Jump to content

Izvan i iza turnira


wwww

Recommended Posts

Just now, alcesta said:

Meni je on ljigavac neviđeni, nikad mi nije bilo jasno ni šta je Serena videla u njemu, a nadam se da za Simonu nije tačno :classic_sad:

Na osnovu čega je ljigavac? Čitao sam ja razne priče, kao i za većinu tenisera, bivših tenisera, trenera. Svašta se priča, a šta je istina...

Valjda Simona zna bolje od nas kakav je Muratoglu, a ako pogreši ništa strašno, svi (većina) smo mi grešili kada je izbor partnera u pitanju. Pogrešiš, naučiš lekciju, ideš dalje.

Konkretno moj utisak za Muratoglua je da je svetski čovek, gospodski stav, elokventan, uspešan (može da bira), izgleda fenomenalno za svoje godine.

 

Link to comment
Share on other sites

Zato što mu je fer plej poslednja rupa na svirali što se vidi i kod njegovih igrača/igračica, zato što mu konflikt interesa nikad nije smetao kad je radio kao komentator, i zato što je izigravao žrtvu naveliko po raznoraznim medijima umesto da se pokrije ušima i da ćuti da je imao imalo srama posle skandala sa Serenom. Dodala bih tu i još nekoliko stvari, ali ne sećam se više detalja a mrzi me da kopam.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, alcesta said:

Zato što mu je fer plej poslednja rupa na svirali što se vidi i kod njegovih igrača/igračica, zato što mu konflikt interesa nikad nije smetao kad je radio kao komentator, i zato što je izigravao žrtvu naveliko po raznoraznim medijima umesto da se pokrije ušima i da ćuti da je imao imalo srama posle skandala sa Serenom. Dodala bih tu i još nekoliko stvari, ali ne sećam se više detalja a mrzi me da kopam.

Čak i da je sve ovo tačno, a upitno je, plus ovo može da se kaže za mnoge/većinu na turu, čovek očigledno ima i mnoge kvalitete uključujući harizmu koju žene obožavaju. A ako je Simona, koja se vrzma na turu deceniju, dovoljno naivna da se zaljubi u takvog lika (ako jeste takav lik), sama skočila sama se ubila. I nije u pitanju naivno devojče od 18 godina, bila je treća žena Rumunskog milijardera, možda će Muratoglu da nastrada u ovoj vezi 🙂

Kako god, zamislite da su stvarno u vezi, pa se uzmu, pa dečica, pa ostare zajedno, zar to ne bi bilo divno?

Link to comment
Share on other sites

Citam o problemima kroz koje DelPo prolazi..bas imam neki los osecaj tu. Pre svega na psiholoskoj strani,gde kaze da i dalje ne zna kako da nastavi sa zivotom bez tenisa. Meni to zvuci jako lose i nadam se da u okolini ima nekoga ko ce mu pomoci..
Sto se fizicke strane tice..njie puno bolje. Ne moze bez bolova da se spusti niz stepenice,ne moze da upravlja kolima u duzim voznjama,bez pauze,jer oseca jake bolove u kolenima..ne moze ni brze da hoda.

I tu dolazim(o) do srzi problema: tvrdoglavom insistiranju na povratku u profi tenis..bas sam njegov primer cesto koristio kao negativan. Da ukazem kako ima zivota i izvan profi karijere,da zivot ide dalje i nudi mnogo drugog..i da to ne treba ugroziti i dovesti u pitanje zbog jos nekoliko godina bavljenja sportom..a sto nas opet vraca na pocetak posta i ocite probleme na psiholoskoj strani..

Jako,jako velike probleme je sebi stvorio,mozda nemajuci u okolini nikoga da ga zaustavi na vreme..

Edited by Drug Crni
Dopuna posta
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On je otisao na operaciju, vratio se i pokusao jos jednom, posle proslogodisnje operacije se vise nije vracao, ne znam kad si ocekivala da se povuce?

A po njegovim recima dovoljno je zdrav da igra egzibicije, da ide sa decom na skijanje itd. samo ne moze da igra tenis na vrhunskom nivou, kako to moze da se poredi sa Delpom koji ne moze da se popne uz stepenice, a da ne trpi bol :ajme:

Link to comment
Share on other sites

Uniqlo je potpisao sa njim 2018. godine ugovor na 10 godina na 300 miliona, je l ti mislis da tamo sede idioti koji su ocekivali da on igra do 2028.? :ajme:

Nema vece gluposti od te da je on igrao i odugovlacio samo zbog sponzora, kad sa vecinom ima dugacke ugovore, sa nekima i dozivotne. 

On je nivo Dzordana, koji zaradjuje iako je u penziji...

 

On je mogao ponovo pod noz, pa ponovo da pokusa, ali je shvatio da ne ide vise i da je vreme da se oprosti, a kad se zna koliko voli tenis, to uopste nije bilo lako, zato sam i rekla da mi je drago i napravila poredjenje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovako kad su sad stajali jedan pored drugog citav mec, Nadal mi je izgledao i starije i gore od Federera u svakom smislu. Bas se nesto pogrbio i deluje raspadnuto. Deluje kao da ce se muciti kroz ostatak zivota, isto kao Delpo. Gledao sam jednom emisiju sa Nadalom o deset stvari bez kojih ne moze da zivi i tablete protiv bolova su bile jedne od njih.

 

Rodzer deluje kao da je u super stanju, izgleda da je samo koleno problem i to ako bas izlaze ekstremnim naporima, sto nema potrebu vise da radi, tako da moze da uziva u ostatku zivota.

Edited by Snjofko
Link to comment
Share on other sites

On 9/29/2022 at 12:15 PM, Drug Crni said:

Citam o problemima kroz koje DelPo prolazi..bas imam neki los osecaj tu. Pre svega na psiholoskoj strani,gde kaze da i dalje ne zna kako da nastavi sa zivotom bez tenisa. Meni to zvuci jako lose i nadam se da u okolini ima nekoga ko ce mu pomoci..
Sto se fizicke strane tice..njie puno bolje. Ne moze bez bolova da se spusti niz stepenice,ne moze da upravlja kolima u duzim voznjama,bez pauze,jer oseca jake bolove u kolenima..ne moze ni brze da hoda.

I tu dolazim(o) do srzi problema: tvrdoglavom insistiranju na povratku u profi tenis..bas sam njegov primer cesto koristio kao negativan. Da ukazem kako ima zivota i izvan profi karijere,da zivot ide dalje i nudi mnogo drugog..i da to ne treba ugroziti i dovesti u pitanje zbog jos nekoliko godina bavljenja sportom..a sto nas opet vraca na pocetak posta i ocite probleme na psiholoskoj strani..

Jako,jako velike probleme je sebi stvorio,mozda nemajuci u okolini nikoga da ga zaustavi na vreme..

Mnogo mi je tužno bilo kad sam to čitala, još kad se doda da mu je otac protraćio većinu para zarađenih tokom karijere i izgleda ga još i u dugove uvalio, dobro je dok bude imao od čega da plaća lečenje :classic_ninja:

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...