Jump to content

Izvan i iza turnira


wwww

Recommended Posts

Francuzi su Cicija smatrali za gej - to za francuze nije nesto mnogo neobicno ali to mu je bila reputacija. Meni malo smesno da je bas bilo potrebno da ih mame upoznaju

- sto kazes ako je tacno, nek im je sa srecom

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Romantik said:

Onakav delija momak, mogao je naci nesto bolje :default_coffee:

 

:classic_biggrin:

 

Ovo me podseti kad je neko moj sa tvitera lajkovao neki tvit pa sam video celi tred. Elem neka riba tviterašica tvitovala otprilike ovako..."Ja 35 , on 50. Vaše mišljenje"...i sad je tu bilo svega i svačega al pobedio komentar nekog lika "Ako njemu ne smeta što si ti tako matora, ko smo mi da išta sudimo"

 

E tako i ovde...ako njemu ne smeta, ko smo mi da išta sudimo :classic_biggrin:

Edited by Ser Jaime! Rickon! Dickon.
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, wwww said:

Amanovic bese imao neki srcani napad ili slicno sad skoro (valjda je tako nesto nagovestio u razgovoru s Viskovicem i Govedaricom)?

Ja sam tako protumačila, mada nisu eksplicitno rekli šta je, uglavnom sam shvatila da je bilo prilično ozbiljno i čak neizvesno.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, alcesta said:

Ja sam tako protumačila, mada nisu eksplicitno rekli šta je, uglavnom sam shvatila da je bilo prilično ozbiljno i čak neizvesno.

Sta god da je, covek je pricao da je imao (izmedju ostalog) problem s stresom tokom Novakovih meceva. A ovaj idiot Ben mu sad spocitava nenosenje maske.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...