Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

Reath je kao nacrtan za nekog tweenera koji po potrebi može na 4 a i na 5. E sad je samo do kvaliteta koji za sad baš i ne intrigira ali videćemo.
Mislim da on moze da se izbrusi u jako jeftinu i korisnu opciju na visokim pozicijama. Kada bi mi neko sada dao da biram da li cu njega ili Kuzmica da uzmem, bwz razmisljanja bi se odlucio za Rita.

Jedva cekam narednu utakmicu, mialim da cemo tu videti stosta. Ovom timu treba suvi kvalitet, ako ee dobede neko, on mora da bude najbolji igrac na obo sto imamo, ovo moze da bude jako zajebana ekipa,ali treba po meni jedan ultra kvalitetan igrac da se dovede, nebitno da li na bekovskim pozicijama ili u reketu. Treba ova ekipa lidera, ja bih preferirao iskreno da se dovede neki kvalitetan plej preko bare, a da se Volden koristi na 2. Ne znam koliko moze Hall protiv jacih odbrana, on mi nekako deluje kao poor man Lorenzo B.
Solidno barata sa loptom ali nema ulaz i finising kao Lorenzo. Rekao bih da je u svakom segmentu malo slabiji od Lorenza.

Bice dobrih igraca tamo kasnije preko bare, ne treba zuriti, ima ova ekipa dosta radnika, treba i poneki umetnik.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ce nece Ritova minutaza zavisiti nesto od novog igraca. Meni bi on bio prva cetvorka, taman daje visinu prvoj petorci (za napad ne sumnjam da ce imati ok produkciju, posto ima manju odgovornost nego u fmp-u).
Vala meni bi u trenutnom rosteru i prva petica iskreno. Ne znam kako zamisljas raspodelu, ali tu je i MJK i Simonovic ako se dovede jos jedan visoki neko mora van 12. Mislim da ovo mora da bude stalna praksa, da se dovede neki neafirmisani igrac u fmp pa da se prebacuje kao clan rotacije u Zvezdu.


Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mozda ima u meni sadiste, ali bas me je topao osecaj oblio kad videh Sasu da se dernja na igrace na terenu 😉

Posle Sakotinog i Garvilovog 'gospodnikovanja', pa i Tomica koji mi se nekako 'svadjao' sa igracima, drago mi je da imamo trenera teske ruke 🙂

Voleo bih da mu neko pomene Zagor&Miljen uslove treniranja, samo da vidim reakciju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Laki21 said:

 

Nema on mesta kod nas na 4.

 

Kao fleksibilan igrac koji moze da posluzi i kao treci centar i kao dodatna opcija na cetvorci?

 

Ima, sto ne bi imao.

 

Meni je vise MJK suvisan, i vise ga vidim kao 13-og igraca/osiguraca.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Devin Vilijams..postaju ozbiljni pregovori.

Veca defanzivna rupa od Stimca. Mozda ga Sale ukalupi nekako

I dalje se nadam da nece doci i ne razbijamo glavu da li ce ga Partizan napuniti sa 3/4 poena preko njega kao lani u Bgd.

 

Ima finih petica na trzistu, ali para ne ...

Edited by leki bg
  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Mile1 said:

Jeste tu su Smorisa i MJK koji pucaju od kvaliteta

 

13 hours ago, Ulicni basketas said:

Pored večitog talenta Boriše i uvek neugodnog Kuridže, Rit će morati više da krpi na 4, nego na 5. Još ako dovedu onog Vilijamsa (ja protiv svakako)...

 

I Simon je na 4.

 

Bilo bi najprirodnije da Rit bude prva četvorka ali se to jednostavno neće desiti, jer ova trojica prethodno nabrojanih mogu samo na 4, eventualno na 3 za neke deonice. 

Tako da će Rit svakako biti druga ili treća petica, zavisno od toga koga dovedemo umesto Noka i naravno uklapanja igrača tokom sezone. Koliko vidim, od Kuzmare neće biti mnogo berićeta, tako da je Ritu mesto na pet zacementirano.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Laki21 said:

 

 

I Simon je na 4.

 

Bilo bi najprirodnije da Rit bude prva četvorka ali se to jednostavno neće desiti, jer ova trojica prethodno nabrojanih mogu samo na 4, eventualno na 3 za neke deonice. 

Tako da će Rit svakako biti druga ili treća petica, zavisno od toga koga dovedemo umesto Noka i naravno uklapanja igrača tokom sezone. Koliko vidim, od Kuzmare neće biti mnogo berićeta, tako da je Ritu mesto na pet zacementirano.

 

Slažem se da će Rit više igrati na 5, ja samo kažem svoje mišljenje. A Simon... On je uvek igrao 3, osim kad je prekomandovan na 4 kod Radonje, kada se Luka kapiten povredio. Od tada je četvorka. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, leki bg said:

Devin Vilijams..postaju ozbiljni pregovori.

Veca defanzivna rupa od Stimca. Mozda ga Sale ukalupi nekako

I dalje se nadam da nece doci i ne razbijamo glavu da li ce ga Partizan napuniti sa 3/4 poena preko njega kao lani u Bgd.

 

Ima finih petica na trzistu, ali para ne ...

Gledao sam Tofaš više puta, al ovo nisam primetio ... a to mora da se vidi na prvu.

Il sam ćorav, ili su mađije, il je nešto teže od oboje :classic_smile:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Fenerbahce Beko, Galatasaray Doga Sigorta, and Turk Telekom decided to stop their participation in the ongoing Gloria Cup Basketball Tournament II and leave Antalya, the three Turkish teams announced on Friday. The three clubs are moving their training camps back to their home base.

As noted in a joint press release, participating teams met and evaluated the status of the tournament after the positive coronavirus case revealed. The three mentioned sides opted to depart. However, Crvena Zvezda, Tofas, and Pinar Karsiyaka are still in with Karsiyaka scheduled to face the Serbian outlet later today.

Galatasaray previously confirmed a positive coronavirus test.

 

 

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Bog sveti zna sta ce biti od ove sezone. Pominje se mogucnost da se napravi nekoliko mehura EL. Pitaj boga kako ce se igrati lige. Sta ce  biti sa manjim sportovima. Zenski sport niko ni ne pominje. O ekonomiji da ne govorimo. Uzas

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...