Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

6 minutes ago, K.Dot said:

Preterujte. Sudijske greške su sastavni deo utakmica. Ko je nama kriv što koju već utakmicu igramo bez pleja i sa polucentrom? Jeste, Javor nam ukrao pobedu, kako da ne. 

Ti prijatelju nisi sav svoj! Ja ovakvu kradju odavno( nikad) nisam video!

Edited by Tony
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, K.Dot said:

Preterujte. Sudijske greške su sastavni deo utakmica. Ko je nama kriv što koju već utakmicu igramo bez pleja i sa polucentrom? Jeste, Javor nam ukrao pobedu, kako da ne. 

 

Daj ne sviraj kurcu, ima utkamica gde suđenje uprkos greškama nije presudilo, ovo večeras je jebena oružana pljačka.

 

Minimalno dve školske namerne nisu suđene, Bili šutira loptu u aut na pola metra od sudije, školski faul u napadu u zadnjem napadu Olija, Smehotrsan faul u napadu Davidocvu, sekira po rukama Lojdu u prvom gde nije ni faul suđen, to je samo ono što mi na prvu pada na pamet, i to sve čiste, nedvosmislene situacije.

  • Like 9
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Veće navlačenje za neki tim odavno nisam video. Ovo nije bilo kraduckanje nego otvorena krađa. Nisu bile sumnjive situacije 50-50 pa kao dali jednom timu nego su zatvarali oči za očigledne situacije i faulove. Minimum 10 čistih situacija kada su presudili pogrešno, odnosno u korist Olimpijakosa. Sramota.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

 

Daj ne sviraj kurcu, ima utkamica gde suđenje uprkos greškama nije presudilo, ovo večeras je jebena oružana pljačka.

 

Minimalno dve školske namerne nisu suđene, Bili šutira loptu u aut na pola metra od sudije, školski faul u napadu u zadnjem napadu Olija, Smehotrsan faul u napadu Davidocvu, sekira po rukama Lojdu u prvom gde nije ni faul suđen, to je samo ono što mi na prvu pada na pamet, i to sve čiste, nedvosmislene situacije.

 

Možda nismo gledali istu utakmicu. Jedan pametan dečko je rekao ovde na forumu da sve do 10-ak pogrešnih sudijskih odluka na štetu jednog tima nije tendenciozno suđenje. Drugo, normalno je da će svaki klub u el imati blagu naklonost sudija kada igraju protiv nas. Suđenje u derbiju je npr. kriminal, ovo večeras je klasično suđenje koje mi imamo u EL. My two cents.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Laki21 said:

 

Daj ne sviraj kurcu, ima utkamica gde suđenje uprkos greškama nije presudilo, ovo večeras je jebena oružana pljačka.

 

Minimalno dve školske namerne nisu suđene, Bili šutira loptu u aut na pola metra od sudije, školski faul u napadu u zadnjem napadu Olija, Smehotrsan faul u napadu Davidocvu, sekira po rukama Lojdu u prvom gde nije ni faul suđen, to je samo ono što mi na prvu pada na pamet, i to sve čiste, nedvosmislene situacije.

Da dodam gresku u vodjenju ociglednu gde Sale dobija tehnicku a oni 4 poena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uskokovic je bio skroz korektan i mogao je bez problema da dobije jos neki minut.

 

Vozio ga je malo Spanoulis na iskustvo, u napadu je imao onaj prodor, spakovao bacanja, podelio asistenciju u korner. Uglavnom izasao je spreman na teren, kod njega nema straha.

 

Steta je sto je prvi plej morao da se povredi, drugi da se otpusti, a treci prinudni da dobije trecu licnu da bi ovaj usao u igru. Ako za Radanova i Simanica ima dobrih razloga, koji je za Uskokovica? Zasto on ne moze da dobije neke minute u ABA? 

Edited by Del Piero
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Just now, K.Dot said:

 

Možda nismo gledali istu utakmicu. Jedan pametan dečko je rekao ovde na forumu da sve do 10-ak pogrešnih sudijskih odluka na štetu jednog tima nije tendenciozno suđenje. Drugo, normalno je da će svaki klub u el imati blagu naklonost sudija kada igraju protiv nas. Suđenje u derbiju je npr. kriminal, ovo večeras je klasično suđenje koje mi imamo u EL. My two cents.

Ok,da je ovako izgubio Zenit od Valensije(bitnost klubova kao naseg),kako bi prokomentarisao...Ej posle 4 minuta pravi retrospektivu i vraca na 2 sa 3 poena.Igrao sam basket mogu da prepoznam maliciozno navlacenje.Ok je da si ti priklonjen,ali da pises scenario.E to je vec greh protiv kosarke.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Del Piero said:

Uskokovic je bio skroz korektan i mogao je bez problema da dobije jos neko minut.

 

Vozio ga je malo Spanoulis na iskustvo, u napadu je imao onaj prodor, spakovao bacanja, podelio asistenciju u korner. Uglavnom izasao je spreman na teren, kod njega nema straha.

 

Steta je sto je prvi plej morao da se povredi, drugi da se otpusti, a treci prinudni da dobije trecu licnu da bi ovaj usao u igru. Ako za Radanova i Simanica ima dobrih razloga, koji za Uskokovica? Zasto on ne moze da dobije neke minute u ABA? 

 

Meni je Uskokovic bio skroz dobar u onoj prvoj sezoni u FMP-u, nekoliko finih partija je bilo.Ima materijala mada vidim da se vecina na forumu ne slaze.

Edited by Krava kaze mu
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, K.Dot said:

 

Možda nismo gledali istu utakmicu. Jedan pametan dečko je rekao ovde na forumu da sve do 10-ak pogrešnih sudijskih odluka na štetu jednog tima nije tendenciozno suđenje. Drugo, normalno je da će svaki klub u el imati blagu naklonost sudija kada igraju protiv nas. Suđenje u derbiju je npr. kriminal, ovo večeras je klasično suđenje koje mi imamo u EL. My two cents.

 

Protiv Groblja je prvenstveno bilo pitanje kriterijuma, što ono što je svirano s jedne strane nije i sa druge. Ovo su tkz SNS greške - dakle bezočna, svima očigledna brutalna pljačka.

 

6 minutes ago, placebo said:

Da dodam gresku u vodjenju ociglednu gde Sale dobija tehnicku a oni 4 poena.

 

Ovo sam i zaboravio. Čovek je dva  koroaka napravio pre no što je spustio loptu, ne jedan. A videli smo kod onih koraka Voldena da itekako znaju da ih dosude.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

vozio ga spanulis ko na ringispilu

 

u uzorku od 2 napada i to nakon sto je Uskok imao svoj prvi debi u karijeri, dok su ostali lupali klempuske Spanulisu na tom istom ringispilu? 

Edited by mmajstor
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mmajstor said:

I want to 'Kongratulejt' .... ajde naucite vise da se kaze kongraculejt sa engleskim r i mekim c. 

Nije bitno kako se kaze. Nek se englezi malo potrude da razumeju sta neko kaze. Ionako svi moramo pricati engleski a nije nam maternji jezik. Ajd nek englez prica srspki

  • Like 1
  • Love 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...