Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

Možda je bolje da propustimo Nedovića, bar još ove sezone jer ipak će to biti za klub top honorar a veliki rizik.

Cigania ga nakon prve dobre serije naloži najstrašnije pa krene da iskače iz Saletovih knap kombinacija...

zatim nezadovoljan minutažom i velikim očekivanjima  krene u one njegove superheroj epizode gde ga nehajni rim protektor sastavi sa parketom i pošalje pravo na placenta tretman u trajanju od kvartala do dva.

Najgora verzija i visoka verovatnoća je da se to desi baš na početku ove kljakave sezone kada će većina igrača biti rovita i simbolične kondicije.

 

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Bogme, ABA liga ce izvesno biti jaca nego ikada, naredne sezone.

Pored Partizana  i Buducnosti koji ce imati ubedljivo najvece budzete, kao drzavni projekti, kao i prethodnih sezona,  zatim nas koji cemo verovatno sklopiti korektan tim, ali i igrati po tri tekme nedeljno,  dodatno pojacanog Mornara, COL u koju ce se opet sipati dosta ke$a i probati opet nesto i sad Igokee koja se sve vise pojacava. To je 6 potencijalnih pretendenata na ABA trofej (sa vecim ili manjim sansama).
 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Profaarmor said:

Sta znam, jeste da je N.N. cigan do koske, jeste da je ladno odbio groblje onomad ali mislim da je u ovom trenutku njegov potpis negde izmedju Gista i Brauna.

 

Mladji je, mislim da u njemu jos ima kosarke. Ima i u Gistu ali smo ga lose koristili, duboko sam ubedjen u to.

 

Sto se Brauna tice, ljudi koji su bliski klubu su pricali da je on u predsezoni izgledao kao potpuno zdrav igrac.

 

@Firga Mojne tako teatralno...Buducnost i Partizan drzavni projekti a mi nismo?

Edited by Laki John Terry
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Firga said:

Bogme, ABA liga ce izvesno biti jaca nego ikada, naredne sezone.

Pored Partizana  i Buducnosti koji ce imati ubedljivo najvece budzete, kao drzavni projekti, kao i prethodnih sezona,  zatim nas koji cemo verovatno sklopiti korektan tim, ali i igrati po tri tekme nedeljno,  dodatno pojacanog Mornara, COL u koju ce se opet sipati dosta ke$a i probati opet nesto i sad Igokee koja se sve vise pojacava. To je 6 potencijalnih pretendenata na ABA trofej (sa vecim ili manjim sansama).
 

 

U podredjenom smo polozaju ali samo trening, trening, trening i bice sve ok.

Ako su ruze - procvetace.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Laki John Terry said:

 

 

 

@Firga Mojne tako teatralno...Buducnost i Partizan drzavni projekti a mi nismo?

 

SNS i DPS, prosto ko pasulj

 

Ma sprdam se malo sa komsijama, post sa komsiske teme, skoro pa isti 😄

 

 

6 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Prva 2-3 minuta. Ne moraš više. 

 

U jebote 😄

Edited by Firga
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Firga said:

Bogme, ABA liga ce izvesno biti jaca nego ikada, naredne sezone.

Pored Partizana  i Buducnosti koji ce imati ubedljivo najvece budzete, kao drzavni projekti, kao i prethodnih sezona,  zatim nas koji cemo verovatno sklopiti korektan tim, ali i igrati po tri tekme nedeljno,  dodatno pojacanog Mornara, COL u koju ce se opet sipati dosta ke$a i probati opet nesto i sad Igokee koja se sve vise pojacava. To je 6 potencijalnih pretendenata na ABA trofej (sa vecim ili manjim sansama).
 

Sredicete vec tu razliku preko BIA.:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki John Terry said:

Taj Jekiri, jel se igde spominjao ili to samo forumasi svrsavaju na njega. Ja sam siguran da ce taj da ubode neko milionce ugovor. Bukvalno je delovao kao Mutombo za siromahe.

 

Ma ne mora Jekiri. Suvise je nerealan.

 

Ali Tomas Robinson moze.

Link to comment
Share on other sites

Meni se npr taj Jekiri ne svidja, osim sto je imao jak pocetak nista specijalno, ima dobro telo, dobar je u skoku, ali ispod prosecan zastitnik reketa i nijedan centarski potez samo pik a tako jak covek, jos i ne posprema sve zakucavanjima, u napadu nesiguran, slabi procenti suta za tolikog coveka jedva iznad 50%, ume po nekad da podeli asistenciju npr sto je interesantno, ali 0,4 blokade za takvog i tolikog coveka pff i prosecan skoring, on je samo nas punio...

Po meni Hamilton bolji dosta pogotovo za modernu kosarku...

  • Like 7
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Wingwalker said:

Možda je bolje da ipak propustimo Nedovića, bar još ove sezone jer ipak će to biti za nas top honorar a veliki rizik.

Cigania ga nakon prve dobre serije naloži najstrašnije pa krene da iskače iz Saletovih knap kombinacija...

zatim nezadovoljan minutažom i velikim očekivanjima  krene u one njegove superheroj epizode gde ga neki rim protektor sastavi sa parketom i pošalje pravo na placenta tretman u trajanju od kvartal do dva.

Najgora verzija i visoka verovatnoća je da se to desi baš na početku ove kljakave sezone kada će većina igrača biti rovita i simbolične kondicije.

 

 

 

Da potpišem svako slovo i zarez. Čovek je u zadnje dve godine propustio (pogledajte statistiku) oko polovine mečeva u svim takmičenjima. On je projektovan za atletsku košarku a bukvalno je sačinjen od porcelana i paučine. Plus je i dalje jedan od igrača sa veoma niskim BBIQ, rutina je tu nešto popravila, ali i dalje je jeziv što se kolektivne odbrane tiče npr, a još uvek vučem traume (kao i Kari) od njegovih Petar Popovi晩® defense bravura i zaboravljanja gde je levo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Babaduka said:

Meni se npr taj Jekiri ne svidja, osim sto je imao jak pocetak nista specijalno, ima dobro telo, dobar je u skoku, ali ispod prosecan zastitnik reketa i nijedan centarski potez samo pik a tako jak covek, jos i ne posprema sve zakucavanjima, u napadu nesiguran, slabi procenti suta za tolikog coveka jedva iznad 50%, ume po nekad da podeli asistenciju npr sto je interesantno, ali 0,4 blokade za takvog i tolikog coveka pff i prosecan skoring, on je samo nas punio...

Po meni Hamilton bolji dosta pogotovo za modernu kosarku...

Upravo sam krenuo slicno da pisem. Ne verujem da je materijal za top klubove, cak ni da je tako skup. Mislim da je ciganija fascinirana onom partijom protiv nas kad nam je skinuo sve zivi, al smo i mi tad izgledali kao razbijena banda.

Takve igrace treba iskopati dok su u belgiji, izraelu, nemackoj, a ne sad ih preplacivati. Nadam se da konacno imamo ljude koji imaju dovoljno znanja i hrabrosti za tako nesto.

I meni hamilton bolji

Link to comment
Share on other sites

Ja se nadam ostanku dvojca Beron-Punter. Mislim da obojica mogu da imaju odlicne sezone naredne godine. Druga stvar, videli smo sta mogu njih dvojica za nekih 700+800K su ok ulaganja. Jenkinsu bih se zahvalio, mislim da je on svoje odigrao i da su najbolji dani iza njega. Zivo me interesuje koga cemo da dovedemo napoziciji 1. Ako se mora, neka se stedi na drugim pozicijama, dva dobra igraca na toj poziciji su must have.
Centarska pozicija nam je isto kriticna, posebno ako je Kuzmic bivsi igrac.


Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Nije losa opcija ni Adriean Payne. Moze da pokrije obje pozicije pod kosem, dobar stretch igrac. 

 

Pejn je ''ril pejn in di es''. Lujka koja je u Panatu došao prvi put na pola sezone i do kraja odigrao samo 8 tekmi...ni jednom kao starter. Posle Kine ga opet potpisuju i razilaze se nakon dva meseca. Iz Orlanda izbačen zbog afere silovanja studentkinje u kampusu uz podršku ortaka a pre toga služio godinu dana zbog nošenja neregistrovanog oružja. Klasičan loose cannon...iznosile bi ga po dve patrole interventne sa splavova.

 

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Koga biste najradije vidjeli na poziciji PG iz ovog tria: Siva, Hermanson ili Wolters? Uzeo sam ove igrace u obzir jer mislim da su nam otprilike dostupni. Nate je dosta bolji igrac nego sto to misli vecina Zvezdinih navijaca. Hermanson je inteligentan igrac, dobar suter. Siva nam je stara zelja. 

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Koga biste najradije vidjeli na poziciji PG iz ovog tria: Siva, Hermanson ili Wolters? Uzeo sam ove igrace u obzir jer mislim da su nam otprilike dostupni. Nate je dosta bolji igrac nego sto to misli vecina Zvezdinih navijaca. Hermanson je inteligentan igrac, dobar suter. Siva nam je stara zelja. 

Mislis za poziciju rezervnog pleja?😀

Meni hermannsson neka ok mid-budget varijanta. Cak bih pokusao i sa ludvigom hakansonom u nekoj jos jeftinijoj prici

Link to comment
Share on other sites

Par kafanskih abrova, iz iste kafane odakle je pao info za Saleta 15 dana pre potpisa, kad su svi vec videli Radonju na klupi. Navodno direkt od lika iz uprave kluba, koji tu cesto sedi:

Lorenzo ni promil da ostaje, a otprilike iste sanse su i sa Baronom. Nesto se pregovara sa Punterom, ali su sanse dosta male. Navodno trazi manje nego Baron, ali mi ni to manje nismo voljni da mu ponudimo, ali bi za Barona pristali na keca na tu cifru. Gde je tu logika, 'bem li ga. Djenka je otprilike zavrsio. Sve ostale carsijske price, su samo to - price, ni sa jednim igracem navodno nismo blizu dogovora.Navodno sigurni su samo Laza🤕, DeDa, Kuridza, Dobri i Kuz ako se dovede u red, ako ne, pitanje je sta ce i sa njim biti.Zanimljivo nikakvih pomena o Simanicu.

I na kraju poentira moj kafanski insajder:

Stimac ce isto tesko da ostane, bas steta, tesko cemo naci tako dobrog back up centra.🤕Ja tu priupitah da li se uopste pricalo sa njim o novom ugovoru, a on kaze, pa valjda jeste, cim kazu da ce tesko ostati.

I ja ostadoh u nedoumici, da li da se napijem ko covek, jer dobri Stime ne ostaje, il da tetki iz kujne, potrazim onaj najostriji noz za filetiranje, i da se ritualno harikiram, jer u nasem klubu jos uvek postoji ljudi koji odlucuju, a koji bi pregovarali sa Stimcem o ostanku🤪

Edited by Gudura
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...