Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

sale produzava gde je stao, posle sezone na klupi kad je uredno primao platu povredjen, ili kasnije preko BAT.a nebitno, sada tri godine ugovora u cugu, neka neko zucne kako Zvezda ne vodi racuna o svojim legendama, gde ces vise od ovoga, jedino da unajme nekoga da ga pokrije preko noci, gadne su prehlade u ovo zlovreme 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

On 2/26/2021 at 8:40 PM, Laki21 said:

Ako tražimo školski primer kako se navlači loša karma to je ovaj pederizam sa Borišom. Lik ga je uprkos epskom raspadu Kuridže uveo u igru na jebenih 37 sekundi do kraja utakmice.

 

Kakvo smo mi govno od kluba.

 

Kuzmic i MJK su se u Vitoriji rotirali na poziciji 5.

 

Po tebi je trebalo Simanic umesto MJK da udje i zaigra centra?

 

23 hours ago, leki bg said:

EL:

5-11 Sale

2-7 Radonja

 

ABA obojica po 1 poraz.

 

Radonja uzeo Kup.

 

Cisto da budemo načisto. Obojica su imali svoje malere sa igracima.

 

Pritom i dalje mislim da je dobro sto je DR dosao, ali postoji neki privid da mi pod Saletom nismo nijednu dobili, a pod Radonjom kidamo.

 

Potpuno je nebitno da li je Radonjic na 2-8 ili 4-4.

 

Ako vec posmatras tako, Radonjic je od ovih 8 poraza u 3 bio na korak do pobede i na 3 meca smo bili iskasapljeni povredama (sad sto se Zenit raspao sa formom pa smo i takvi bili na korak do pobede nije normalno, kao ni mnogo sta u EL - ovaj sada sastav bi mozda mogao da dobije neki EL mec samo sa 20+ poena Loyda).

 

Obradovic nas je ostavio bez igre za TOP 8 u rekordnom roku (kraj decembra), da li cemo imati 8 ili 13 pobeda je nebitno, bitno je kada smo odustali borbe od TOP 8.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, goldberg said:

 

 

Obradovic nas je ostavio bez igre za TOP 8 u rekordnom roku (kraj decembra), da li cemo imati 8 ili 13 pobeda je nebitno, bitno je kada smo odustali borbe od TOP 8.

5x37 000= 185 000 

onda se mogla pojuriti bar nagrada za 14. mesto u EL, a to je još 150 000.

i eto, niotkuda skoro 350k u budžetu

da se bar malo ublaže brljotine prethodnog trenera

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Fino dodjes, dobijes ugovor na 3 godine, nakrcas strance, posvadjas se sa domacima, razjebes igru totalno, nadmasis i nesretnog Alimpija, i onda fino cekas da ti daju otkaz...A onda PLJAS! Daj zaradjene pare za naredne 2 i po sezone! PLJAS! Daj zaradjene bonuse od Kupa! PLJAS! Sjebali ste mi karijeru nanulivamlimenu...

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

ajde da ne verujemo baš sve današnjim tabloid novinarima i infozima sa tnjitera, jer da je tako, veliki Darkelja bi ove godine bio već 7. sezonu u klubu

Ima smisla...ali ko bi tek poverovao u suprotno: ,, ...ma Zvezda mi je pružila podršku kao nikom do sada...i bešga, em nisam imao sreće, em sam zasro za sve pare...''. Ipak je verovatnije da takav temperament i ego volumen, opterećen činjenicom da mu treba najmanje par sezona da se vrati na level Locomotiv-Monaco, sada valja verziju po kojoj ga je Zvezda, ni krivog ni dužnog' prodala ali će IM zato uzeti i zadnju paru.

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dropkick Murphys said:

Kad Obradović izgubi u završnici - luzerski mentalitet, ispustili smo dobijeno, ne možemo ništa kad je gusto. 

Kad Radonjić izgubi u završnici - bili smo na korak do pobede ( :

 

Nije imao mnogo poraza Obradovic u neizvesnim zavrsnicama, samo Alba i Olympiacos, problem je sto su ta tri meca, uz katastrofalnu pripremu protiv Efesa doveli do toga da imamo 5-11, umesto 8-8.

 

Radonjic je izgubio od mnogo jace ekipe koja je dosla da se potuce za pobedu (Fenerbahce), jedan mec bez 5-6 bitnih igraca i sve to kad je vec sve bilo gotovo.

 

Sto znaci:

1. Radonjicevi porazi ne znace nista za plasman kluba, Obradovicevi su nas zakopali.

2. Radonjic je izgubio meceve u kojima smo bili autsajderi, Obradovic protiv ekipa koje nisu bile u boljoj formi od nas (Olympiacos je odigrao katastrofalno, Alba je jedna od najlosijih ekipa i bila je u podredjenom polozaju veci deo meca, Efes dosao sa 5 stranaca + 2 domaca koja su ranije igrali).

 

2 hours ago, Dropkick Murphys said:

5x37 000= 185 000 

onda se mogla pojuriti bar nagrada za 14. mesto u EL, a to je još 150 000.

i eto, niotkuda skoro 350k u budžetu

da se bar malo ublaže brljotine prethodnog trenera

 

Mislis da to nesto znaci kad je ukupan budzet 20 puta veci?

 

Jedini nacin da mi prodamo svoj brend i gadjamo velike budzete je da pokusamo da doguramo sto vise u EL. Nije slucajno sto je Partizan dobio nikad veci budzet nakon odlaska na F4 EL.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, goldberg said:

 

Potpuno je nebitno da li je Radonjic na 2-8 ili 4-4.

 

 

Sustina tvog stava "kidamo pod Radonjom".

Utemeljeno ničim.

 

*Doci ce trenutak kad ces i Radonju pljuvati, a ja cu ga braniti...jbg, ili moja profesionala deformacija ili sto sam uvek kriticki nastrojen prema vlasti. 

Link to comment
Share on other sites

Zanemaruje se cinjenica da je Radonjic igrao EL prvo par meceva bez najboljeg igraca tima. Onog koji je o'bradovicu doneo sam par pobeda.

A onda je par meceva igrao EL bez 5 igraca u rotaciji.

Apsolutno neuporedivo i to je nesto sto ne moze da se kvantifikuje.

 

Tako da se tesko moze reci da je Radonja napravio gori rezultat u EL uzimajuci ove okolnosti. Da ne govorimo dodatno o efektu zavrsene sezone, i potpunog gubitka ambicija sto nam je o'bradovic svojerucno zavrsio jos u prosloj godini. Negde tamo u 11om mesecu.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Kad Obradović izgubi u završnici - luzerski mentalitet, ispustili smo dobijeno, ne možemo ništa kad je gusto. 
Kad Radonjić izgubi u završnici - bili smo na korak do pobede ( :

Hm, razmišljao sam ovome zašto nije logično. Primera radi, Obradović, prekaljeni trener, gubi jednu od najvažnijih utakmica od Budućnosti, potpuno sumanutom taktikom da iscuri vreme do kraja, a pritom gubimo. Radonjić vodi nasledjen tim, iskasapljen bolesnima i igra egal sa Fenerom, nesrećno izgubljen u poslednjoj sekundi. Takodje i sa Zenitom potpuni egal do poslednjeg sekunda i nesrećan poraz. Naravučenije, Saša Obradović je luzer, Dejan Radonjić je oličenje rodjenog pobednika. Kapiram da vas par vidi SO kao nekoga ko nije imao sreće da mu se poklope sve kockice, ali ipak je do njega. Ovih dana se pokazao i kao moralna gromada.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jos jedna stvar koja razlikuje ljudske i trenerske karakteristike Radonjica i Obradovica je ta da ma sta god se desavalo u slacionici i unutar ekipe nije izlazilo u javnost. Pa tako ni sad i ako mu je ovaj ostavio vruc kesten u rukama.

A i kad je otisao Radonjic nikad nista nije potrazivao i mlatio po medijima i krugovima dvojke a i sire, a sigurno je imao sta.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Radonjic ne razdvaja domace i strance, za razliku od Obradovica koji je drndao domace do te mere da mu Simonovic pokaze da iskulira. Strance, a pogotovo Obrajanta nije smeo popreko da pogleda. Radonjic je recimo na utakmici sada sa Zalgirisom zamenio i ozbiljno napicio Lojda na klupi kada je nakon promasaja isfrustriran napravio faul u napadu za bacanja. Tretman prema svima je jednak, osim prema profesionalnom mahacu peskira Borisi. Tu ima opcija ili da ga Radonjic i svi bivsi treneri mrze ili da ima nesto i do njega.

Sto se tice rezultata, samo zlonameran moze da kaze da su Radonjicevi rezultati losi, pogotovo obzirom na uslove u kojima se nasao sa timom. Podseticu da se ovde pre kupa pozivalo na odustajanje, a mi smo ga osvojili.

O Obradovicevim rezultatima se moze diskutovati, kao i o tome da li je trebalo imati vise strpljenja za njega. 

Ono sto je cinjenica je da mu je skauting bio katastrofalan, odnos prema igracima isto, a igra sve losija i losija. 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, pavijan2 said:

zanimljivo da su svedoci JOBa istovremeno i svedoci Sase Obradovica.

Ma sva sreća nema ih puno ali zato rade punom parom. Prepoznaju se po tome što ne koriste opciju multiquote a na svakoj stranici imaju po par upisa jedan za drugim.

Link to comment
Share on other sites

ja kad uzmem ženino biciklo... umem nekako da ga teram, znam tehniku...al jedva se živ vratim iz marketa.

niska, kolena mi udaraju u guvernale, kočnice jedva vataju...mogu ja vremenom da budem sve bolji...

...ali teško da bi na trke sa njom.

Edited by Wingwalker
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Wingwalker said:

ja kad uzmem ženino biciklo... umem nekako da ga teram, znam tehniku...al jedva se živ vratim iz marketa.

niska, kolena mi udaraju u guvernale, kočnice jedva vataju...mogu ja vremenom da budem sve bolji...

...ali teško da bi na trke sa njom.

 

Podigni sedalo, spusti nize volan, a kocnice zategni.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Wingwalker said:

ja kad uzmem ženino biciklo... umem nekako da ga teram, znam tehniku...al jedva se živ vratim iz marketa.

niska, kolena mi udaraju u guvernale, kočnice jedva vataju...mogu ja vremenom da budem sve bolji...

...ali teško da bi na trke sa njom.

Stavi pomocne tockice i ici ce lakse.:classic_biggrin:

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...