Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

  

46 minutes ago, Green23 said:

Čovek ima jedno 15 kg viška, danas nije mogao u odbranu da se vrati kako valja, ko god ga je izabrao za EL tim, trebalo bi da dobije šut kartu. Džaba i znanja i iskustva kada si fizički na nivou pedesetogodišnjaka koji igra petkom posle posla termin.

 

 

Ja doslovce izgledam atletskije od njega.

Edited by Laki21
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AgroLaki said:

 

Vas moze da povadi sad samo neka Kvinsi Miler terapija. Setite se da vam ni u toj sezoni nisu cvetale ruze sa Radonjom dok Kuinsi nije preokrenuo sve.

 

Znas kako, u toj sezoni Miller je dosao na sastav koji je po imenima bio bas slab.

 

Plejmejkeri su bili prezaljeni Mekel i Jovic, bekovi ciglar Thompson i Guduric, krila Dangubic i Lazic, tu su jos bili Simonovic, Mitrovic, Stimac i Zirbes.

 

Uporedi to sad kad se igrac prikljucuje ekipe koja ima Loyda, Halla, Waldena, O'Bryanta i druge igrace. Kad je igrao QMiller bukvalno su iskocili Jovic i Guduric koji do tada nisu imali neku ulogu, a od boljih igraca tu je bio Zirbes i mozda Simonovic. Sad imamo 2-3 jako dobra igraca, nije za poredjenje.

 

Sta reci o mecu - jako los ulazak, Zenit je lagano dosao do prednosti, a onda je i njima lakse i samo su nas zatrpavali do kraja. Igrati u ovakvom sastavu je kao ratovati bez benzina, bukvalno nije imao ko da organizuje nista ni za sebe ni za druge. Najbolji skorer nije dosao, prvi plej nikako da se oporavi od povrede, drugi plej pao sa Marsa, igrali smo sa samo jednim bekom i dvojicom koja mogu da pomognu i nista vise.

 

Vec smo u decembru izgubili sve sanse za TOP 8 i to je rekord (Alimpijevic je imao 2-8, ali se podigao na 7-9 i onda u januaru digao ruke, sa troglavom azdajom TomGavSak imali smo 2-7, pa 5-7, pa 5-9, pa 9-9 i onda potop u januaru), vec cetvrta sezona zaredom prolazi u "neka se osvoji ABA, Evropa da se igra sa pola gasa".

 

Osudjeni smo na propast kad nas je Pangos odbio. To je igracina za timove poput naseg, ali neka, sta smeta, S.O'Bradovic voli da igra sa 4 beka i tu nema pravila i onda Halla ustolice kao jedinog plejmejkera, a dovodimo poentera na poziciji 4 i 5.

 

Jos najavljuju da dolazi Nnoko, podsecamo na slavnu Buducnost kad je igrala u EL, "jaki kao zemlja", a trener koji blene u prazno jer nema pojma kako sve to da uklopi.

 

I stvarno mi je vise dosta ovih zvezda na 3 i 4 koje je "grehota propustiti". Prosle sezone smo mogli i bez Stratosa i bez Browna, ali sa 2 pleja, Jenkinsom, Baronom i to bi mnogo bolje izgledalo. Ove godine isto, dovedes asistenta, dovedes skorera, dovedes Waldena i centra, ostalo popunis sa radilicama i eventualno dovedes jos jednog clana rotacije.

 

Nemamo igrace koji napreduju kroz sezonu, nemamo pleja koji je vrh asistent, na nekim pozicijama imamo i po 4-5 igraca i hocemo da igramo neki gledljiv basket. Ne ide to tako.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pada mi čak na pamet da je Obradović namerno pustio ovu tekmu da ide svojim tokom™, kako bi nekome nešto dokazao, da li igračima kako ide kada ga ne slušaju, ili Čović zbog pojačanja, ako ih nije on dirao...

 

Sve u svamu deluje mi idenitično kao Tomićevo "Igrajte sami šta hoćete."

 

PS

 

Otkud mi neki argument za ovo gore? Jbg, jednostavno ne mogu da poverujem da je Saša baš toliko glup, da pusti jednog igrača da mu nabije 7 trojki bez reakcije recimo.

Edited by Laki21
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kankkunen said:

 

 

Izgleda da nas samo Hrist moze spasiti. 

 

Po meni je najveca greska u dovodjenju 3 Amigosa: O'Brajant, Teri i sada Kondom. I jos Nnoko koji nije spreman i pitanje kada ce biti?

Kazu ljudi da je to odluka trenera a ja ne vidim koji trener bi mogao da vidi nesto u njima, pa mi deluje kao da je to neka menadjerska kombinaciju, za koju je naravno i trener odgovoran ako pristaje da bude deo toga. 

 

 

4 minutes ago, Laki21 said:

... da pusti jednog igrača da mu nabije 7 trojki bez reakcije recimo.

 

A kako da reaguje...covek je pogodio sve suteve preko ruke, iako je Kuzma lupio da su to otvoreni sutevi. Ovo danas je pogodio, i narednih 5 utakmica ce da ima procenat suta 20 posto, bar mi poznajemo Kevina Krosvela. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Placebo Lone star said:

Cigansku vam strinu poljubim nesto  mi  niste u zenitu veceras.Poslao vas KC na spavanje.A bilo vam lepo kad je u PO trpo futuru i susjede.😂😂😂Ajde bre,licimo na grobarasku temu,upisuju se na tri sata kao da cuvaju vecni plamen.

 

Trpao je u zadnjoj cetvrtini na +15.

 

Znamo svi ko je bio pravi game changer. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, mmajstor said:

 

Izgleda da nas samo Hrist moze spasiti. 

 

Po meni je najveca greska u dovodjenju 3 Amigosa: O'Brajant, Teri i sada Kondom. I jos Nnoko koji nije spreman i pitanje kada ce biti?

Kazu ljudi da je to odluka trenera a ja ne vidim koji trener bi mogao da vidi nesto u njima, pa mi deluje kao da je to neka menadjerska kombinaciju, za koju je naravno i trener odgovoran ako pristaje da bude deo toga. 

 

 

 

A kako da reaguje...covek je pogodio sve suteve preko ruke, iako je Kuzma lupio da su to otvoreni sutevi. Ovo danas je pogodio, i narednih 5 utakmica ce da ima procenat suta 20 posto, bar mi poznajemo Kevina Krosvela. 

Druze, jel se ti zezas?

5 od 7 su bili skroz otvoreni sutevi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Haggard said:

Dobrodošlica Noku. Mogu da zamislim njegov šok kada na treningu bude video Koloma pa podivlja- "mene zajebavaju zbog zdravstvenog stanja a uzeli ovog lika"

Ako je neko gledao kviskoteku seca se igre detekcije.Ja sam Colom,plejmejker Crvene Zvezde i Španske reprezentacije.@laki21 ako imas toliko godina znas o cemu pisem.

 

Edited by Placebo Lone star
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

 
Ja jeste da sam tad vec popizdeo pa gledao jednim okom, ali meni se cini da su bili preko ruke. 
Neki otvoreni, neki ne.. Ali nismo bili u bonusu, napravi bar faul, iseci ga dva puta bar da ispadne iz ritma. Kad si vruć ulazi i preko ruke. Mi smo to pustili tri puta na ovoj utakmici. Prvo Pengos, pa Bili, i na kraju KC. Ali nije slučajno ni da nas svi (osim Partizana) trpaju trojkama.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, mmajstor said:

 

Izgleda da nas samo Hrist moze spasiti. 

 

Po meni je najveca greska u dovodjenju 3 Amigosa: O'Brajant, Teri i sada Kondom. I jos Nnoko koji nije spreman i pitanje kada ce biti?

Kazu ljudi da je to odluka trenera a ja ne vidim koji trener bi mogao da vidi nesto u njima, pa mi deluje kao da je to neka menadjerska kombinaciju, za koju je naravno i trener odgovoran ako pristaje da bude deo toga. 

 

 

 

A kako da reaguje...covek je pogodio sve suteve preko ruke, iako je Kuzma lupio da su to otvoreni sutevi. Ovo danas je pogodio, i narednih 5 utakmica ce da ima procenat suta 20 posto, bar mi poznajemo Kevina Krosvela. 

 

Kao prvo, veći deo je bio čist. I ono što je bilo preko ruke bilo je alibi odbrana, tek reda radi. Kad te neko tako puni, staviš  flastera na njega, odvališ mu ruku pri šutu pa nek budu tri slobodna, radiš BUKVALNO sve osim onoga što smo mi radili. To se ne dešava doslovce ni na basketu ispred zgrade. Na klupi imamo amatera.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Bez Lojda (napada) i sa ovakvom odbranom...Ćavi je bez pardona mogao na početku treće da izađe iz hale,

ode po ženu, sačeka je da se spremi, izvede negde na kaberne i kolekciju sireva i da se vrati da pozove zadnji TO.

Kada mi ušuškani pored ekrana ovako proživljavamo ovaj displej nemoći, i ne vidimo trunku ideje i trenerskog koncepta nakon 16 kola EL, zamislite kako je igračima dok pršti na sve strane a Obradović im kipti da igraju timski ili da igraju svoju igru...

...koji tim i koja igra kukavče ?

 

Da sam Valensija, bacila bi se pjana niz stepenice.

Edited by Wingwalker
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Laki21 said:

 

Kao prvo, veći deo je bio čist. I ono što je bilo preko ruke bilo je alibi odbrana, tek reda radi. Kad te neko tako puni, staviš  flastera na njega, odvališ mu ruku pri šutu pa nek budu tri slobodna, radiš BUKVALNO sve osim onoga što smo mi radili. To se ne dešava doslovce ni na basketu ispred zgrade. Na klupi imamo amatera.

Iz mog kraja su likovi isli da kradu na zapad 90 ih.I prica jedan lik kako su neki ljudi provalili kako ih kradu ali su se pravili da spavaju da ne bi usli u konfrontaciju sa ovim debilima koji kradu.Pitam ga kako bre?Nisu ni pokusali da vas oteraju?Kaze lik ma pič... prave se da spavaju...Nazalost nasi kosarkasi su veceras izgledali kao ovi ljudi koji izbegavaju konfrontaciju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tužno i ružno je sve ono juče izgledalo. U dobrom delu utakmice nam je glavna akcija bila, paisad, izolacija za Dobrića. 

 

Koliko Loyd znači ovoj bandi, jasno je bilo sinoć, kao Lebron da nam je nedostajao.

 

Za Coloma svako ko ga je ranije gledao mogao je da zna šta da se očekuje, isto kao za JOBa svojevremeno. Ponoviću još jednom, atletski najbedniji igrač u EL i to ubedljivo. Možda će on moći na znanje da provoza malo auto u ABA ligi, u EL će to uglavnom ovako izgledati, čovek je fizički bolno inferioran. Njemu na čelu piše da je za izbegavanje za ekipe poput naše koje hoće da igraju hard difens tranzišn ofens, CV za respekt a u stvarnosti kuku lele, to bi bilo kao sad da dovedemo Fridzona ili tako nekog. Ne mogu da verujem da je neko rekao "hoćemo Coloma, on je to što nam treba".

 

Ni ostali sinoć nisu bili ništa bolji, rastavio nas je osrednji evroligaš na proste činioce.

 

Ako ništa, videli smo "svesrpsku" petorku i ne, nije izgledala dobro.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Kooineeperk said:

 

A jbg Slavisa, dok smo se mi smejali ti si tugovao, sada mi tugujemo a ti saljes pozitive vibes. Sve kontra dobri nas Slavisa.

 

Ne znam samo mogu li pozitivno vibrirati nakon ovakve blamaze. Vise nesto kao drhtim. 

 

 

Pa, jbg. Nisam ja tugovao, ja sam skromno otvorio temu zbog kako se zavrsila sezona i ne znanja kako ce nova izgledati.

Sto se tice vibracija, i ja sam drhtao sinoc, i nisam pogledao zadnjih 9min 4 cetvrtine. Ali sam se sabrao i rekao, moze, mora i bice bolje.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Del Piero said:

Jadni Kolom, napali ga na forumu jer izgleda kao da je upravo vracen iz penzionog pravo na teren. Sacekacemo sa kritikama jedno mesec dana dok se koliko toliko ne vrati u red.

 

Bolje i sacekati mjesec dana nego ga zajahati nakon 10 minuta.

 

Nije da nesto branim izbor pojacanja, zapravo frustrirajuce je neznanje i kukavicluk kluba da dovede bar jednog Amera preko bare umjesto sto tovare potrosene igrace. Ali mi volimo da nadjemo zrtveno janje i da se istresemo na njemu. Da je doveden adekvatan plej kad je trebalo, prezivjeli bismo i Uskokovica kao bek apa.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...