Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

14 minutes ago, Laki21 said:

 

 

 

Zamolio bih dame da ne otvaraju spojler:

 

  Reveal hidden contents

Jednom davno u nekoj zemlji seljaka, preko sedam mora, preko sedam gora (pričam za druga), jedna dama u koju je taj drug bio zacopan zamoli njega da se obrije dole, jerbo njoj svaki čas završi neka dlaka u ustima (a dotična bila gadljiva na dlake jelte). I šta će on jadan grdan, ljudi su zbog ljubavi i gluplje i gore stvari radili, on to i učini. I neko vreme, oboje behu sretni... Do momenta kada su dlake opet krenule da rastu, a onda je (taj drug) saznao šta je pakao... A još je bilo pakleno leto, pa se znoj samo slivao...

 

Kako izgleda biti znojavih muda (i koječega ostalog) se dlačicama koje tek kreću da rastu, to Dante ne bi uspeo da opiše..no njemu su raznorazni opisi dolazili, sami od sebe... čovek postane umetnik, inspiracija se rađa sama od sebe.. 

 

Nema ljubavi bez bola.

 

 

Spoiler

Kad smo vec kod prica od drugara, meni jedan rekao da je to isto uradio zimi, kad je temperatura u minusu, pa kad je bio napolju na hladnoći, morao je da hoda kao šestar, jer je imao osećaj kao da ima milion iglica na nezgodnom mestu : D 

 

Tako da savet za kolege, ako hoćete već to da radite, radite na proleće ili jesen.

 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

 

Nema se vremena za pricu, mora da se radi.

Svakako barem Radonja nije takav - da mu se prica. 

 

Jasno to, ali opet nigde novinara da ga pitaju nesto, dolaze na treninge i pricaju sa igracima i trenerima u redovnim okolnostima a sad ne posle ovako velike i nagle promene.
KZS od strane Zvezde da nie ne pominjem.

Kad smo kod Radonje i price evo ove emisije koju sam pominjao
 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Ridji said:

 

Jasno to, ali opet nigde novinara da ga pitaju nesto, dolaze na treninge i pricaju sa igracima i trenerima u redovnim okolnostima a sad ne posle ovako velike i nagle promene.
KZS od strane Zvezde da nie ne pominjem.

To radi SK pred EL utakmice, biće toga.

Link to comment
Share on other sites

Malo je specifican momenat. Otisao je Sasa legenda i dijete ovog kluba i sad nekakvo slikanje i predstavljanje Deje kao trenera bi moglo izgledati pomalo nezgrapno tj. kao neko slavlje, ne treba nam to i nismo u tom raspolozenju.

 

Osim toga slijedi nam jako vazno gostovanje treba nam mir i rad da ekipa odigra dobro.

 

Veliki posao je pred Radonjom.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, City said:

Malo je specifican momenat. Otisao je Sasa legenda i dijete ovog kluba i sad nekakvo slikanje i predstavljanje Deje kao trenera bi moglo izgledati pomalo nezgrapno tj. kao neko slavlje, ne treba nam to i nismo u tom raspolozenju.

 

Osim toga slijedi nam jako vazno gostovanje treba nam mir i rad da ekipa odigra dobro.

 

Veliki posao je pred Radonjom.

Pa nije umro nego je smenjen, to jest raskinut ugovor.

Svakodnevna pojava u sportu.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Pa cini mi se da je juce Dejo izjavio da nema vremena za pricu i da odmah mora da se radi. Inace izgleda da ce Kolom na dijetu, posto ima 11kg vise nego sto je prijavio 🙂  i ne moze da isprati trening, pa radi po posebnom programu.

 

Bas me zanima kako u 21. veku interneta i informacija, igrac kojeg potpisujes moze da te prevari da ima 11kg manje vise i da ga ti potpises bez problema. Ne dao Bog da je dosao bez ruke ili noge, koliko bi se tek tada u klubu iznenadili.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Pa cini mi se da je juce Dejo izjavio da nema vremena za pricu i da odmah mora da se radi. Inace izgleda da ce Kolom na dijetu, posto ima 11kg vise nego sto je prijavio 🙂  i ne moze da isprati trening, pa radi po posebnom programu.

WTF? Pa valjda su ga izmerili na lekarskom pregledu pred potpis?! Ozbiljan amaterizam, ako je ovo istina.

 

P.S. pojavio se info na twitter-u da jurimo Petruseva, meni izgleda nerealno, ali Misko je slicne stvari radio i sa Bitadzeom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Pa cini mi se da je juce Dejo izjavio da nema vremena za pricu i da odmah mora da se radi. Inace izgleda da ce Kolom na dijetu, posto ima 11kg vise nego sto je prijavio 🙂  i ne moze da isprati trening, pa radi po posebnom programu.

haha, pa ovo je ludilo, 11 kila, pa to ne moze da skine godinu dana

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...