Jump to content

Andjusizam, Živomanija, Ludovanizmi i Pantićizam


Zvezdinho

Recommended Posts

Quote

 

Živomanija Anđusizam i Ludovanizmi

1h  · 

Krećemo od kvazi politike:

Situacija je neuralgična. U Americi je jedno trenje, jedno vrenje.. U toku je najsmrdljiviji pokušaj prekrajanja volje američkog naroda od strane oligarha zločinačke klintonovske administracije, kakav čitav svet od Enkoridža do Vladivostoka još nikada nije video. Okupilo se društvo iz kafića, podguzne muve i nosioci spomenica hohštapleraja, ne bi li pronašli neku klošarsku kombinatoriku po kojoj bi se onaj oblajhani metuzalem uselio u Belu kuću. Na sabajle sam imamo informaciju da utronjani Džo Bajden ide po Viskonsinu i laže narod da je dobio više glasova. Mamika, hvata me panika! Pa je l' ste tako mislili da pobedite na izborima, uljuljkani u podršku prdare Lejdi Gage? Žao mi je, ne može!

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Živomanija Anđusizam i Ludovanizmi

Јуче у 11:47  · 

Elementarno vaspitanje svakom čoveku nalaže da onaj ko je protivkandidat krvniku srpskog roda i arhitekti nezavisnog Kosova, Džou Bajdenu- taj mora da se brani! Kada bi kojim slučajem Džo Bajden protiv sebe u izbornoj trci imao Rudolfa Hesa i Hermana Geringa, ja bih morao da na izbornom listiću zaokružim imena te dvojice zlikovaca.

Munjevito se prebacujemo na fudbal: Crvena zvezda bez Dejana Stankovića na klupi, večeras uzima tri nova laka boda.

 

 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jebemu misa ne mogu ni ja sve sam. Vidis da sam pao na jebenog Zervinja za 150k dinara, a mislio sam da ga izbacim.

 

Koje lopurde ladno stavili da Kin nije dao gol, nece ni 5 puta ulog da daju. Auuu morace zalba da padne kao za Pensilvaniju.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Živomanija Anđusizam i Ludovanizmi

5. новембар у 00:26  · 

Pažljivo posmatram Džo Bajdena i odgovorno tvrdim da taj ne zna gde se nalazi. On je u slučaju pobede već odredio Komandanta Marka i Bleka Stenu za svoje savetnike, najavljuje odlučan obračun sa Crvenim mundirima. Pišancija!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pozvah Dekija da pitam za izbore i sta misli o svemu. Evo njegovih 5 centi.

"Bidon? Pa on i dalje misli da je Tito ziv.

Bio levi partijski pijun za vreme Klintona, a da ne pricamo jos za vreme Kartera.

Nikad se ni za sta nije pitao. Potpuni bezveznjak koji se 30 godina suklja po stranci."

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Živomanija Anđusizam i Ludovanizmi

21h  · 

Rano na sabajle stiže mejl u redakciju, opet su nam pajaci, cirkuzanti, mediokriteti prijavili post, i opet su ga skinuli... Mark Cukerberg! (Zakerberg, nije bitno, može da se zove i Mika Paraćin). Zna se koliko kod njega košta jedna reklama za stranicu. Potpuni bezveznjak koji se godinama suklja po Fejsbuku i svako malo pravi neke neuralgične poteze. Jedna od najodvratnijih ličnosti koju internet ima. Služi da poseljačuje i zaglupljuje narod.

Kratko da mu poručimo: Je li, bre, skidaš ŽAL-u postove u Srbiji, a ne radiš to u Americi, gde Bajden krade izbore?! Kad si se ti to sa Srbima družio, pa znaš šta je ovde govor mržnje i uvreda?! Odozgo ti je naređeno da to radiš ne bi li nas sprečio da vršimo objektivnu sondažu javnog mnjenja čiji smo i kreatori. Smešan je i sraman i taj tvoj novi Fejsbuk sa novim pravilima koje testiraš u zemljama devetog ešalona poput Kambodže, Bolivije, Gvatemale, Srbije...

Svi programeri u kompaniji su ti klošari, svi direktori marketinga su ti klošari, a klošarska ti je i cela tvoja poslovna kombinatorika!

"Your post goes against our Community Standards on hate speech and insults"-

Majke ti?!To si nas ubedio kao što su nas Amerikanci ubedili da su sleteli na Mesec.

Na nas ne može da utiče ništa, ni to da li neko ima milijarde, mi znamo da je klošar u duši i da je sluga i da je smrdljivko.

Naravno da vi klošari znate da mi znamo koliki ste klošari i kako je krenula cela priča oko cenzure. Nas zabole štikla šta ćete da cenzurišete, a šta ne. A ne možete ovo stranicu da zabranite, jer mi možemo da se ovog momenta izlogujemo i sami sebe ukinemo i pokrenemo na internetu sajt koji će da prati pet miliona ljudi, a onda vam ne bi bilo dobro svima vama klošarima potplaćenim.

Vi ste sramota za društvene mreže i veze nemate sa onim Fejsbukom koji je nastao na temeljima slobode, jednakosti i ravnopravnosti korisnika. Vi ste samo gomila prevaranata koja je nasledila to ime i pokušavate da smrdljivo zaradite na smrdljiv način i radite pokvareno maksimalno.

Ovu temu sada stavljamo u fijoku. Ali pratimo razvoj stanja i mangupiranja.

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...