Jump to content

corona zajebancja


zoran59

Recommended Posts

37 minutes ago, Referent said:

Prosto je neverovatno kako se ovo proširilo među narodom. Njih troje-četvoro mi detaljno priča i svemu tome, ne mogu da veruju da je Vil Smit pedofil, Putin je poklonio Trampu loptu i rekao mu Lopta je sad kod tebe, a u lopti je u stvari fleš sa hakovanim mejlovima, a Tramp je odgovorio da će dati sinu, a sin ima 158IQ i razvaljuje hakovanje, pa će da odhakuje onaj fleš iz lopte. Ima još nešto sa ukrasom za jelku gde se Melanija vidi, ali tu mi se mozak zahakovao, nisam zapamtio. Na jednom celom ostrvu su organizovali orgije sa decom i to je sve u mejlovima koje je Hilari obrisala. 

Drugi se razmišljaju da li da glasaju za Milicu zavetnicu ili za DJB.

Treći se plaše 1000000 migranata koji će se naseliti u Srbiji i korona je prevara, ovo vanredno stanje koriste da nasele migrante. 

 

 

Mila majko moja. :classic_ninja:

 

:lol_2:

 

A kod nas ova glupaca je glavna ministarka unutrasnjih poslova, Home Secretary Priti Patel:

 

Home secretary Priti Patel’s announcement that the level of shoplifting has fallen compared to the year before has baffled viewers of the latest government press briefing.

 

Zatvoreno je sve, nista osim supermarketa i prodavnica hrane ne radi, gusko glupa, korumpirana, gdje da kradu? 

 

Dragi bogo, izbavi nas molim te od ovih debila, daj nam snage da izdrzimo. 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

 

Google translate: Индијска полиција поступа са прекршиоцима забране смештајући их у кола хитне помоћи са "лажним" пацијентом из Цороне .. тако да знају величину своје грешке

 

Kako beze kao zecOvi 😂

 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Postavit cu ovde, jer je ipak smesno, ali zaista i zalosno.

Citam jutros neku vest na Francuskom sajtu, kako platnene maske treba prokuvati 30minuta na 60 stepeni, bez hlora , samo sa obicnim deterdzentom, i bez omeksivaca.

 

I onda komentari ispod.

-Kaze jedna zena, da njena ves masina nema takav program da pere 30min na 60 stepeni. Da li ona mora kupiti novu masinu za ves?

 

-Ako bude morala nekoliko puta dnevno da pere masku u masini , mnogo ce je kostati potrosena voda.

 

i najrealnija:

kaze da je skroz sludjena od informacija, i da nece moci zaspati, jer ne zna sta je istina a sta ne, tj moze maska od ovog materijala, ne moze od onog, mora biti dupla, te sa tri sloja, pa onda iskuvavati u vodi, pa u rerni na 70stepeni, pa ovo, pa ono,.....

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Referent said:

Prosto je neverovatno kako se ovo proširilo među narodom. Njih troje-četvoro mi detaljno priča i svemu tome, ne mogu da veruju da je Vil Smit pedofil, Putin je poklonio Trampu loptu i rekao mu Lopta je sad kod tebe, a u lopti je u stvari fleš sa hakovanim mejlovima, a Tramp je odgovorio da će dati sinu, a sin ima 158IQ i razvaljuje hakovanje, pa će da odhakuje onaj fleš iz lopte. Ima još nešto sa ukrasom za jelku gde se Melanija vidi, ali tu mi se mozak zahakovao, nisam zapamtio. Na jednom celom ostrvu su organizovali orgije sa decom i to je sve u mejlovima koje je Hilari obrisala. 

Drugi se razmišljaju da li da glasaju za Milicu zavetnicu ili za DJB.

Treći se plaše 1000000 migranata koji će se naseliti u Srbiji i korona je prevara, ovo vanredno stanje koriste da nasele migrante. 

 

 

Meni više nije smešno. 

Sinoć komšija napiše ovo:

 

Quote

PROTIV VAKCINE 100%, U OVIM VREMENIMA!
Da li ljudi stvarno misle da Bil Gejts zeli dobro deci, a sam je izjavio da mora da se izvrsi depopulacija??? Ukoliko se ne varam, plan mu je da se broj ljudi na zemlji smanji na 500 miliona. A on je glavni lobista pelcovanja. Samo zdrav razum.
Da ubrizgas deci živu (koja ne bi trebala doci u kontakt sa kožom a ne krvi), teske metale pored sveg ostalog djubreta…???
Da ih torlak pravi kao ranije, nikakav problem, ali sada....
Teško roditeljima, a i deci sa njima!

 

Koja količina gluposti, mozak mi se spržio. Prethodni postovi o migrantima, ne mogu... prijavio sam ga, rekoše mi da fb dosta često reaguje na report.

A komentari na post su još jači, nije mi bilo dobro.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Referent said:

Na jednom celom ostrvu su organizovali orgije sa decom i to je sve u mejlovima koje je Hilari obrisala. 

 

Ne znam da li je bilo u mejlovima, ali išla je ekipa kod pedofilčine na ostrvo i to nakon što je optužen (nešto kasnije i osuđen) za podvođenje i silovanje maloletnica. Posle ga je obesilo u zatvoru.

Edited by djole
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...