Jump to content

corona zajebancja


zoran59

Recommended Posts

1 hour ago, Antizemljaš koji lebdi said:

Hvala Vucicu sto ce ove godine da mi finansira mali servis!

 

Gospodja je dala tu ingenioznu ideju, ja prosto nisam mogao da verujem svojim usima da sam to cuo od nje. Predlog je prihvacen u rekordnom roku.

 

Kad ti je rođendan, da ti kupimo papuče? 😎

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Klotzen said:

Ja sam prvo pomisilo da priča o servisu za jelo, pa se mislim taj servis će narednih par decenija da zovu "Daj onaj vučićev servis" 🙂

 

 

Ja pomislih na "mali servis" (samo promena ulja) za kola, ali mi je 3000 izgledalo nekako jeftino.

Bog me ubio ako znam sta je rekao...

:classic_sad:

Link to comment
Share on other sites

30e što daju kao pomoć i 3000 za to što se vakcinisao. To je 6500din. Ne znam šta vozi ali može mali servis da se uradi za te pare. Ako vozi nešto novije može i supruga da donira od novca koji će ona dobiti.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Knipex said:

30e što daju kao pomoć i 3000 za to što se vakcinisao. To je 6500din. Ne znam šta vozi ali može mali servis da se uradi za te pare. Ako vozi nešto novije može i supruga da donira od novca koji će ona dobiti.

Kod moje bolje polovine "mali servis" znaci posetu frizeru i kozmeticaru i kosta vise. :smiley33:

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Eto, mnogi kukaju kako zena zna da upropasti uspesnog coveka kada ga optuzi za silovanje, a to jos nije nista kako zena zna da upropasti uspesnog coveka kada resi da se razvede. 
Ko da se razvede muškarac, ili žena.

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...