Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Piksi vreme je matori.Brukaš se već duže vreme.Praktično od Portugala.

Jer ne ide ovako.Pogubio si konce,fokus,igra je očajna,rezultati takođe.

 

ALi i kad on ode,doći će neki čitač ceduljica i gledaćemo isto ako ne i gore.

Mada poznavajući ljude u FSS i sve što se dešava u i oko njega nije da ne zaslužujemo 

upravo ovo što gledamo i što ćemo tek gledati.

 

Još jednom čestitke Džaji,Bjeki,Pikseti i Nedimu velikom sportskom djelatniku.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Ali Mitrovic u pustinji postigao het trik. I dodje ozbiljna utakmica i on se ne vidi jer tamo igra rekreativne utakmice.

 

Sergej takođe. Mada je on konstantno očajan u repki. Na svakoj desetoj odigra nešto... 

 

Jbg jedno vreme smo lepo igrali i dobijali ovakve ekipa sa pola snage. Ali malo je Piksi provaljen a malo su nam glavni igrači matori ili van forme, tj. ne igraju više ozbiljan fudbal ili ne igraju uopšte...

 

Biće sve gore od sad. Ako i odemo na EP, ići ćemo turistički...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Milko Miller said:

Ovom utakmicom Piksi definitivno izgubio i moju podršku. Jeziva igra. Od slododnih srpskih trenera je jedino Jokanović neko polu-solidno rešenje, ali čini mi se da je opet vreme za stranog selektora. 

 

Već smo imali i Klementea i Advokata pa isti đavo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije uopste problem u Piksiju. Odnosno jeste, ali to je bas minoran problem.

 

Mi smo izgradili odredjenu pricu i kostur sa odredjenim igracima.

 

Bukvalno su svi van forme, neki polako i na zalasku/matori.

 

SMS i Mitrovic otisli u rekreativnu ligu, Tadic isto u slabiju ligu, Kostic ne igra, Vlahovic ne igra. To su najvazniji igraci.

 

Ne postoji selektor koji bi napravio rez i izbacio ih sve. Niti bi taj rez ista doneo.

 

Jednostavno nam je kvalitet zestoko pao u odnosu na pre godinu-dve, zbog stanja glavnih igraca.

 

Piksi bi bio kriv da nije uspeo da ih pripremi dobro takticki za mec ali on to nikad nije ni radio, vec je klasican trener motivator, tipa SalO, nikad takvi nemaju plan C,D,E u rukavu, ako ne ide klasicnom postavom to je to.

 

Ali van toga, nista specijalno u vezi igre ne moze ovde da bude bolje.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mitrović van 16 metara je potpuno beskoristan igrač,čak i štetočina..večeras dva puta poput trokrilnog ormara carini loptu i neoslobađa je se na vreme,ne daje pas..jednom Živkoviću..isto i Sergej - Živković sam kao duh desno,ovaj zabio glavu kao noj u pesak.

Neverovatno.
Biće jebeno u Litvaniji.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, diego said:

Da li bilo koji drugi navijac neke zemlje zna sta je nemoc i depresija kada tvoj tim gubi, i kao poslednju nadu vidis Jovica koji se zagreva pored aut linije?

ALi na osnovu čega Jović dobija poziv u reprezentciju?Kad si već njega pomenuo.

Ne pitam što mislim da je on nešto kriv ,nego jednostavno sam taj poziv da budeš deo ekipe,

i još dobiješ i minute .Na osnovu čega?Igara u Fnakfurtu?Bivšem članu Reala ili pak na osnovu talenta 

koji je protraćio fudbalski ne i novčano.

 

 

Edited by Zadnji vezni
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...