunde zajednickog boravka u MU se ophodio prema Bambiju kao narednik Hartman, a ovaj je valda ocekivao neki topli docek i reci ohrabrenja, smernice, prijateljstvo...

Čudno. Al nije ga on doveo. Valjda treninzi i utakmice nešto znače. Naravno da podrška takvog igrača nešto znači. Al Vidić nije imao nikog kad je došao. Ivanović isto. Jedino ako ga je bušio iza leđa, al u to sumnjam.

On 12/2/2023 at 7:02 PM, McLeod said:

Znaci sistem je cetiri najbolje treceplasirane idu dalje. Znaci bukvalno treba da se pobedi Slovenija i to je to, skoro sigurno smo u te top 4 ekipe.

Broj ekipa koje su prošle skupinu s 3 boda:
2016. 2/4
2022. 1/4

EDIT: Gledam malo skupine u kvalifikacijama. Slovenija uzela 22 boda (6 momčadi), isto kao i Danska. Slovenija je zabila najviše golova u skupini, i primila najmanje. Ne znam baš da su plitak potok.

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

Lukic kad je DNP,tad je Fulam(slaba eng. ekipa) blize je pozitivnom rezultatu

kao i Racic kad je DNP u Sasuolu

Stefan Mitrovic DNP u Zvezdi,a Ugrinic(koji jos uvek moze da igra za nas,selektora ne zanima)

 

Pozivi obavezni,Lukic zacementiran u prvoj postavi

 

Ivan Ilic i Samardzic u sjajnoj formi, kao i Vlahovic

oni vec sada moraju biti stalno starteri

i mozda odu u neki veliki klub u januaru,

Arsenal i Njukasl su "bacili oko" na obojicu i jos neki velikani

valjda ce tada moci da igraju u prvoj postavi nase reprezentacije....

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, McLeod said:

Mislim da nam oni odgovaraju a Danci ne, mada su i Danci u ociglednom padu.

 

Ja i onako ocekujem da mi budemo drugi ovde, objektivno smo druga najjaca ekipa.

Ali ni po cemu nismo druga najjaca ekipa - Danci su po svemu ispred nas, i po FIFA rankingu, i po nedavnoj prijateljskoj, i po ucinku u kvalifikacijama, ucinku na velikim takmicenjima u poslednjih 30 godina... Mi ako zavrsimo drugi u ovoj grupi, to ce biti veliki uspeh. Da se razumemo, ja ocekujem da pobedimo Dance, jer ako svi budu zdravi i motivisani, mi to mozemo, ali nazovimo stvari pravim imenom - realno je da budemo treci i cekamo ostale grupe, uspeh je da budemo drugi a ogroman uspeh ako budemo prvi.

Edited by diego
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Šeširi za narednu Ligu Nacija, A divizija:

Quote

Prvi šešir: Španija, Hrvatska, Italija, Holandija;

Drugi šešir: Danska, Portugal, Belgija, Mađarska;

Treći šešir: Švajcarska, Nemačka, Poljska, Francuska.

Četvrti šešir: Izrael, Bosna i Hercegovina, Srbija, Škotska.

Quote

Sastavi grupa će biti poznati posle žreba zakazanog za 8. februar 2024. u Parizu

Quote

Mečevi četvrtog izdanja Lige nacija će biti na programu tokom jeseni naredne godine, a velika izmena u odnosu na dosadašnja izdanja je da će prva dva tima proći grupu. Dosad su četiri pobednika obezbedila plasman na završni turnir, a sad se uvodi četvrtfinale (igra se u martu 2025), čiji pobednici će se boriti za trofej, koji je trenutno u vlasništvu Španije.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, diego said:

Ali ni po cemu nismo druga najjaca ekipa - Danci su po svemu ispred nas, i po FIFA rankingu, i po nedavnoj prijateljskoj, i po ucinku u kvalifikacijama, ucinku na velikim takmicenjima u poslednjih 30 godina... Mi ako zavrsimo drugi u ovoj grupi, to ce biti veliki uspeh. Da se razumemo, ja ocekujem da pobedimo Dance, jer ako svi budu zdravi i motivisani, mi to mozemo, ali nazovimo stvari pravim imenom - realno je da budemo treci i cekamo ostale grupe, uspeh je da budemo drugi a ogroman uspeh ako budemo prvi.

Nije bas bilo nedavno, proslo je 10 meseci. A nakon toga odigrali su isto katastrofalno SP i katastrofalno kvalifikacije u laksoj grupi od nase. Jedva dobili San Marino, pukli od Kazakhstana i Severne Irske koji su u rangu Bugarske ako ne gori.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, McLeod said:

Nije bas bilo nedavno, proslo je 10 meseci. A nakon toga odigrali su isto katastrofalno SP i katastrofalno kvalifikacije u laksoj grupi od nase. Jedva dobili San Marino, pukli od Kazakhstana i Severne Irske koji su u rangu Bugarske ako ne gori.

Oni su počeli rapidan pad nakon jedne utakmice u LN. Do tada su bili hit, pregazili kvalifikacije, na SP se očekivalo da budu hit. Zajedničko im je s vama da su failali SP. Ali su u ovim kvalama, za razliku od vas, pobijedili bar 2 najjača konkurenta. Vi ste pobijedili tek 4. momčad po snazi u grupi. Ne znam baš da će na terenu to izgledati kako ti misliš. 

Ali što se mene tiče, kad si ti u pitanju: SRBIJA DO KRAJA!!!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

što jača grupa to bolje za naše fudbalere, moraju da nauče da igraju protiv najboljih

Iako bar jedna "lakša" iz nekog od šešira bi vam pasala. Tek toliko da ne ispadnete. Ne mora značit da bi ovako ispali, ali lakše je kad ti ne visi Liga B do zadnjeg kola. Kolko god ljudi misle da je nebitno, Švedima je itekako bilo bitno kad su ispali od nas. Nadigravši nas 135 od 180 min 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Bugl Khan said:

Oni su počeli rapidan pad nakon jedne utakmice u LN. Do tada su bili hit, pregazili kvalifikacije, na SP se očekivalo da budu hit. Zajedničko im je s vama da su failali SP. Ali su u ovim kvalama, za razliku od vas, pobijedili bar 2 najjača konkurenta. Vi ste pobijedili tek 4. momčad po snazi u grupi. Ne znam baš da će na terenu to izgledati kako ti misliš. 

Ali što se mene tiče, kad si ti u pitanju: SRBIJA DO KRAJA!!!!

 

Pobedili smo i mi jednog od dva. S tim sto su njima najjaci bili Slovenija i Finska koje su obe mnogo slabije od Madjarske.

 

U toj grupi je trebalo da imaju maksimalan ucinak, a oni su je jedva prosli sa dva poraza isto kao i mi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...