Jump to content

Izvan i iza turnira


wwww

Recommended Posts

Meni je ovo skroz bez veze. Nije tako davno bilo kako se javno zahvaljivao Novaku na podršci i pomoći koju je poslao u Ukrajinu, i tada mu nije padalo na pamet da pominje ni Srbe ni njihovo mišljenje.

S druge strane, ne znam je li ovakve poruke slao svim učesnicima te egzibicije, ali koliko god da je trulo objavljivati ptivatne poruke, barem ima više smisla da bude ogorčen na njih nego Marta Kostjuk koja vodi svoje ratove s ruskim teniserima/kama koji samo igraju regularne turnire, ili daleko bilo da se usude na neku humanitarnu egzibiciju za Ukrajinu. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Brian Setzer said:

Jel ima i sa Fucovicem prepiska, tj kuckanje?

 

 

Možda nema njegov broj :classic_biggrin:

 

The more the merrier...

 

Već vidim novu glavnu temu za kzš svih srpskih tenisera u Australiji, a zna se ko će da izvuče najdeblji kraj :classic_rolleyes:

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Boxy said:

Meni je ovde Stakhovski ispao bas kreten, prvo ih napada pa onda objavljuje privatnu prepisku :thumbdown:

Ako je vec hteo nesto, trebao je javno da ih napadne, a ne ovako...

Videh malopre, prvo ih i jeste javno napao.

 

Doduše ne znam šta mu bi odjednom s ovom pričom o aristokratiji kad je sam toliko puta kukao na teške materijalne uslove za tenisere.

 

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, alcesta said:

Videh malopre, prvo ih i jeste javno napao.

 

Doduše ne znam šta mu bi odjednom s ovom pričom o aristokratiji kad je sam toliko puta kukao na teške materijalne uslove za tenisere.

 

 

I tu je trebao da stane, ovo sto je objavio je bas jadno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da se ne lažemo, danas nije uopšte isto igrati egzibicije u Rusiji i u bilo kojoj drugoj zemlji. Da je regularni turnir, ne bi se imalo šta prigovoriti. Ovako, ko god igra tamo a nije Rus, ako ima iole mozga neku negativnu reakciju mora da očekuje. Indikativan je spisak učesnika, gde skoro niko nije takvog profila da bi se mnogo brinuo o kvarenju imidža, a veća imena su već u penziji ili zvanično ili faktički. 

 

Što naravno ne opravdava ni Stahovskog, ali nije da su Viktor i Janko baš toliko naivni i zatečeni i iznenađeni koliko hoće da deluju.

Link to comment
Share on other sites

Nije da imam neko iskristalisano mišljenje o ovome. Voleo bih doduše da postoje jasna ATP pravila u ovim situacijama, kako za tokom, tako i za posle aktivne karijere. Ovako se sve svodi na prozivanje preko društvenih mreža, virtue signalling, shaming itd

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Drug Crni said:

Za Viktora se nisam iznenadio..oduvek mi je odavao utisak pajsera.
Janko mi je delovao kao lik iz drugacije price.

 

Treba finansirati onakav nacin zivota, plus sve one akademije po raznim egzoticnim lokacijama :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vedrije teme.

ATP proglasio Novakov mec protiv Alkarasa na madridskom Mastersu najboljim mecom u 2022.godini. Na petom mestu ove liste nalazi se mec jos jednog naseg igraca - cetvrtfinale Kecmanovica i (opet) Alkarasa iz Majamija.

Mislim da su pogodili i posebno mi je drago sto su apostrofirali Miomirov mec,jer sam stalno imao utisak da je "prosao ispod radara" i da se premalo o njemu pricalo,a bio je vrhunski tenis.

Link to comment
Share on other sites

Izasli su i najveca iznenadjenja na slemovima

 

5) Australian Open, R1, Korda d. Norrie 6-3, 6-0, 6-4

4) Wimbledon, R1, Cressy d. Auger-Aliassime 6-7(5), 6-4, 7-6(9), 7-6(5)

3) Roland Garros, R1, Simon d. Carreno Busta 6-4, 6-4, 4-6, 1-6, 6-4

2) US Open, R1, Galan d. Tsitsipas 6-0, 6-1, 3-6, 7-5

1) US Open, R1, Holt d. Fritz 6-7(3), 7-6(1), 6-3, 6-4

 

https://www.atptour.com/en/news/best-of-2022-grand-slam-upsets

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...