Jump to content

corona zajebancja


zoran59

Recommended Posts

36 minutes ago, Constantin said:

Bravo Pero...svaka ti čast, a ja sam retardiran. OK...

 

edit: Valjda smo završili s ovom temom...ja sam pričao o vlasti, a ti klizeći, đonom, s leđa....neka više.

pa malo mi dosadilo da slusam kako su za sve krivi tamo neki "kosovari" i ponekad reaguem nesto grublje nego sto je.dozvoljeno u fer igri. niko mi nikad nije nista poklonio, ni posao ni stan vec je sve stečeno decenijskim mukotrpnim radom. Lopovi na vlasti su lopovi bez obzira na to gde su rođeni uostalom imali ste u Nisu i Bananu i Smiljka i onog brku Ilća sve poštenjačine ...

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, laki perkos said:

pa malo mi dosadilo da slusam kako su za sve krivi tamo neki "kosovari" i ponekad reaguem nesto grublje nego sto je.dozvoljeno u fer igri. niko mi nikad nije nista poklonio, ni posao ni stan vec je sve stečeno decenijskim mukotrpnim radom. Lopovi na vlasti su lopovi bez obzira na to gde su rođeni uostalom imali ste u Nisu i Bananu i Smiljka i onog brku Ilća sve poštenjačine ...

 

- odustao - nema svrhe

Edited by Constantin
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, NMX said:

 

Vlada Georgijev Baraba, novi heroj teoretičara zavere međ Srbima...kako se ovakve budalaštine tako lako prime....

Sta bi sa hakovanim mailovima Vuhan instituta, Bila Gejca i JP Informatika Novi Sad?

Je li Barba saznao sve o svemu?

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, NMX said:

 

Pssst brt, tajna. wwg1wga!

Prosto je neverovatno kako se ovo proširilo među narodom. Njih troje-četvoro mi detaljno priča i svemu tome, ne mogu da veruju da je Vil Smit pedofil, Putin je poklonio Trampu loptu i rekao mu Lopta je sad kod tebe, a u lopti je u stvari fleš sa hakovanim mejlovima, a Tramp je odgovorio da će dati sinu, a sin ima 158IQ i razvaljuje hakovanje, pa će da odhakuje onaj fleš iz lopte. Ima još nešto sa ukrasom za jelku gde se Melanija vidi, ali tu mi se mozak zahakovao, nisam zapamtio. Na jednom celom ostrvu su organizovali orgije sa decom i to je sve u mejlovima koje je Hilari obrisala. 

Drugi se razmišljaju da li da glasaju za Milicu zavetnicu ili za DJB.

Treći se plaše 1000000 migranata koji će se naseliti u Srbiji i korona je prevara, ovo vanredno stanje koriste da nasele migrante. 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 4
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...