Jump to content

corona zajebancja


zoran59

Recommended Posts

Just now, Angelia said:

Sta su veziri?

 

Vezir je zavistan vlastelin glavnog Vlastelina, koji je na silu postao saveznik tj kapitulacijom se obavezao na vernost, a ovi su verovatno mislili na vizire ili ti one maske koje žeka koristi da kokainska isparenja ne lutaju mnogo po sobi mego da budu tu isred nosma maltene.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Constantin said:

Veziri su visoki činovnici u Otomanskoj(Islamskoj) carevini...

 

Ekvivalent danasnjih ministara. Veliki vezir je ono sto je danas Premijer u vladi. Otprilike.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

Vezir je zavistan vlastelin glavnog Vlastelina, koji je na silu postao saveznik tj kapitulacijom se obavezao na vernost, a ovi su verovatno mislili na vizire ili ti one maske koje žeka koristi da kokainska isparenja ne lutaju mnogo po sobi mego da budu tu isred nosma maltene.

Ahhhh vizir :classic_biggrin: Znala sam ja sta je vezir, samo mi nije bilo jasno kako i zasto bi ih Mitrovic imao i davao okolo.

Reko ko zna sta se promenilo u medjuvremenu, mozda sad neki veziri prate penzionere koji se plase.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Constantin said:

 

 

Ovaj lik koji kao suflira nije potreban uopste, Vucic je genijalan sam po sebi. 

 

Kako on samo pati, kako patetise, au. Kakav lik. :lol_2:

Edited by Honey Badger
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Stoned Laki21 said:

 

iskreno, čupav sam ko majmun,  zarasto kao četnik omladinac sa sve onom kosom koja prelazi preko ušiju fazon, a kad ustanem usutru, kao da sam spavao unutar HE Djerdap 2  znači jednom rečju Ivan Tasovac meets Radoš Bajić mi je outlook trenutni  i ponekad sam sam sebi smešan, a Gospodji i nisam baš...  al iskreno do juna mene frizer neće videti bude li zabrana ukunuta 11,5. kao što pričaju.  Zovite me mali Kalaba, Vojvodo, Džona Lenona Tata ili kako god...  ali presonalna distanca je personalna distanca,  pogotovo ako imam u vidu da će prvi dan da se navali na salone kao da se deli ozon u zgradi pinka, da ne kažem sendviči na konvenciji SNS-a.

 

Sazaljevam slucaj ali....mogu slobodjno da se potpisujem sa " sestra Muse Kesadzije"....ne vidim dobro pa mi obrve odrzava jedna slatka Vanja vec 5 godina. I brkove mi sredi gratis.....padam u depresiju, mislila sam da cu biti zensko do kraja zivota  meedjutim.....

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Zezali smo se ovde pre izvesnog vremena na racun pusenja kao zastite protiv virusa medjutim ispade da ima tu nesto ozbiljno :classic_cool:

Vrlo ozbiljna ekipa na celu sa akademikom u poznatoj pariskoj bolnici Pitie-Salpetrier pocinje ozbiljno testiranje, jer kazu nikotin ima ulogu i preventivno i lekovito !!

 

https://www.franceinter.fr/la-nicotine-une-arme-contre-le-covid

 

Da prebacimo na ozbiljni topik ali moram prvo ovde :smiley53:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Pletilja said:

Sazaljevam slucaj ali....mogu slobodjno da se potpisujem sa " sestra Muse Kesadzije"....ne vidim dobro pa mi obrve odrzava jedna slatka Vanja vec 5 godina. I brkove mi sredi gratis.....padam u depresiju, mislila sam da cu biti zensko do kraja zivota  meedjutim.....

Ljubim ruke, Cucuk-Stano.:lol_2:

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, ciao said:

Zezali smo se ovde pre izvesnog vremena na racun pusenja kao zastite protiv virusa medjutim ispade da ima tu nesto ozbiljno :classic_cool:

Vrlo ozbiljna ekipa na celu sa akademikom u poznatoj pariskoj bolnici Pitie-Salpetrier pocinje ozbiljno testiranje, jer kazu nikotin ima ulogu i preventivno i lekovito !!

 

https://www.franceinter.fr/la-nicotine-une-arme-contre-le-covid

 

Da prebacimo na ozbiljni topik ali moram prvo ovde :smiley53:

Jel to samo vazi za duvan ili i za marihuanu?

Pitam za druga...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ciao said:

Nikotin je vazan - gde ga ima to je dobro :wink2:

E sad cu da trazim da mi na kutiji nacrtaju cigaretu kako kopljem, kamo Sv.Djorde, probada korona virus...a ne one grozote 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Stoned Laki21 said:

 

Vezir je zavistan vlastelin glavnog Vlastelina, koji je na silu postao saveznik tj kapitulacijom se obavezao na vernost, a ovi su verovatno mislili na vizire ili ti one maske koje žeka koristi da kokainska isparenja ne lutaju mnogo po sobi mego da budu tu isred nosma maltene.

Da nisi pomešao vezira i vazala. Vezir je neki ministar, veliki vezir premijer.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Div said:

Da nisi pomešao vezira i vazala. Vezir je neki ministar, veliki vezir premijer.

 

Jesam i napisah to isto čim videh upis konstantinov.

 

 

32 minutes ago, mare80 said:

Jel to samo vazi za duvan ili i za marihuanu?

Pitam za druga...

 

Nema glupih pitanja, pa makar ona bila za druga.

 

11 minutes ago, kalistenika u rutini said:

 

zato ja nikad nisam preferirao cistake :default_coffee:

 

Klasično, da prostite, qrčenje i uzaludno bacanje repromaterijala,  a pri tom neprijatno za grlo.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...