Jump to content

corona zajebancja


zoran59

Recommended Posts

12 hours ago, Koca Popovic said:

@Kooineeperk ova ti je nevidjeno dobra . Bez @Kronostime ova tema je nevidjeno suplja. Lijepo je neko predlozio da kad @Kronostime bude banovan da moze i dalje da bude ovdje. Tako da koristim priliku da zamolim moderaciju da ga puste da bude na ovoj temi. Ovo ozbiljno mislim.

Pitao sam moderaciju pre neko vreme na Politici (predlozi itd tema) da li je moguće banovati po temama ali nisam dobio odgovor.

 

@fancy/ @40Wins šta mislite o predlogu gore? 

Edited by Darko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Darko said:

@fancy/ @40Wins šta mislite o predlogu gore? 

 

Nisam siguran da li je to moguće, a i da jeste neće proći ni 3 sec. pre nego neko kažnjen na jednoj temi krene da gusla o tome na drugoj sasvim 17oj temi (People are people) i onda eto dvostrukog i trostrukog i n-tostrukog posla moderaciji...

 

Lično, meni više odgovara pauza od Kronosovih bumerskih "duhovitosti" i beskonačnog spamovanja sličicama Paje Vujsića i animacijama iz kenozoika Yu kinematografije  nego njegovih političkih mudrolija random srpskog penzionera :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fancy said:

 

Nisam siguran da li je to moguće, a i da jeste neće proći ni 3 sec. pre nego neko kažnjen na jednoj temi krene da gusla o tome na drugoj sasvim 17oj temi (People are people) i onda eto dvostrukog i trostrukog i n-tostrukog posla moderaciji...

 

Lično, meni više odgovara pauza od Kronosovih bumerskih "duhovitosti" i beskonačnog spamovanja sličicama Paje Vujsića i animacijama iz kenozoika Yu kinematografije  nego njegovih političkih mudrolija random srpskog penzionera :classic_biggrin:

Ne verujem da bi Kronos guslao o tome na ne-političkim temama ali razumem da to znači malo više posla za moderaciju. Mislim da bi vredelo pokušati kao neku vrstu pilot programa, verujem da bi pomoglo kvalitetu foruma podosta. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...