Jump to content

corona zajebancja


zoran59

Recommended Posts

1 hour ago, 𝓑𝓪𝓫𝔂 said:

Malo inovacija tipa kao ovo gore protiv bezanja pasa...

 

Patent protiv kradje automobila

 

  Reveal hidden contents

 

 

ea94329b21a0cc395b26c30bbdbb6787

 

 

 

 

Ves masina

 

  Reveal hidden contents

d33018a59b19a349b4e198393bc03707

 

Kucni alarm sistem

 

  Reveal hidden contents

14d2d40973ae20d1efa184aa786f4100

 

 

Verovala ili ne ovo za zaključavanje menjača je moj otac ugradio počtekom 90-ih u svog golfa. Dosta ljudi je koristilo, smo se nije koristio običan katanac nego neki mnogo veći. Suština je bila da je taj U profil bio toliko debeo da bi lopovu trebalo par sati da ga prepila i onda su odustajali. Ovaj običan katanac mislim da nema smisla jer njega mogu mnogo lakše da otvore.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Vjerovali ili ne nesto slicno onom kucnom alarmu sam imao u vojsci na granici 1981 u Crnoj Gori. Morali smo da cuvamo zimsku karaulu. Svaki dan su morala trojica novih vojnika doci sa ljetne karaule (18km) da bi zamjenili svoje kolege. Naravno bez neke kontrole mi smo tu bilisamo da prespavamo. Meni palo na pamet da stavim pivsku flasu na jednu lako prevrtljivu tronosku odmah uz vrata tako da prilikom otvaranja vrata flasa mora da padne na pod i da u .svakom slucaju zazveci.🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Klotzen said:

 

Verovala ili ne ovo za zaključavanje menjača je moj otac ugradio počtekom 90-ih u svog golfa. Dosta ljudi je koristilo, smo se nije koristio običan katanac nego neki mnogo veći. Suština je bila da je taj U profil bio toliko debeo da bi lopovu trebalo par sati da ga prepila i onda su odustajali. Ovaj običan katanac mislim da nema smisla jer njega mogu mnogo lakše da otvore.

 

 

 

Pa u sustini, nije bitna fenserica, nego da radi... Znam da su ljudi u to vreme se dovijali kako da sacuvaju auto. Na zalost izgleda to vreme ponovo dolazi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, 𝓑𝓪𝓫𝔂 said:

 

Pa u sustini, nije bitna fenserica, nego da radi... Znam da su ljudi u to vreme se dovijali kako da sacuvaju auto. Na zalost izgleda to vreme ponovo dolazi

 

Eh, problemi prvog sveta... Da samo kupe automobil sa ručnim menjačem, mogli bi da ostave i ključ u bravi i kafu za lopove :lol_2:

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Klotzen said:

Predlažem da se preimenuje u "Kronosovo ćoše" 🙂

 

 

7 hours ago, DJ_Vasa said:

 

Ja bih maknuo koronu iz naslova i stavio Kronosa za moderatora teme :classic_tongue:

 

7 hours ago, Smrtokapa said:

 

"Kronosa zajebancija" zvuči poetičnije.

 

6 hours ago, Kooineeperk said:

I da moze da postuje ovde i kad fasuje ban 😄 

9f94417d-9f68-442f-a447-e0022329c2e8_tex

 

Spoiler

 

 

:classic_biggrin:

Edited by Kronostime
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...