Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

3 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Moguce, vrlo moguce. Onda definitivno da batalimo u rosteru igrace ispod 25 godina....

 

Pa ako cemo da ih tretiramo kao Radanova onda i ne moramo da batalimo, niko nije lud da dodje. Zvezda radi los posao sa mladim igracima i to nije dobra reklama za nas. 

Gde ti vidis Ilica, kod nas? Na kojoj poziciji? On je prirodno neka cetvorka, ali sut nema ni za lek. Ono sto je pozitivno je sto Radonjic voli igrace sa ogromnim defanzivnim potencijalom.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Princeton said:

 

Može kolega Guru, to je njegova profesija.

 

A možeš i ti druže @Kankkunen ti si već krenuo sa zanimljivim imenima, samo to sklopi u cjelinu 😉

 

Što se tice mojih želja:

 

Jović, Walden, Uskoković 

Lloyd, Lazić, Blažić, Radanov

Dobrić, Davidovac

Kalinić, Ilić, Luka

Petrušev, Nnoko, Z.Nikolić

 

Neka se pola ostvari, ja prezadovoljan 😊

 

 

 

 

Dobar roster i opet dosta povratnika. Sto je i ocekivano Jovic,Blazic i Mitrovic su mi najrealniji kao i Ilic... Kalinic i Lojd ce u top8 ekipe, Petrusev u NBA, Z Nikolic mala sansa 😄

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mmajstor said:

 

Jer ti priznas da brkas jer ili jel? 

 

Odgovor na tvoje oitanje je Da. 

Bas retko,uvek bude ono ali. Shvati da je Radonja ZA NAS I MI ZA NJEGA. Dobro cemo razmisliti za sledecu CP koja se ukaze za novog trenera KKCZ, mada ces gledati DR jos dugo kako vodi klub za koji ''navijas''.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Devil In My Pants said:

Bas retko,uvek bude ono ali. Shvati da je Radonja ZA NAS I MI ZA NJEGA. Dobro cemo razmisliti za sledecu CP koja se ukaze za novog trenera KKCZ, mada ces gledati DR jos dugo kako vodi klub za koji ''navijas''.

 

Ne znam sto pricas u mnozini kada svi koji znaju opus LosmiSK-a (pravi nick) znaju da navijas za svaki klub koji trenira Radonjic pa si tako navijao i za Bajern kada je igrao protiv Zvezde. 

 

A sto se mene tice nemam problem da Radonjic i dalje bude trener Zvezde. Uvek sam za kontinuitet dobrih trenera, pa kao sto sam bio protiv smene bivseg tako sam i za produzenje rada sadasnjeg, sto ne znaci da delim pricu o cudotvornom carobnjastvu a sto nekolicini mitomana jako smeta, medju kojima si ti sampion. 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, mmajstor said:

 

Ne znam sto pricas u mnozini kada svi koji znaju opus LosmiSK-a (pravi nick) znaju da navijas za svaki klub koji trenira Radonjic pa si tako navijao i za Bajern kada je igrao protiv Zvezde. 

 

A sto se mene tice nemam problem da Radonjic i dalje bude trener Zvezde. Uvek sam za kontinuitet dobrih trenera, pa kao sto sam bio protiv smene bivseg tako sam i za produzenje rada sadasnjeg, sto ne znaci da delim pricu o cudotvornom carobnjastvu a sto nekolicini mitomana jako smeta, medju kojima si ti sampion. 

😂😂😂 Jeste 🤤

 

Kad imas mit, imas veru i nadu u kvalitetnu buducnost, a na nama je da cuvamo vatru o mitu naseg najboljeg trenera i coveka koji je vodi KKCZ!! Da se molimo da mu ne opadne kosa 😁

Edited by Devil In My Pants
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je Simonović mega realna opcija. Mega ima nove projekte, a on nema šansu da ide u NBA. Doveo BiH i Ilića i Lazarevića i celo leto na šuterski trening. 

Moramo da obnovimo domaću osnovu i da tu imamo 7-8 EL igrača, a da onda dopunjavamo strancima.

Koliko je nerealno da Lesor dođe na mesto uspeha u slučaju da ne zadržimo Noka?

1. Stranac, Volden, Uskok

2. Stranac, Dobrić

3. Deda, Lazić, Lazarević

4. Ilić , stranac

5. Simonović, Noko, Kuzmić

Link to comment
Share on other sites

Ne Pengos-Stranac 1/1, Kobs 1/2, Uskok...

Jaka 2/1, Walden 2/0, Šegi 3/2

Laza, Deda 3/4, Lazarević

Danilo N., Simke jr.

Nnoko, Rid...ako baš mora i Kuz.

 

Imali bi u većini rotacija šutersku potentnu bekovsku liniju brutalnu u tranziciji i veoma ozbiljnu u odbrani.

Uz kasvetnog pleja i do 350K...Kobs, Jaka, Danilo, Simke pa ni Rid neće biti preplaćeni u odnosu na sigurnost koju dobijamo poznavajući u prste njihove potencijale i uloge.

Niko od njih ne bi morao da isporučuje ludilo kakvo smo očekivali od Lojda, Lorenza...

Četvorke bi najzad širile šutem. Simke jr. bi čvrstinu centara dopunjavao i kroz small ball petorku. Waldenu bi mogli mast da izvučemo na dvojci. Deda bi igrao samo kada ne spava do zida.

Ali za ovaj info da ćemo opet šlepati još jednog Marka mogu da kažem da uopšte nije smešno. A ko opet kao pošalicu spomene i onog domaćeg centra koji je već tri puta igrao za nas nadam se da će mu jednako biti zabavno kada natankira dvajs litra dizela u benzinca...jer djavo djavola traži.

 

Edited by Wingwalker
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

ajd i ja da napisem moje zelje, (cestitke i pozdrave) kad se tako vec zabavljamo

 

jovic (iz mege), uskokovic, stefan markovic (ili jaramaz)

wolden, loyd

dobic, lazic

davidovac, simonovic, simonovic (iz mege)

nnoko, petrusev

 

voleo bih u strucnom stabu da vidim borka radovica i topica

a ova trojica koji popunjavaju broj do 15 bi trebali da su mladi igraci, mozda onaj mladac koji je igrao plejmejkera na kupu, zatim pecarski i macura (ili djordjevic, popovic...)

 

nikako ne bih voleo da vidim neke povratnike poput dangube ili luke, blazica, pa can ni jenkinsa,

eventualno ovaj trifunovic "od komsija" mada taj povratak nosi neko opterecenje i mislim da cemo pre vratiti kalinica i gudurica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wingwalker said:

Ne Pengos-Stranac 1/1, Kobs 1/2, Uskok...

Jaka 2/1, Walden 2/0, Šegi 3/2

Laza, Deda 3/4, Lazarević

Danilo N., Simke jr.

Nnoko, Rid...ako baš mora i Kuz.

 

:lol_2:

 

Slažem se, ko ga bude ubuduće stavljao na pleja pa makar i u ovim želje, čestitke i pozdravi rosterima, riportovaću ga svega mi.

 

Ako nije dovoljan uzorak od kad je došao Radonja da se vidi da Volden ne može da igra pleja, onda je posle ovog finala jasno jer je jedan od razloga zašto je Noko proigrao upravo taj jer Kori nije organizovao napade.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...