Jump to content

corona zajebancja


zoran59

Recommended Posts

15 minutes ago, Anunnaki said:

Jeste baš taj slučaj. I dalje ne kapiram kako je izveo ovo. Vojnik profesionalac, mi amateri obični regruti ovo ne bi uspeli na auto-putu, treba stručnosti za ovo.

2 minutes ago, Kronostime said:

Ekskluzivno najavljujemo: Ministar odbrane veceras odgovara na pitanja gledalaca.....

 

:s_d:

Ovo je udar na Nebojšu iz Beograda i porodicu mu. Vučić jedva nabavio Pancire i poverio mu, ma dve nacrtane ovce Nebojša ne bi mogao da sačuva kamoli raketlu

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, urosg3 said:

Jeste baš taj slučaj. I dalje ne kapiram kako je izveo ovo. Vojnik profesionalac, mi amateri obični regruti ovo ne bi uspeli na auto-putu, treba stručnosti za ovo.

Ovo je udar na Nebojšu iz Beograda i porodicu mu. Vučić jedva nabavio Pancire i poverio mu, ma dve nacrtane ovce Nebojša ne bi mogao da sačuva kamoli raketlu

... a za nabavku je zaduzen predhodni Ministar odbrane, koji je povecao nasu odbrambenu moc nakon unistavanja iste u topionicama US Steela u Smederevu za vreme vladavine Tadica, Djilasa i Solaka. Zato treba da zahvalimo bratu Ksiju sto je zaustavio taj lopovluk i omogucio nam da budemo lideri u regionu, Evropi i vakcinaciji.

Kod nas i pedijatri daju vakcine, kako je bilo kod Djilasa i Solaka?

 

:s_d:

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Kronostime said:

... a za nabavku je zaduzen predhodni Ministar odbrane, koji je povecao nasu odbrambenu moc nakon unistavanja iste u topionicama US Steela u Smederevu za vreme vladavine Tadica, Djilasa i Solaka. Zato treba da zahvalimo bratu Ksiju sto je zaustavio taj lopovluk i omogucio nam da budemo lideri u regionu, Evropi i vakcinaciji.

Kod nas i pedijatri daju vakcine, kako je bilo kod Djilasa i Solaka?

 

:s_d:

Za vreme Đilasa i Šolaka, pa i Tadića Korona virus nije smeo ni da nos promoli u Srbiju,efikasnim epidemiološkim merama je zaustavljen na granicama i građani i građanke Srbije nisu čak ni maske nosili, a kamoli nekakvi policijski časovi. Brigom za svakog građanina predsednik Tadić je omogućio ne samo da se ne nose maske, nego nismo morali ni distancu da praktikujemo, što je pogodovalo rastu turizma, i ostalih masovnih skupova kako sportskih tako i kulturno-umetničkih. Da ne spominjem da nismo brojali respiratore po bolnicama bilo ih je sasvim dovoljno za svaku potrebu.
Neodgovorna vlast predsednika Vučića i ministra odbrane učinila je da se nađemo u ovoj neprijatnoj situaciji, izložili su Srbiju opasnoj epidemiji, što je za mandata Tadića bilo brzo i efikasno rešeno poput svinjskog gripa.

 

6 minutes ago, Kronostime said:

Ne zna ova omlaTina kako je prenositi signal na 900 MHz na 50 Km,  a nije Samsung, Xiaomi... vec RRU-9B, HVT-12, FM-200.....:s_d:

i kako ze teško diže jarbol, ali mudar vezista pozicionira Pinca tako da mu je dovoljna krovna antena na RRS-200. A ne ovako na bok!

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, urosg3 said:

kako je hrabri vojnik Srbije uspeo ovo da izvede???
Eyhqp8uXIAI5vSb?format=jpg&name=900x900

 

Ovaj deo ima sikane (duple uzastopne krivine) zbog radova, vrv je tu zaneo. Ja taman prilazio jutros tom delu, iskljucenje sa obrenovackog, vidim krece kolona, kad na radiju javljaju sta se desilo... Okrenuo auto, vratio se kuci, sta mi tesko 😃

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, nlavrnja said:

 

Ovaj deo ima sikane (duple uzastopne krivine) zbog radova, vrv je tu zaneo. Ja taman prilazio jutros tom delu, iskljucenje sa obrenovackog, vidim krece kolona, kad na radiju javljaju sta se desilo... Okrenuo auto, vratio se kuci, sta mi tesko 😃

Ovog napao need for speed u Kamazu 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...