Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

[mention=241]drakon1[/mention]hvala,ali me cudi da si zaboravio cist faul nad Lojdom u prvom poluvremenu. Klasicna sekirica..umesto dva bacanja - aut. 
Bio i jedan šamar Spanulisa za Lojda, naravno ne svira se.. Generalno Lojd je toliko nepravedno i nezasluženo nezaštićen.
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, mmajstor said:

 

Materijal za sta? Da bude 13-15i u rosteru i da sedi na tribinama sve dok se neko ne povredi da bi onda presao u lozu? Ne znam, teska je to uloga. 

 

Ja koliko vidim nama treba PG za nekih 15-20 minuta a ne 13-15i igrac u rotaciji. Vjerujem da tu prazninu mozemo da popunimo iz filijale, ukoliko je trziste lose. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sector said:

 

Ja koliko vidim nama treba PG za nekih 15-20 minuta a ne 13-15i igrac u rotaciji. Vjerujem da tu prazninu mozemo da popunimo iz filijale, ukoliko je trziste lose. 

Ima jedan mali u filijali, mogli bismo rokadu da napravimo, da im vratimo Uskokovića. Mogao bi lagano 15-ak minuta da odigra, plus nema publike, što znači da nema ni pritiska, mogao bi da pokaže pun potencijal.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Crni Bombarder said:

@drakon1hvala,ali me cudi da si zaboravio cist faul nad Lojdom u prvom poluvremenu. Klasicna sekirica..umesto dva bacanja - aut. 

Moram priznati da u tom trenutku nisam gledao na TV i propustio sam tu situaciju. Samo sam cuo da Kuzmanovic i Plavsic skoro pa zajaukase. Ali ako i obicno suzdrzani Plavsic kaze da je bio ocigledan faul, onda ja sigurno necu da mu protivrecim.

Link to comment
Share on other sites

Negde sam znao da cemo izgubiti jos u prvom poluvremenu kada smo umesto na 14 razlike i posed, dobili tehnicku i trojku posle ociglednih koraka. Po meni je to  trenutak koji je odlucio utakmicu. Oni su se spustili na 10 i trenutak da se odlepimo je prosao, a oni su preiskusna ekipa da bi nam dali fore dva puta. 

 

Ovo je bila ozbiljna pljacka i svako ko kaze drugacije je zlonameran. Sve odluke su u bitnim trenucima utakmice isle na njihovu stranu. Javor je morao da pogleda aut od noge Spanulisa(koliko znam u zavrsnicam se uglavno to gleda). Mi smo odigrali koliko smo mogli u ovom trenutku i nadam se da ce ovo ojacati ekipu. 

Nije ni Sale lose vodio utakmicu. Faul u zavrsnici pokazuje kolika muda ima, posle utakmice sa Buducnosti. 

 

Ovo mi se nije nikada dogodilo, da se toliko iznerviram da mi je muka dok gledam ostale utakmice.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Wingwalker said:

kaće Kuz da položi ispit iz druge četvrtine...da li je moguće da fizički nije spreman za više?

i pored dve četvorke na centru i bez pleja ovo bi dobili da sudije (naplaćali se zupčastog) nisu svirali onaj sramotan faul Dedi a videli sekiricu na Lojdu. 

 

 

Zaista je cudo da ne gubimo utakmice sa mnogo vecom razlikom s obzirom kako smo se usrecili sa rosterom tj. kako znamo/ne znamo da isti koristimo. Ali, ipak izgubimo i to se na kraju racuna i vidi na tabeli.

Link to comment
Share on other sites

Moram da priznam da sam nakon utakmice pisao u afektu, stvarno mi je izgledalo da smo imali ok suđenje, recimo da je bilo 60:40 za oly ali nakon ponovo odgledane utakmice, moram da poručim onoj trojici gvnara, da nisu izveli pljačku decenije oprali bismo olympiakos 20 razlike.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Negde sam znao da cemo izgubiti jos u prvom poluvremenu kada smo umesto na 14 razlike i posed, dobili tehnicku i trojku posle ociglednih koraka. Po meni je to  trenutak koji je odlucio utakmicu. Oni su se spustili na 10 i trenutak da se odlepimo je prosao, a oni su preiskusna ekipa da bi nam dali fore dva puta. 

 

Ovo je bila ozbiljna pljacka i svako ko kaze drugacije je zlonameran. Sve odluke su u bitnim trenucima utakmice isle na njihovu stranu. Javor je morao da pogleda aut od noge Spanulisa(koliko znam u zavrsnicam se uglavno to gleda). Mi smo odigrali koliko smo mogli u ovom trenutku i nadam se da ce ovo ojacati ekipu. 

Nije ni Sale lose vodio utakmicu. Faul u zavrsnici pokazuje kolika muda ima, posle utakmice sa Buducnosti. 

 

Ovo mi se nije nikada dogodilo, da se toliko iznerviram da mi je muka dok gledam ostale utakmice.

 

Gleda se ako je odluka diskutabilna tj. ako ni sudije nisu sigurne. Javor je bio siguran da je doneo pravilnu odluku, pa nije ni video razlog da se gleda usporeni snimak. Slepac.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, K.Dot said:

Moram da priznam da sam nakon utakmice pisao u afektu, stvarno mi je izgledalo da smo imali ok suđenje, recimo da je bilo 60:40 za oly ali nakon ponovo odgledane utakmice, moram da poručim onoj trojici gvnara, da nisu izveli pljačku decenije oprali bismo olympiakos 20 razlike.

Ja ne mogu da verujem da si ponovo odgledao utakmicu 😂   Ja bih verovatno razbio televizor.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, drakon1 said:

Gleda se ako je odluka diskutabilna tj. ako ni sudije nisu sigurne. Javor je bio siguran da je doneo pravilnu odluku, pa nije ni video razlog da se gleda usporeni snimak. Slepac.

Znam, ali oni uglavnom izbegavaju da bude nedoumice, pa gledaju. U pravu si, slepac.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Slavisa iz Tavankuta said:

Ma pokusava da izvadi stvar :classic_biggrin:

Nisam ja DeDa.

I moram da pohvalim Saleta, kritika je urodila plodom, protiv KKB smo branili zadnji napad a sada smo pravili faul, znači da su ga igrači čuli. Ako to nije napredak, ne znam šta je. 

Edited by K.Dot
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Cesto pisemo o sudijskim kradjama, ali slab efekat. Zar ne moze neki video materijal da se sastavi i uputi zalba. Ne verujem da ce imati efekta, ali verujem da ni jednom sudiji nije prijatno da pristize zalba na jegovo ime sa video dokazima u sudijsku organizaciju. Mislim sta mozemo da izgubimo. Javor nas krade pa nas krade, to se nece promeniti.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Vlada_79 said:

ispadala je u tim momentima cela odbrana, jer su neki od igraca poleteli  da pomognu i primali smo koseve u tim napadami. Kako ispadne pukne cela odbrana. A on onako juniorski, kao iz voza.

 

Dobro da sad znamo da van tih par minuta kad je Uskokovic bio na parketu, odbrana je bila zategnuta kao sraf i niko nije nijednom  ispadao...a pritom ovde pricamo o Spanulisu, koga vi z.....?

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kokodakalo said:

Cesto pisemo o sudijskim kradjama, ali slab efekat. Zar ne moze neki video materijal da se sastavi i uputi zalba. Ne verujem da ce imati efekta, ali verujem da ni jednom sudiji nije prijatno da pristize zalba na jegovo ime sa video dokazima u sudijsku organizaciju. Mislim sta mozemo da izgubimo. Javor nas krade pa nas krade, to se nece promeniti.

Vece sanse bi imali da Kyrie Irving-a za play-a, nego da nesto postignemo sa tim, a ozbiljno bi nam zamerili.

Mi smo tu da cutimo i da im za sada popunjavamo mesto do 18. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Sector said:

 

Ja koliko vidim nama treba PG za nekih 15-20 minuta a ne 13-15i igrac u rotaciji. Vjerujem da tu prazninu mozemo da popunimo iz filijale, ukoliko je trziste lose. 

 

Ne mozemo, 'filijala' uglavnom sluzi za rotaciju tribina-loza-klupa i izvlacenje love preko njihovih plata i provizija. Svake prestupne godine neko udje u 12, a zadnje prestupne smo to pravo iskoristili sa Ritom. 

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...