Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Ne znam koji je razlog, ali je jako ruzno ne pozivanje Lazovica koji je prosao sve cikluse u poslednjih 5 godina, u poslednjem nastupu dao gol kojim je izbegnuta blamaza, a trenutno je u odlicnoj formi. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Nebitno jer ne igramo sa bekovima. Imamo Kostića i Mladenovića, a Živković ako već igra desno, po potrebi može i levo. Ipak je nelogično da na spisku nema Ristića i Terzića.

Tu je i Ćirković.

Link to comment
Share on other sites

Stojić je 98 godište i nije mator, momak je posle dugo lutanja konačni dobio šansu i igra sasvim pristojno za TSC, za razliku od njega spajić i mićko da nisu u Zvezdi ne bi nikad bili pozvani. Kakva je situacija sa Ilićem i Gudeljom? Igraju li oni fudbal trenutno?

Link to comment
Share on other sites

Kosta, Ristic i Lazovic su morali da budu tu.

Zamisljam Zivkovica u defanzivi protiv engleza i prevrce mi se zeludac. On lik zove Micka univerzalca i Bazdara koji je ja mislim izjavio da bi voleo da igra za Bosnu i to mislim bas ovih dana .

Link to comment
Share on other sites

Bas dugo necu navijati za neuspeh neke ekipe ili reprezentacije kao u ovom slucaju

Sta reci za Piksija covek bez imalo srama i obraza. Pravi primer Sns zadrigle njuske. Ovaj spisak ne bi komentarisao dovoljno je reci da u ovih 35 igraca nemamo 2 prava izvorna beka

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, atmsfr lnČ said:

Kosta, Ristic i Lazovic su morali da budu tu.

Zamisljam Zivkovica u defanzivi protiv engleza i prevrce mi se zeludac. On lik zove Micka univerzalca i Bazdara koji je ja mislim izjavio da bi voleo da igra za Bosnu i to mislim bas ovih dana .

Samed je demantovao na insta priči.

 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Mile1 said:

Bas dugo necu navijati za neuspeh neke ekipe ili reprezentacije kao u ovom slucaju

Sta reci za Piksija covek bez imalo srama i obraza. Pravi primer Sns zadrigle njuske. Ovaj spisak ne bi komentarisao dovoljno je reci da u ovih 35 igraca nemamo 2 prava izvorna beka

 

Blago tebi sto te to ispunjuje.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, božija noga said:

Samed je demantovao na insta priči.

 

Ok onda se izvinjavam ali svakako je prerano za njega, zrtvovani su neki korisniji igraci zbog mladog igraca na jedinom mestu u timu gde smo odlicni.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, atmsfr lnČ said:

Kosta, Ristic i Lazovic su morali da budu tu.

Zamisljam Zivkovica u defanzivi protiv engleza i prevrce mi se zeludac. On lik zove Micka univerzalca i Bazdara koji je ja mislim izjavio da bi voleo da igra za Bosnu i to mislim bas ovih dana .

 
tu je mnogo vaznije da erak bude desno stoper pre blekija

Link to comment
Share on other sites

Meni spisak nije nesto posebno dramatican, manje vise to je to. Svi ovi Bazdari i Gluscevici ce otpasti na finalnom skracenju. Doduse mozda univerzalni Micko prodje.

 

Najvece iznenadjenje je sto nema Djuricica, sto ja licno toplo pozdravljam. Odnos prema Lazovicu nije u redu, ali nije neocekivan. Cini mi se da nije bio pozivan na nekoliko prethodnih okupljanja. Verovatno neki fajt izmedju njega i selektora. 

 

Kosta nije odigrao ni minut ove sezone, ocekivano je sto ga nema. Bice vremena za njega, samo da dodje do nekakve minutaze u Vili.

 

Ristic je ja mislim povredjen, kao i tokom dobrog dela sezone.

 

Grujic ni 10 utakmica nije odigrao ove godine, vreme je da ode iz Porta, posebno ako ostane Konseisisao.

 

Mogao je Joveljic da bude na spisku, ali kapiram da su mu sanse da ode na EP minimalne, a sezona u MLS traje u tom periodu (mislim da oni ne prekidaju zbog Kopa Amerike, mozda se i varam). 

 

 

 

Ja ne mogu da navijam protiv reprezentacije, ali moze da mi bude poprilicno svejedno sta cemo da uradimo. Bilo bi lepo da Samardzic dobije vecu minutazu, i nadam se tome kad je Djuricic otpao.

Link to comment
Share on other sites

Otpašće sigurno golman Jovanović, Ivanović, Ćirković, Gluščević a za ostale će zavisiti od toga da li otpadaju Gudelj i Ilić a možda još neko ima povredu. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Fat Zadd said:

Bazdar pre Joveljica,  Spajic,  Micko:classic_laugh:

 

Baždar i Joveljić su priča o Kurti i Murti. Nikakav faktor prevage, koga god da izabere, kao što ne bi bio nikakav gubitak ni da su obojica izostavljeni.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Perkos2 said:

Kosta još igra fudbal? Od kad se slikao u dresu Aston Vile vodi se kao nestala osoba ...

Igra. Poceo je da igra posle povrede. I do prvenstva bi usao u formu.

 

u situaciji kada nemamo krstenog beka i jednom nogom bi bio bolj od Micka.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, drgnk said:

 

Baždar i Joveljić su priča o Kurti i Murti. Nikakav faktor prevage, koga god da izabere, kao što ne bi bio nikakav gubitak ni da su obojica izostavljeni.

 

Joveljic je trenutno bolji( bolji igrač,  u boljoj formi... ) od Ratkova i Ivanovića, o Bazdaru da i ne pričamo. Svakako je zaslužio da se pre njih nadje na spisku. 

 Da li ce neko od njih odigrati minut na EP je drugo pitanje. 

 Nema ni Belica, koji je mogao biti na spisku pre Zdjelara i Super liga boranije.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...