Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

13 minutes ago, mmajstor said:

Posto smo seljacki klub vrlo brzo smo potrosili i Sasu, a kad potrosimo i Radonjica ne znam ko bi onda mogao da nam bude trener... stvarno nemam pojma.

 

Mada ima jedan perspektivan u najavi, samo da stekne trenersku licencu... 

 

Sta smo ga potrosili? Covek dosao u idealnom trenutku, imao dobru pocetnu poziciju, tim koji je sam doveo, prvi favorit ABA lige, itd itd i raspao se?

 

Sam je sebe potrosio. Ali najjae mi to - potrosili legendu, kao da ce misteriozno preko noci neka legenda postati trenercina ili kao da je nemoguce da se nekad u delu karijere ako napreduje za 150 posto (koliko mu sad fali da bude trener KKCZ) bude nas trener. Uz to kad se tako stavi u kontekst ispadne kao da je puskom nateran da bude na klupi Zvezde, pa ga eto potrosili, mukitza. :(

  • Like 12
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Da Dulo ima priliku da nas vodi hipoteticki, i da zeli da nas ukanali, svesno bi napravio manju stetu nego o'bradovic.

 

Ovo je primer koji moze da se izucava na trenerskim klinikama. Spektar losih odluka i gresaka je frapantan.

 

Mi njega potrosili? To su gluposti prve kategorije. Covek je sve birao sam i dobio odlicne uslove. Mozda kakve nijedan trener Zvezde nije imao. Pritom je daleko od pocetnika.

Drzao bi njega coks i dalje na klupi iz inata da i sam nije skontao da je tim potpuno unisten i da mora hitno da se intervenise. Ili je neko drugi intervenisao...

Svakako je zdrav razum preovladao, i cini se da je moralo ranije da se desi to.

Videcemo koliko ce vremena proci dok se ne vratimo u kakvu takvu normalu.

 

Btw sasin pandan fudbalski je grof od mojkovca. Koji je takodje dobio odlicne uslove i slicno se busao. Takodje je bila prica o strpljenju itd. Grof od mojkovca i sasa su isto prosli. Gle cuda.

Onda je dosao Miloje, i videsmo instant rezultat. Ko zna, zna...

Naravno da ne zelim da kazem da su u ovom slucaju Radonja i Miloje pandani, al prva 2 jesu i to po vise osnova.

Edited by Losmi17
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Losmi17 said:

Kevin Pengos za 700k pre par meseci.

I ne dovoditi JOBa, Terija, Rocestija i Simona.

Roster od 13, 14 igraca, bombona.

 

Ovako dupla steta. Dovesces 5 igraca novih od tad, silbovaces 4. Ludilo mozga.

Da smo mi ponudili 700k ( ako je uopste potpisao za tu cifru ) Zenit mi ponudio 800k ili celu milku. Hocu reci, sa ovakvom situacijom na trzistu i deficitom kvalitetnih plejmejkera, do Pengosa nismo mogli nikako, to je realnost. Pa Real jos nije nikog doveo, sad pokusavaju da pokupe Ertela, a Kampaco je otisao i znalo se pre pocetka sezone da ce gotovo sigurno otici. Barsa trazi pleja, raspitivali se za Jogi Farela, pa jos uvek nista. Fener se pominjao da je zainteresovan za Ertela, Zalgiris za Vestermana, sto se cimaju sa igracima koji su pod ugovorom i cekaju kraj prvog dela sezone u EL, ako ima igraca na trzistu. Jel moze neko drugo ime da smo mogli, a da nije Pengos.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Takeshi_Kovacs said:

instant pojacanje na pleju za 400-500k doloresa

daj jedno ime

Lorenco Braun je igrao za toliko ili manje prosle sezone, Partizan je takodje ubo sa NWG. Tomic je prosle sezone iskopao Berona na beku, Sakota Puntera.

Glupa je i alibi prica da nema igraca, menadzment nam radi uzasan posao.

 

Edited by Cavani
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Losmi17 said:

Kevin Pengos za 700k pre par meseci.

 

Jel' ti ozbiljno misliš da mi možemo finansijski da se nadmećemo sa Zenitom, posebno imajući u vidu da je Paskval njega naciljao kao glavno pojačanje i ključnog igrača? Uhvatili ste se Pengosa kao da nam se on nudio, mi rekli "ne hvala, ipak ćemo Lengstona Hola", a onda on završio u nekoj Budućnosti npr. Kud je uopšte isplivala informacija da smo zainteresovani za njega, da nije verovatno ga niko ne bi ni pomenuo u kontekstu mogućeg pojačanja za nas...

  • Like 11
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, J. J. Gittes said:

Da smo mi ponudili 700k ( ako je uopste potpisao za tu cifru ) Zenit mi ponudio 800k ili celu milku. Hocu reci, sa ovakvom situacijom na trzistu i deficitom kvalitetnih plejmejkera, do Pengosa nismo mogli nikako, to je realnost. Pa Real jos nije nikog doveo, sad pokusavaju da pokupe Ertela, a Kampaco je otisao i znalo se pre pocetka sezone da ce gotovo sigurno otici. Barsa trazi pleja, raspitivali se za Jogi Farela, pa jos uvek nista. Fener se pominjao da je zainteresovan za Ertela, Zalgiris za Vestermana, sto se cimaju sa igracima koji su pod ugovorom i cekaju kraj prvog dela sezone u EL, ako ima igraca na trzistu. Jel moze neko drugo ime da smo mogli, a da nije Pengos.

700k ovde i 800k u Sankt Petersburgu koji je jezivo skup grad, nije isto.

Sem sto treba uzeti u obzir inflaciju, efekat potrosacke korpe, porezi igraju bitnu ulogu  a mi smo tu jako dobri.

No nije bitno.

Nema plejeva na trzistu.

Just now, Guru said:

 

Jel' ti ozbiljno misliš da mi možemo finansijski da se nadmećemo sa Zenitom, posebno imajući u vidu da je Paskval njega naciljao kao glavno pojačanje i ključnog igrača? Uhvatili ste se Pengosa kao da nam se on nudio, mi rekli "ne hvala, ipak ćemo Lengstona Hola", a onda on završio u nekoj Budućnosti npr. Kud je uopšte isplivala informacija da smo zainteresovani za njega, da nije verovatno ga niko ne bi ni pomenuo u kontekstu mogućeg pojačanja za nas...

Vise nije ni poenta sam Pengos.

Vec sto ovde pokusava da se predstavi da nema nista izmedju Hola i Pengosa. Ili ili situacija.

A onda se kao argument doda da nemamo love dovoljno.

A mi doveli lager igraca.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Losmi17 said:

700k ovde i 800k u Sankt Petersburgu koji je jezivo skup grad, nije isto.

Sem sto treba uzeti u obzir inflaciju, efekat potrosacke korpe, porezi igraju bitnu ulogu  a mi smo tu jako dobri.

No nije bitno.

Nema plejeva na trzistu.

 

brate pa nije pangos tvoj prose;ni stanovnik rusije ili srbije. kada u srbiji treba da pojede[ u restoranu, obuces se po takvim standardima ili sta vec, veruj mi da trosis jednako a cesto i vise nego u njujorku

 

kao sto rekose kolege iznad, mozemo mi da posaljemo ponudu i na 800k, zenit ce milionce i tako u krug

 

daj nekog osim pangosa pa da racunamo efekat potrosacke korpe

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Markoss said:

 

Sta smo ga potrosili? Covek dosao u idealnom trenutku, imao dobru pocetnu poziciju, tim koji je sam doveo, prvi favorit ABA lige, itd itd i raspao se?

 

Sam je sebe potrosio. Ali najjae mi to - potrosili legendu, kao da ce misteriozno preko noci neka legenda postati trenercina ili kao da je nemoguce da se nekad u delu karijere ako napreduje za 150 posto (koliko mu sad fali da bude trener KKCZ) bude nas trener. Uz to kad se tako stavi u kontekst ispadne kao da je puskom nateran da bude na klupi Zvezde, pa ga eto potrosili, mukitza. 😞

 

Najjaci su mi ovi drugari forumasi koji jos uvek odgovaraju na postove mmajstoru.  😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, đubrivo. said:

 

brate pa nije pangos tvoj prose;ni stanovnik rusije ili srbije. kada u srbiji treba da pojede[ u restoranu, obuces se po takvim standardima ili sta vec, veruj mi da trosis jednako a cesto i vise nego u njujorku

 

kao sto rekose kolege iznad, mozemo mi da posaljemo ponudu i na 800k, zenit ce milionce i tako u krug

 

daj nekog osim pangosa pa da racunamo efekat potrosacke korpe

 

Ima jedan mali u zelezniku, ne trosi mnogo, sto se kaze hrane se svi iz jednog lonca. 

1 minute ago, đubrivo. said:

 

lik ima smislenije postove od 30% zivlja na topiku. nema potrebe za tim etiketiranjima, moze tako za svakoga da se postavi jednacina

 

U vr' glave 10% ali opet, to sto ume da smisleno napise recenicu i sto je pristojan, ne znaci da je u pravu. Da ne ispadne da ga sad stalkujem ali upao mi je u oko sa nekim nebulozama.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Cavani said:

Lorenco Braun je igrao za toliko ili manje prosle sezone, Partizan je takodje ubo sa NWG. Tomic je prosle sezone iskopao Berona na beku, Sakota Puntera.

Glupa je i alibi prica da nema igraca, menadzment nam radi uzasan posao.

 

rekao bih da smo i ove sezone uboli sa 2 beka

jednog kao verovatno nikad do sad

 

no to nije isto sto i plej

i ova godina nije isto sto i prosla

ocekivao se egzodus g-league igraca ka evropi...pa nista od toga

oni strpljivo cekaju tamo da nekoga pokosi corona i ulove one 10-day ili 1-month contracte 

 

a kad vec pomenu lorenza i on je teran ovde govnjivom motkom iz kluba

to od ovih sto bi da udaraju po labrnji

Edited by Takeshi_Kovacs
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, đubrivo. said:

 

brate pa nije pangos tvoj prose;ni stanovnik rusije ili srbije. kada u srbiji treba da pojede[ u restoranu, obuces se po takvim standardima ili sta vec, veruj mi da trosis jednako a cesto i vise nego u njujorku

 

kao sto rekose kolege iznad, mozemo mi da posaljemo ponudu i na 800k, zenit ce milionce i tako u krug

 

daj nekog osim pangosa pa da racunamo efekat potrosacke korpe

Moje insistiranje na Pengosu i pokusaj objasnjenja mozda nije sjajan.

Al celu poentu sam objasnio u postu iznad.

Ovde se predstavlja da postoji vakuum izmedju Pengosa i Hola.

Ovde se predstavlja da nemamo love a doveli smo lager igraca i tu nije kraj.

 

Sto se tice Bg vs NY, ma vazi. To moze biti pata karte samo ako u Bg trosis jako za skupe stvari, a u NY posezes za konceptom uzdrzavanja i to radis 3 puta godisnje a ne svaki mesec kao u Bgu. Ako radis iste stvari na oba mesta, to je potpuno neuporedivo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Koliko god se ovde pisalo negativno o Obradovicu, ja nemam takav stav prema njemu. Jedan poraz u ABA, nesto losije u EL, ali svakako realan plasman u odnosu na nas i kvalitet drugih timova. Negde nije bilo srece, negde znanja, mogli smo sigurno 2 pobede vise da imamo. Neke poraze su mogli i igraci da sprece boljim odlukama ili kvalitetnijom igrom (off reb Sikme za produzetak, O'Brajantovo ispadanje kod kosa Printezisa)

 

Da to nije KKCZ, covek bi ostao do kraja sezone i, da li na laksi ili na tezi nacin, osvojio bi titulu ovde. Nemam dilemu uopste.

 

On je prevashodno otisao zbog losih rezultata u EL i sto je tim izgubio samopouzdanje. Da li smo se raspali, kako se pise? Moje je misljenje da nismo. 

 

Tim se "raspao" jer se Loyd zarazio, a novi centar jos nije stigao, uz Coloma sa par treninga.

 

Najvece zamerke strucnom stabu je izbor pojacanja. Da li je Obradovic kriv ili onaj Karaicic, to ne znam, ali jesu fejlovali. Mislim da mu je Karaicic dobro podmetao nogu preporukama. Opet, sa Nnokom umesto Terija, zdravim Lojdom i Colomom...i bez Radonjica bi to izgledalo znatno bolje za neku nedelju.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Losmi17 said:

 

 

Sto se tice Bg vs NY, ma vazi. To moze biti pata karte samo ako u Bg trosis jako za skupe stvari, a u NY posezes za konceptom uzdrzavanja i to radis 3 puta godisnje a ne svaki mesec kao u Bgu. Ako radis iste stvari na oba mesta, to je potpuno neuporedivo.

 

ako živiš highlife na koji je pangos navikao, isti pimpek a često preteže u bgdu, jer je sve eksklziva, čak i ono što ne bi trebalo biti

 

ja sam u nyc jeo stejk i burger koji je pokojni anthony bourdain preporučivao u emisiji i za koji imaš rodoslov dublji od mog poznavanja porodice - za istu kintu kao i random smrznuti biftek u rendom srbskoj kafani nepoznatog porekla

 

kupovao sam adidas patike i levis farmerke za ukupno 50eur. plaćao sam taxi razdaljine centar grada - bgd aerodorom isto kao u beogradu

 

neke stvari su u razvijenom svetu skuplje. nekretnine, specijalni delikatesi koje ne možeš ni da dobiješ u beogradu. mnoge druge isto koštaju

 

slična poređenja su beograd - lozana npr

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Losmi17 said:

Vise nije ni poenta sam Pengos.

Vec sto ovde pokusava da se predstavi da nema nista izmedju Hola i Pengosa. Ili ili situacija.

A onda se kao argument doda da nemamo love dovoljno.

A mi doveli lager igraca.

 

Pa Djuras te zato i pitao za konkretno ime, a ti naveo baš Pengosa.

 

Evo ti iz prošle sezone: Hasan Martin na poziciji 5. Bolji igrač od preplaćenog Gista, sigurno smo mogli do njega pre Budućnosti, a mi se ipak opredelili za istrošeno ime po simboličnoj ceni od 500k. Daj tako neki konkretan primer pa da polemišemo, ovako je najlakše reći "plej koji pravi razliku, krilo koje pravi razliku, četvorka koja pravi razliku i centar koji pravi razliku", kako samo to nekome ranije nije palo na pamet, nego dovedosmo lager prosečnih igrača. 

 

Poenta je da je letos situacija na tržištu zaista bila loša i to nije nikakva alibi priča, nego realno stanje stvari. Veće šanse da ubodemo dobrog igrača imamo sada, jer ih je gomila otpala pred početak NBA sezone, mada je i tu veliko pitanje ko od njih uopšte želi da dođe u Evropu. U vreme kada smo mi letos tražili igrače spremao se početak NBA bubble-a, gomila graničnih NBA igrača i boljih G-League igrača su bili pod ugovorima, to je bila specifičnost tog prelaznog roka u odnosu na neke prethodne.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Koliko god se ovde pisalo negativno o Obradovicu, ja nemam takav stav prema njemu. Jedan poraz u ABA, nesto losije u EL, ali svakako realan plasman u odnosu na nas i kvalitet drugih timova. Negde nije bilo srece, negde znanja, mogli smo sigurno 2 pobede vise da imamo. Neke poraze su mogli i igraci da sprece boljim odlukama ili kvalitetnijom igrom (off reb Sikme za produzetak, O'Brajantovo ispadanje kod kosa Printezisa)

 

Da to nije KKCZ, covek bi ostao do kraja sezone i, da li na laksi ili na tezi nacin, osvojio bi titulu ovde. Nemam dilemu uopste.

 

On je prevashodno otisao zbog losih rezultata u EL i sto je tim izgubio samopouzdanje. Da li smo se raspali, kako se pise? Moje je misljenje da nismo. 

 

Tim se "raspao" jer se Loyd zarazio, a novi centar jos nije stigao, uz Coloma sa par treninga.

 

Najvece zamerke strucnom stabu je izbor pojacanja. Da li je Obradovic kriv ili onaj Karaicic, to ne znam, ali jesu fejlovali. Mislim da mu je Karaicic dobro podmetao nogu preporukama. Opet, sa Nnokom umesto Terija, zdravim Lojdom i Colomom...i bez Radonjica bi to izgledalo znatno bolje za neku nedelju.

 

da se nadovežem: 

ono što se sada predstavlja kao havarija i "obradović sam sebe doveo dotle", može da se primeni i na radonjića koji je iskuliran nakon najvećeg poraza u istoriji kluba osim MASHa, ili je i tomić mogao da dobije šut kartu na pola prve sezone zbog eurocupa itd

Edited by đubrivo.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, đubrivo. said:

 

ako živiš highlife na koji je pangos navikao, isti pimpek a često preteže u bgdu, jer je sve eksklziva, čak i ono što ne bi trebalo biti

 

ja sam u nyc jeo stejk i burger koji je pokojni anthony bourdain preporučivao u emisiji i za koji imaš rodoslov dublji od mog poznavanja porodice - za istu kintu kao i random smrznuti biftek u rendom srbskoj kafani nepoznatog porekla

 

kupovao sam adidas patike i levis farmerke za ukupno 50eur. plaćao sam taxi razdaljine centar grada - bgd aerodorom isto kao u beogradu

 

neke stvari su u razvijenom svetu skuplje. nekretnine, specijalni delikatesi koje ne možeš ni da dobiješ u beogradu. mnoge druge isto koštaju

 

slična poređenja su beograd - lozana npr

Jbg ne znam kad je to bilo.

Al ja sam zimus u koloradu jeo stejk koji je 2 puta skuplji od onog sto je pandan ovde.

Takodje mi je bio utisak da sve sto je kvalitetno kad je hrana u pitanju, papreno vise kosta nego ovde.

Ok, postoje stvari koje su i jeftinije dosta.

Al ako merimo poreze, u sad su 50% pa nagore, ovde znacajno manje, a to je ozbiljan faktor takodje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Losmi17 said:

Jbg ne znam kad je to bilo.

Al ja sam zimus u koloradu jeo stejk koji je 2 puta skuplji od onog sto je pandan ovde.

 

 

pre 10 godina ali mislim da nije to neki faktor.

pa taj stejk koji je 2x skuplji ne postoji po kvalitetu u bgdu osim kod nekog miće potpuno van tržišnih zakona

 

ovo što se prodaje za 2k dinara je đubre koje tamo može da priušti većina

 

nebitno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Guru said:

 

Pa Djuras te zato i pitao za konkretno ime, a ti naveo baš Pengosa.

 

Evo ti iz prošle sezone: Hasan Martin na poziciji 5. Bolji igrač od preplaćenog Gista, sigurno smo mogli do njega pre Budućnosti, a mi se ipak opredelili za istrošeno ime po simboličnoj ceni od 500k. Daj tako neki konkretan primer pa da polemišemo, ovako je najlakše reći "plej koji pravi razliku, krilo koje pravi razliku, četvorka koja pravi razliku i centar koji pravi razliku", kako samo to nekome ranije nije palo na pamet, nego dovedosmo lager prosečnih igrača. 

 

Poenta je da je letos situacija na tržištu zaista bila loša i to nije nikakva alibi priča, nego realno stanje stvari. Veće šanse da ubodemo dobrog igrača imamo sada, jer ih je gomila otpala pred početak NBA sezone, mada je i tu veliko pitanje ko od njih uopšte želi da dođe u Evropu. U vreme kada smo mi letos tražili igrače spremao se početak NBA bubble-a, gomila graničnih NBA igrača i boljih G-League igrača su bili pod ugovorima, to je bila specifičnost tog prelaznog roka u odnosu na neke prethodne.

Nije moj posao da se bavim imenom.

Imali su bezmalo 6 meseci da nadju nesto.

Cak i kod igraca koji su zauzeti. Nije da Misko to ne zna da sredi, u proslosti smo se toga nagledali.

Mislim argument daj ime ili si nerelevantan u diskusiji je nivo srednje skole.

Ja sam pisao o greskama ovde pre 2 meseca, kad je vecina zatvarala oci.

Rekoh 10 dana pred otkaz obradu da je verovatno bivsi.

Voleo bih da nisam ni za sta bio u pravu, al najlakse je zmureti, cuvati vatru itd.

Just now, đubrivo. said:

 

pre 10 godina ali mislim da nije to neki faktor.

pa taj stejk koji je 2x skuplji ne postoji po kvalitetu u bgdu osim kod nekog miće potpuno van tržišnih zakona

 

ovo što se prodaje za 2k dinara je đubre koje tamo može da priušti većina

 

nebitno.

Agreed u potpunosti.

Kad rekoh pandan, mislio sam vise po nekim drugim stvarima, ne samom kvalitetu.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Koliko god se ovde pisalo negativno o Obradovicu, ja nemam takav stav prema njemu. Jedan poraz u ABA, nesto losije u EL, ali svakako realan plasman u odnosu na nas i kvalitet drugih timova. Negde nije bilo srece, negde znanja, mogli smo sigurno 2 pobede vise da imamo. Neke poraze su mogli i igraci da sprece boljim odlukama ili kvalitetnijom igrom (off reb Sikme za produzetak, O'Brajantovo ispadanje kod kosa Printezisa)

 

Da to nije KKCZ, covek bi ostao do kraja sezone i, da li na laksi ili na tezi nacin, osvojio bi titulu ovde. Nemam dilemu uopste.

 

On je prevashodno otisao zbog losih rezultata u EL i sto je tim izgubio samopouzdanje. Da li smo se raspali, kako se pise? Moje je misljenje da nismo. 

 

Tim se "raspao" jer se Loyd zarazio, a novi centar jos nije stigao, uz Coloma sa par treninga.

 

Najvece zamerke strucnom stabu je izbor pojacanja. Da li je Obradovic kriv ili onaj Karaicic, to ne znam, ali jesu fejlovali. Mislim da mu je Karaicic dobro podmetao nogu preporukama. Opet, sa Nnokom umesto Terija, zdravim Lojdom i Colomom...i bez Radonjica bi to izgledalo znatno bolje za neku nedelju.

meni je najveci problem kod saleta sto je ocigledno odustao od nekih svojih principa

nikada mu ekipe nisu bile ovako iso heavy

i delovalo je da ne moze tu situaciju da hendluje

verujem da je sam digao ruke

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja neznam jesam li ja lud, ili sam slabo pratio košarku poslednjih godina. Ali ovde se piše kao da je Colom nekada bio građen i eksplozivan kao Russell Westbrook, a sad se kod nas pojavio u Harden agregatnom stanju. Ja ga pratim možda negde od tih Unics dana i on je uvek bio neka mnogo lošija verzija Teodosića. Igrao je na vic, vrtio taj pnr, a što se tiče fizikalija na toj poziciji, reko bi da je uvek bio u bottom 5% u takmičenju gde je nastupao.

 

Ljudi su popasli oni priču od 11kg viška na brzinu, umesto da realno sagledaju situaciju. Evo ako se upali koji highlights iz Unicsa ili Valencie, on izgleda otprilike isto. Doduše malo sporije, ali to može biti i do fluidnosti u samom napadu, gde se za sad nezna gde udaramo. Nešto do godina, nešto do forme itd. Ali da je sad on u nekom katastrofalno lošijem fizičkom stanju, u poređenju sa prošlim njegovim sezona - nije. Samo možda neki nisu mnogo gledali Coloma, pa su očekivali neznam ti ja šta...

 

A skroz druga priča je to da se on ne uklapa u košarku koju mi želimo da igramo (predpostavljam) pod Radonjićem.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

@NWG

pa rekao lepo covek da ga ne zanima kkcz

a koliko ga zanima i dolazak preko bare valjda govori to sto je jos uvek slobodan

2 minutes ago, L' Imperatore said:

Ljudi su popasli oni priču od 11kg viška na brzinu, umesto da realno sagledaju situaciju. Evo ako se upali koji highlights iz Unicsa ili Valencie, on izgleda otprilike isto.

to je vazda bilo ovde

neko ispali hot tejk, zakaci se masa i onda se cuva ta busija po svaku cenu

realnost nije briga na koju se obaziremo

Edited by Takeshi_Kovacs
Link to comment
Share on other sites

Hoćete ima igrača koji je bolji od Halla , a da nam je bio dostupan? Nema problema. Semaj Christon. Otišao u Tofaš da igra Fiba LŠ, ako smo bili u priči sa Pangosom, a jesmo po svim insajd informacijama, mogli smo sigurno i do Semaja koji je jeftiniji igrač. I nesumnjivo bolji od Halla.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...