Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

A RWD? Najgotivniji insajder [emoji1]

 

ja se izvinjavam za moj komentar u kojem se spominje mečka i Zvezda025...pomešao sam ga sa RWD-om.. tako da se upozorenje o nepotrebnoj i veoma rizičnoj zanimaciji sa divljom zveri samo projektuje na gore boldovanog.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Gudura said:

Ne verujem da ce odmah u NBA.Prosto je jos uvek zelen za te azdaje, mora da ojaca i malo se iskali u Evropi, a sta ces bolje za snagu od srpske kuhinje😜

Osim toga, ne treba prenebregnuti cinjenicu da ce draft verovatno biti tek u oktobru, kada sezona u Evropi vec uveliko treba da pocne

 

na 70% tih mock draft / big boards koje sam video, nalazi se na top 5 pozicija u projekcijama. na ostalih 30% je u top 10.

u svakom slučaju ima odličnu priliku da uzme dobru lovu već za rookie ugovor i da dobije solidne minute. nema razloga da čeka, pošto na narednim draftovima verovatno ne može toliko visoko da bude plasiran.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

T. Robinson sa svojih 5-6 skoka u proseku...atraktivnim blokadama, strašnim ričom i skokom na 2.08cm visine i dalje se upravo zbog tih bacanja lako skautira i dobija ozbiljne batine u reketu pa i ne može da prebaci 15 minuta po tekmi i 7-8 ppg.

I to što skoruje je iz kontri i po neki elej ap...ladno je jedva na 40 posto sa penala...i Dejan Tomašević je imao preko pedeset u EL.

Skupa atraktivna igračka koja guta baterije...i bahati Himki ga je potpisao na mesec dana.

 

 

 

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gudura said:

Vidim da se Thomas Robinson nudi EL timovima na long-term ugovor.Nije me ubedio u Khimkiju, ali opet, u onoj divljani i Svedovoj prciji, niko nije zabilstao...

Njega bih obišao u širokom luku, ogroman rizik za povelike pare ... Kina mu je taman.

 

edit:

Ovo je moglo u bivši ...

 

Quote

On još trči za loptom ... :classic_biggrin:

 

 

 

Edited by Kankkunen
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kankkunen said:

Njega bih obišao u širokom luku, ogroman rizik za povelike pare ... Kina mu je taman.

 

Slazem se, ili neki Zenit ako je zeljan da se bas vrati u EL takmicenje. Kod njih izgleda da ce biti novca dosta, a lice na nekog ko bi dao dosta novca za "ime".

 

Dodao bi tu i Hmki ali su se vec "opekli" sa njim, a imaju i Mozgova koga ce cekati izgleda i naredne sezone posto ce ponovo morati na operaciju kolena (celu prethodnu je propustio tj. do prekida iste).

Link to comment
Share on other sites

Moji utisci do sada, uzevši u obzir o čemu je sve pričao Saša su ovakvi:

-Prioritet je ostanak Berona i u potpunosti se slažem

-Dva strana pleja približnog kvaliteta

-Pokretna petica

-Ostatak tima naši igrači i iz fmpa ko se bude pokazao i možda neki naš povratnik(samo Kalina i Nedović dolaze u obzir) 🙂

 

Moraćemo da skockamo što konkurentniji tim s ograničenim budžetom jer će aba liga biti nikad jača. Budućnost i kkp sa stabilnim budžetima zadržali skoro ceo tim i sigurno će dodati još par dobrih igrača, Mornar isto dosta uložio, a i Col će kao i svake godine, tu je Igokea...tako da što pametnije da biramo, verovatno na kraju šta nam ostane od igrača, čitaj u avgustu.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Predragdjape said:

Pazite ovu petorku  koja je sasvim realna. Hamilton, Nedovic,J J O'Brien, Wiley, Jekiri. 😁

 

Ili ti petorka "ko pogodi trojku dobije bonus kao za osvajanje ABA lige".

Wiley na 4-ci uz 5-cu koja logicno ne sutira za 3 bi pokrpila neka spoljna linija gde su ovi na pozicijama od 1-3 na +40% u sutu za 3 poena.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...