Jump to content

Odbojka


Janne240

Recommended Posts

5 hours ago, Smrtokapa said:

Bukvalno ovo. Juče sam rekao sebi "ma šta ima ovo da gledam kad je nemoguće da ne dobijemo lagano, odoh nešto drugo da radim".

 

Nije samo to u pitanju, ovako siroko prvenstvo Evrope nema preterano smisla, ogromna je razlika izmedju nekih ekipa,

 

Evo recimo mi se sprdali protiv Madjarica koje su jedne od najgorih ekipa i izgubili set, Poljakinje koje su solidne nam otkinule jedan. I onda rutinirale sve ostale u grupi. Italijanke nisu ispustile ni set u svojoj grupi, Turkinje ispustile jedan u svojoj grupi, Holandjanke ispustile jedan u svojoj grupi. Svaka grupa po sest ekipa, previse je. I 16 ekipa za ovo prvenstvo bi bilo previse, ali ne moze prvenstvo da se napravi sa manje, a ovi prave sa 24.

 

I kod muskaraca je isti format, ali tu ipak ima malo vise kvaliteta.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

Bravo devojke! Da malo zaustave krvarenje nakon drugih danasnjih neuspeha.

 

Turkinjama duguju bas mnooooogo. Utiska sam da je ovo otprilike peti ili sesti mec u poslednjih isto toliko godina i da su nase devojke svaki put slavile, a da su Turkinje za to vreme redjale pobede u medjusobnim duelima u LN, MI i sl. nebitnim takmicenjima kada igramo sa kombinovanim timom. Ne bih imao nista protiv da se nastavi tradicija.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Perkos2 said:

Bravo devojke, kod njih nikad nije upitna volja i želja da se pobedi, i kad greše i odigraju loše nema predaje. Brine me samo ovaj selektor koji nikad nije pobedio u finalu sa nekom reprezentacijom. 

 

Moguće da grešim, ali mislim da je ovo Gvidetiju prvo finale s nekom reprezentacijom.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Perkos2 said:

I Tursku kad su bili domaćini i izgubili od nas

 

Da, to je cini mi se i komentator pomenuo ili neko mozda u studiju nakon emisije.

 

Inace odlicna prilika da se pokaze da je do igracica, a ne selektora😁

 

Gledao Turska Italija drugu polovinu 4. seta i 5. do 10:5 i mogu reci da je nivo igre bio daleko iznad nase u dosadasnjem toku turnira. 

 

Izvuci ce Turkinje najbolje od nas u finalu. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast na jos jednom finalu, Turkinje su cini mi se bolje u ovom trenutku od nas, tako da sta god da bude, ovo je uspeh.

 

Moram nesto nevezano da napisem, vec duze vreme primecujem, a juce mi je to bas bilo primetno, Boskovicka kad ne ide dobro je jako negativna i pizdi na greske koje nacine druge devojke, pogotovo mladje koje u nju gledaju kao u boga, a kad ona pogresi ako se i ne drka na dizaca ili primaca u fazonu je ok idemo dalje.

 

Posto je toliko dobra i posto se pobedjuje to se ne primecuje ili gura pod tepih, ali u tesnijoj utakmici moze da bude bas toksicno i kontraproduktivno. Nadam se da necemo videti to vec sad u finalu.

Link to comment
Share on other sites

Kako to ide sa selektorima, rotirali reprezentacije i evo ih sada u finalu. Moj laički utisak je da Santareliju ide nešto bolje vodjenje reprezentacija od Gvidetija, pa su mi i Turkinje blagi favorit. Liga im je top, uloženo puno para i u ligu i u reprezentaciju, preoteli nam selektora...

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, McLeod said:

Svaka cast na jos jednom finalu, Turkinje su cini mi se bolje u ovom trenutku od nas, tako da sta god da bude, ovo je uspeh.

 

Moram nesto nevezano da napisem, vec duze vreme primecujem, a juce mi je to bas bilo primetno, Boskovicka kad ne ide dobro je jako negativna i pizdi na greske koje nacine druge devojke, pogotovo mladje koje u nju gledaju kao u boga, a kad ona pogresi ako se i ne drka na dizaca ili primaca u fazonu je ok idemo dalje.

 

Posto je toliko dobra i posto se pobedjuje to se ne primecuje ili gura pod tepih, ali u tesnijoj utakmici moze da bude bas toksicno i kontraproduktivno. Nadam se da necemo videti to vec sad u finalu.

Uh bre, baš voliš zavere. Info iz prve ruke kaže da je saradnja među devojkama vrhunska i da su maximalno naložene da uzmu zlato. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, McLeod said:

Nije nikakva zavera niti znam kakav je njihov odnoa, samo ono sto se vidi preko TVa.

 

A tu se jasno vidi kako se Boskovic ponasa. Kako druge to tumace i da li je tolerisu je do njih.

Vidiš da i sa selektorom razmenjuje mišljenje i on sluša njene sugustije, ona i Maja vode ekipu i to evo već deceniju funkcioniše super.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...