Jump to content

Izvan i iza turnira


wwww

Recommended Posts

razbijanje reketa ako ne osteti teren ili povredi nekog ne treba kaznjavati.

ja licno ne bih ni obicno psovanje kaznjavala (osim ako je direktno upuceno protivniku/sudijama) - sad smo kao svi fini i pohadjali becku skolu bontona. :wink2:

 

procitah jedan interesantan predlog:

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

SHIT PROGRAMMING !!! Thank you @InteBNLdItalia

I made only one request that is to play Tuesday to have one more day of training with what happened to me in NEW YORK and as I play an Italian you put me on Monday !! #super#BRAVO @atptour #goodjob #notfair

Link to comment
Share on other sites

pa valjda su do 12.9. morali da ostanu u NY, pretpostavlja da su uhvatili prvi moguci let nazad (mada je bilo neke price da ce Francuska probati da ih vrati ranije).

Pretpostavljam da je sve ovo i razlog zasto Gaske ne igra Rim. Trebalo je da igra kvalifikacije ali je, naravno, morao da odustane (doduse, posle odustajanja Tima i Zvereva trebalo je da upadne u glavni zreb (prema listi alternativa), ali pretpostavljam da se pre toga vec bio povukao).

 

Inace, nije mi jasno zasto su Pera drzali 14 dana (ako su ostale kao morali da drze u karantinu). Kod inficiranih je bitno da dobiju 2 negativna testa  tokom nekoiko dana i onda mogu "napolje". Per je prilicno rano objavio da je dobio negativan test (pre vise od 7 dana).

 

Napravili su toliko sranje od svega toga...

A sta ce tek RG da uradi... to cemo da vidimo.

 

Zabrana da se rentiraju privatne kuce je totalno idiotska, pogotovu sto dva hotela u kojima moraju da budu smesteni nisu iskljucivo namenjena igracima. Ne verujem da ce im Serena doci, definitivno ne ako joj ne dozvole da bude u svom stanu. Pogotovu sto je dozvoljeno samo 2 ljudi u pratnji (cerka i muz i to je to - pa nije blesava!)

 

Inace, zivo me zanima koliko je na kraju bilo ljudi u Osakinom timu koji su bili u "mehuru". Na onoj slici sinoc posle osvajanja trofeja, bilo ih je mnogo vise od 3.

Serena je takodje imala muza, dete i dadilju, pored Moratoglua, s kojima je bila u direktnom kontaktu (a verovatno i nekog fizioterapeuta i mozda jos koga).

A ovamo su nadali dreku sto Novak hoce vise od jednog clana tima s njim, pa su ga prozivali i povlacili po novinama poslednjih mesec i po dana.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...