Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Igramo se tetrisa, ali mislim da su JOB i Hall bivsi. Ako je tacno da mozemo da licenciramo samo jos dvojicu igraca (kako smo sebe uopste doveli u tu situaciju?) trebaju nam 2 igraca na pozicijama 1 i 4/5 koji ce biti dva nivoa kvalitetniji i koji ce moci odmah da doprinesu. Da li mi imamo para za takvu zajebanciju? Mislim da imamo, jer ne bi se Radonja vratio bez garancija da moze da doselektuje tim. Para imamo, ali koja je cena svega ovoga?

Link to comment
Share on other sites

Da, da, dosli smo do toga da mozemo reg samo jos 2 igraca na polusezoni, toliko smo ozb klub. Nagomilas igrace koje ne koristis i posle ti djavo kriv. Silbovao bih pola tima! Cak i pod uslovom da klupa ostane sa praznim stolicama. Bolje nimo nego Simonovic, pa dokle bre?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

meni se dopadaju i simonovic i petrusev. nisam siguran koliko bi simonovic odmah mogao da doprinese u EL recimo. ima dosta rupa u igri, pre svega nekonstantan sut, sklonost brzom pravljenju faulova i nekih manje inteligetnih poteza, ali u svakom slucaju vrlo zanimljiv prospekt i dobar igrac. za petruseva dizem odmah obe ruke, mada nisam siguran da je iole realan. kapiram da bi mu i radonjicev sistem odgovarao. u tom slucaju i kuz i JOB out.

 

gori nam na mestu jedinice. nigel williams goss je free agent, samo kazem

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nate said:

meni se dopadaju i simonovic i petrusev. nisam siguran koliko bi simonovic odmah mogao da doprinese u EL recimo. ima dosta rupa u igri, pre svega nekonstantan sut, sklonost brzom pravljenju faulova i nekih manje inteligetnih poteza, ali u svakom slucaju vrlo zanimljiv prospekt i dobar igrac. za petruseva dizem odmah obe ruke, mada nisam siguran da je iole realan. kapiram da bi mu i radonjicev sistem odgovarao. u tom slucaju i kuz i JOB out.

 

gori nam na mestu jedinice. nigel williams goss je free agent, samo kazem

 

I kako da registrujes 3 igraca kad moze samo 2?

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Kooineeperk said:

A mozda da Mega Simonovica prepakujemo (da ne kazem "prekucamo brojeve") sa licencom starijeg Simonovica? 

 

Just a thought... 

 

2146967_simonovic_ls.jpg

 

45 minutes ago, Crni said:

I kako da registrujes 3 igraca kad moze samo 2?

 

2 minutes ago, Crni said:

Znaci opet da muckam?

 

Ne znam sta si muckao do sada 🙂 kako 3 u 2 sam napisao iznad tvog posta 😉 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Wingwalker said:

NWG ne bi u Evropu verovatno...inače već bi ga bezecovao Kokoškov...njemu plejova nikad dosta.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 

 

A i vec se izjasnio na 'kam tu d red star, bro' cimataljku da je grobar i da ne bi dolazio u Zvezdu. 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

Ako nekome nije jasno kuda ide nasa kosarka evo sledecih vesti:

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/australijanac-stize-u-radnicki/374608

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/tinejdzer-iz-konga-stize-u-mladost-preko-sad/374616

 

Bar u nasoj filijali nema vise ni jednog stranca. Konacno treba reci ono sto je Covic danas rekao, a to je da ako hoces da igras Euroligu moraju igrati 12 najboljih igraca, a ako je to 12 stranaca to je onda tako. 

Posle prespavane noci malo sam razocaran jucerasnjom utakmicom. Ok nije mogao Radonjic mnogo da promeni za jedan trening, ali sam ocekivao reakciju igraca posle promene trenera, a i da vidim bar neki obris nove filozofije trenera.

Morao je Dejo da pokusa bar nesto da istera od svog sistema, po cenu sukoba sa nekim igracima.

Videcemo reakciju u sredu. To ce biti prvi ispit za novog trenera, jer je ovo protiv Igokee bilo suvise rano.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

Po ovome bih rekao da i OBrajant leti, konkretno je označen kao odgovoran za lošu hemiju u ekipi.

Novi igrači su sjebali hemiju, pomenuo je svu trojicu (Džoni, Roč i Teri) e sad ih menjamo za najnovije koji će to da ispeglaju ... :lol_2:

On se inače ne meša u posao struke, samo deli otkaze.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...