Jump to content

Odbojka


Janne240

Recommended Posts

5 hours ago, Petar 91 said:

Ja sam bio ubedjen do ovog EP da je ona starija (za mirkovicku pricam) ona se vec godinama provlaci kroz reprezentaciju ,a ima tek 22. Bilo bi dobro da je Maja spremi da je nasledi 🙂

 

 

23 (7.10.1995 znaci vaga  ❤️)

da istina je to, mada ima i do toga da stvarno ima mnogo takmicenja (sto je meni super) ove godine cak 4 (liga nacija, kvalifikacije za OI, EP, Svetski kup)

pa je posle utisak da igra vec dugo za reprezentaciju dugo je drugi tehnicar bila Bojana Zivkovic, a pre nje Ana Antonijevic.

Mirkovic npr nije bila na SP 2018 ali je bila na EP 2017 (Ognjenovic out).

 

Link to comment
Share on other sites

Primetno je koji savezi u kolektivnim sportovima rade kako treba i imaju izgrađen i stabilan sistem, a koji su leglo....koječega... Rezultati, kontinuitet u radu, postepeno uvođenje u sistem mlađih igrača i igračica, kvalitetna struka i rukovodioci su ogledalo gore napisanog...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Azazelkg said:

Primetno je koji savezi u kolektivnim sportovima rade kako treba i imaju izgrađen i stabilan sistem, a koji su leglo....koječega... Rezultati, kontinuitet u radu, postepeno uvođenje u sistem mlađih igrača i igračica, kvalitetna struka i rukovodioci su ogledalo gore napisanog...

 

Baš razmišljam neki dan kako u odbojci nemamo jaku ligu, pa opet savez i selekcije dobro funkcionišu. 

Edited by uvrnuto
Link to comment
Share on other sites

Ovi naši su previse nabedjeni i nakurceni.Puno price i kritike prema saigračima umesto da se skoncetrišu na igru oni samo mlataraju rukama i kao nesto su nervozni što im ne ide. Valjda ce se dozvati pameti i krenuti da igraju posto Ukrajinci nikako ne planiraju da skinu gače.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nlavrnja said:

HH seta kad je Petric kratku dijagonalu koju i pioniri kucaju u treci metar poslao u aut, dobro ga neko nije odrobijao. Treba sa njim ko sa Busom, dizati mu 2-3x po setu.

 

Uros na kraju, koji trenutak genijalnosti :Hail:

Bjanka barem te dve-tri uglavnom realizuje a ovaj na prazno zapucao aut. Dobro da Bata zaređao one servise inace bi vec pakovali kofere. Sad bi valjda trebalo da odrzimo ritam i dobijemo 3:1

 

Link to comment
Share on other sites

Loše igramo celu utakmicu... Bez energije i koncentracije, sa povremenim bljeskovima pojedinaca... Petrić očajan, čudi me da još nije zamenjen... Ovaj četvrti set je stvarno wtf, propustili smo 3-4 kontre da se vratimo... Bez bloka, očajan prijem, nije ni čudo da smo ga izgubili...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...