Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Čekaj ako igrač traži raskid ugovora, to može da dobije samo ako mu se duguje neka plata? Klub mora da uradi sve što je u njegovoj moći da ga zadrži, ipak je on jedan od dvojice talentovanih igrača u timu. Ako on ode ostajemo samo sa jednim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Evo mozzart prenosi da ipak JOB trazi raskid. To je onda druga prica.

 

Skroz druga priča. Mada sad više i neznaš kome verovati... 

 

Ako je tako. Onda čudna odluka sa njegove strane. S obzirom da je to mogao uraditi odma nakon suspendovanja, a odlučio je da prihvati povratak, odigra dobro kup koji je osvojen i onda zatraži raskid. To verovatno znači da se stvarno nije najbolje uklopio sa ostatkom tima i novim stručnim štabom, te je čekao da mu se nađe druga sredina.

Link to comment
Share on other sites

ja li;no nemam problem sa moralnim aspektom, jer je obrajant lik sa ugovorom, nije prijavljen na crno, pa da sad nema kud. on će pare koje smo potrošili na njega dobiti, kao i mnogi pre i posle njega.

 

po meni je veoma diskutabilna procena da plaćamo igrača da ide a da pri tome na visokim pozicijama imamo 

kuridžu

koji ofanzivno može da pogodi spotup tricu ili dugu dvicu + da proigra nekog basketaški. defanzivno zavisi od matchupa

simanića

koji osim što ne igra, može da zabije tricu ofanzivno. defanzivno da lupi bandžu iz drugog plana

kuzmića

koji ofanzivno može da pogodi zicer. defanzivno da bude korektan ili jako dobar

noka

kome treba kreirati poziciju od strane plejmejkera koje nemamo. defanzivno je jako dobar. nije igrao dugo, pa nije nemoguće da u nekom trenutku "udari u zid" što kažu ameri

 

daklem, u toj situaciji i svima poznatoj činjenici da su nam plejmejkeri daleko od kreative, mi eliminišemo jednog od dva igrača koja mogu da kreiraju za sebe. a jednom kada se u plej ofu stegnu odbrane i timovima sa tečnijim napadom zatreba takav igrač. odbrana mu takođe nije za bacanje.

 

što kažu ljudi, da je napravio neko teško sranje, teško da bi bio vraćen za kup + teško da bi imao onaj regularan u najmanju ruku govor tela i on i saigrači.

 

 

tako je kako je, samo što mi izgleda bespotrebno a i pomalo prepotentno da si zaključio da su budućnost i ostali toliko ispod da ti ne treba job.

videćemo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kankkunen said:

Treba sačekati saopštenje kluba, tu će nam sve lepo servirati ... :lol_2:

 

ne znam kakva je situacija po evropi i ostalim zemljama. g-liga je mislim zatvorila rostere, pošto oni igraju bubble od metar i koliko već dana, tako da tamo ne može da ide

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, đubrivo. said:

 

ne znam kakva je situacija po evropi i ostalim zemljama. g-liga je mislim zatvorila rostere, pošto oni igraju bubble od metar i koliko već dana, tako da tamo ne može da ide

Teško da može negde da odigra do kraja sezone, sem neke od nacionalnih liga gde još uvek nije završen prelazni rok ... al mrka kapa,

za njega je sezona završena.

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, đubrivo. said:

 

ne znam kakva je situacija po evropi i ostalim zemljama. g-liga je mislim zatvorila rostere, pošto oni igraju bubble od metar i koliko već dana, tako da tamo ne može da ide

mozda mu je bolja opcija - no basketball & no money do kraja sezone nego da igra kod nas 

 

ima one njegove anime da se zabavi i bude malo u domovini

Link to comment
Share on other sites

Znaci ipak o Brajant ide, zaista mi je cudno da se desi nakon osvajanja kupa. Na kraju krajeva, znao je da je sklonjen ali je ipak ispoatovao ekipu na neki nacin i doprineo osvajanju kupa. Jbg, nov trener, nova uloga koja se dosta razlikuje od one koju mu je Obradovic obecao. Steta. 

12 minutes ago, Kankkunen said:

Treba sačekati saopštenje kluba, tu će nam sve lepo servirati ... :lol_2:

Koliko znam odluka da se O Brajant skloni je samo Radonjiceva i klub se tu nije mesao. 😀

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kankkunen said:

Može biti, al ne mora da znači ... :classic_biggrin: inače, precednik ga obožava, kao i Šilba :classic_laugh:

Jbg, svaki predsednik trpi greske trenera. 😀 S tim sto Brajant divlja(takav je tip igraca jbg i sta da mu se zameri kad smo znali) i plata mu je velika, pa gleda da iskoristi situaciju i smanji trosak. No nebitno. Brajant je ispao fer i pomogao ekipi da osvoji kup, a mogao je da kulira..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, L' Imperatore said:

Ali recimo i ako gledamo u tom bussiness to bussiness varianti, šta tačno je O'Bryantov profit u tom zajedničkom biznisu? Ako ga smatramo kao pukog profesionalca, koji radi/igra za lovu. On pare po ugovoru prima tako ili ovako. A ako si ga ti precrtao i udaljio od tima, šta pa njega sad boli kita očeš ti da osvojiš neki tamo kup ili ne.

 

Profit je ovo - stavka u CV-u - a nije da ih ima puno pa moze da mu znaci: 

image.png.7d94036d0cc48718d93ebf39991371df.png

 

Drugo je sto ce neki drugi klub da gleda i to da li je igrao ili ne - jer ako nije, ocito da nesto nije tu ok i moze da odluci da mu ne ponudi nista ili da mu nudi manju platu zbog rizika. 

 

Nisu samo trenutne pare bitne koje ce na ovaj ili onaj (BAT) nacin dobiti. 

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, K.Dot said:

Čekaj ako igrač traži raskid ugovora, to može da dobije samo ako mu se duguje neka plata? 

 

55 minutes ago, đubrivo. said:

ja li;no nemam problem sa moralnim aspektom, jer je obrajant lik sa ugovorom, nije prijavljen na crno, pa da sad nema kud. on će pare koje smo potrošili na njega dobiti, kao i mnogi pre i posle njega.

 

po meni je veoma diskutabilna procena da plaćamo igrača da ide a da pri tome na visokim pozicijama imamo 

kuridžu

 

Ako mu se duguju plate, može da dobije jednostrani raskid ugovora. Takođe, igrač će dobiti sve pare predviđene ugovorom ako klub jednostrano raskine ugovor. Ako on želi da ide, a klub ne želi da on ostane, onda može da dođe do sporazumnog raskida ugovora, pod uslovima s kojima se saglase obe strane. Nek me neko ispravi ako grešim. 

Edited by Tunji Awojobi
Link to comment
Share on other sites

Danas admini na RSB provlace i informaciju (ili spekulaciju) da se nije pojavio na treningu juce, ali i uz komentar da je to OK ako je pre toga zatrazio raskid ugovora.

Za Walden-a i Nnoko-a potvrdjuju ono od juce da su imali prve negativne testove na koronu i da cekaju rezultat sledeceg testa, te ako i taj bude negativan idu na preglede pa da se vidi oko prikljucenja ekipi. 

Edited by Borca
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Borca said:

Danas admini na RSB provlace i informaciju (ili spekulaciju) da se nije pojavio na treningu juce, ali i uz komentar da je to OK ako je pre toga zatrazio raskid ugovora.

Za Walden-a i Nnoko-a potvrjuju ono od juce da su imali prve negativne testove na koronu i da cekaju rezultat sledeceg testa, te ako i taj bude negativan idu na preglede pa da se vidi oko prikljucenja ekipi. 

Oni prenose samo ono što im se servira iz kluba ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I onda se neki čude što smo izgubili baš svaku arbitražu na BAT-u...

 

Pa ni igrači ni menadžeri nisu veverice, kada posluješ sa jajarama onda svaki ugovor sadži još 26 sitnim slovima kucanih strana gde su navedene sve moguće i nemoguće stavke i slučajevi da bi se igrači zaštitili od ovakvih sranja...

 

Mogu samo da zamislim kakav ugled® klub zadobija ovakvim postupcima, zato nas gomila igrača i zaobilazi kao kugu uz smehotresne izgovore.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 2/15/2021 at 9:26 PM, Crni said:

Neka 2015 godina, mislim da je forum b92 bio nesto najjace, i tad su se delili forumasi na "cuvare vatre" predvodjenim Dabom, zapaljivim RWD, zatim Lisketom🤣, pa Dravotom koji je raskrinkavao banovane sa laznim novim Nikovima, pa ono cuveno Fenderovo otvaranje nase teme, Bojana je bas bila aktivna, i moram da priznam da nije bilo lose sto se ban dobijao prelako, kao i vojksa ima to neke svoje poz stvari. Recimo danas, u lajvu ne ucestvujem, grizem se za jezik itd. Ali mi je drago sto je i sada prisutno dosta starih forumasa, neki su promenili nikove, neki avatara, ali to je u sustini to. Jbte zazmurim i setim se svih nikova i avatara 🤣

Uh, da znas kako je samo dobro bilo tamo negdje 2003. 😁

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...