Jump to content

Izvan i iza turnira


wwww

Recommended Posts

14 minutes ago, Boxy said:

Pa postoji razlika izmedju podignute optuznice na zvanicnom sudu i "otisao kod Bena i dao izjavu".

ali sad se zahteva od ATP da na osnovu "otisao kod Bena i dao izjavu" suspenduju Zvereva.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Boxy said:

 

Ma to je glupost, ja nisam rekla da na osnovu toga suspenduju, nego ako dodje do suda

to je vec sasvim druga stvar.

ako neko zvanicno telo (u okviru ATP npr.) dodje do zakljucka da je Zverev primenjivao fizicko nasilje* na teritoriji turnira- nek ga kazne po svom pravilniku (kao sto su i druge kaznjavali), a ako sve to zavrsi na oficijelnom sudu (moze valjda i javni tuzilac da pokrene postupak ako smatra da ima dovoljno dokaza, ako vec Sharipova nece sama da tuzi privatno) onda nek mu sud presudi po zakonu. Ovako, da se pokrece hajka preko twitera i interneta - to je totalna glupost.

 

Za Basilashvilija ne znam sta da kazem. Ne znam kako se firme ponasaju ako je neki njen radnik na sudu osudjen za nasilje u porodici: da li ga suspenduju, daju mu otkaz ili sta? Ne znam zasto bi ATP tu bio drugaciji od bilo koje druge firme. Ono sto oni mogu sigurno da urade je da ga ne promovisu/reklamiraju, mada oni to ni inace ne rade, te u sustini ni nema nekih posledica.

 

* u ovo ne svrstavam pricice kao: "on mi rekao da moram da ga cekam u sobi, a ne da idem kod pedikira", price o problemima s kozom lica jer je bila pod stresom i slicne budalastine. ili sto je ova Brazilka navela kako joj je ovaj naredio da skrati nokte :classic_blink: pa sad ona to smatra za maltretiranje.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Kontic kod Govedarice (u Wish and Go) - lupeta o vacinaciji... :classic_rolleyes:

i pravi se pametan: on bi znao bolje od Vajde kako da spremi Novaka pred vazan mec... :classic_rolleyes:

Govedarica ne zna da se Basel ne igra ove godine... :twak:

A tek sto je objasnio (nije) kako se bodovi racinaju/oduzimaju :twak:

Naravno, ni Kontic nema pojma oko bodovanja... :twak:

 

Kontic ocekuje da Krajinovic udje u top5 :lol_2: do kraja karijere (jos 4-5 godina), sad kad se Federer i Nadal penzionisu jer su ga oni "sputavali" :lol_2:

 

Kontic spekulise da ce da se falsifikuju dokazi o vakcinaciji :twak:  Al'  ce sutra da budu naslovi u novinama...

 

Viskovic i Govedarica bili u Visokom u Piramidama i spremili reportazu :classic_rolleyes::twak::ajme:

Dobar komentar Kontica: Novak kad vidi drvo on oseti energiju :lol_2:

Edited by wwww
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Iscitah malo francuske tekstove na temu "atp ce da ispita optuzbe na racun Zvereva" L'Equipe i slicno, meni to ne zvuci da imaju nameru da ga optuze nego vise kao da su njegovi advokati za to da se ispita optuzba a sa namerom da se stavi tacka na te price.

 

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

jao, teorija zavere oko oduzimanja bodova u Parizu :twak:

pa pametnjakovici, naucite vec da se bodovi skidaju posle 52 sedmice (u slucaju covid bodova iz Pariza 2019 - posle 104 sedmice )

 

Kontic kritikuje Obradovicevu kritiku Jankove i Novakove akademije oko Medjedovica.

:thumbsup:

Govedarica pokusava da izbegne da kritikuje Obradovica. :thumbdown:

 

Moram da priznam da fali Vishkovic, da kontrolise Govedaricu i uvede razgovor u malo normalniji tok.

 

Kontic je imao dobru observaciju: da je Novak od ATP 250 Beograda poceo da govori da ide po titule i rekorde, a to nije ranije radio.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, wwww said:

jao, teorija zavere oko oduzimanja bodova u Parizu :twak:

pa pametnjakovici, naucite vec da se bodovi skidaju posle 52 sedmice (u slucaju covid bodova iz Pariza 2019 - posle 104 sedmice )

 

Kontic kritikuje Obradovicevu kritiku Jankove i Novakove akademije oko Medjedovica.

:thumbsup:

Govedarica pokusava da izbegne da kritikuje Obradovica. :thumbdown:

 

Moram da priznam da fali Vishkovic, da kontrolise Govedaricu i uvede razgovor u malo normalniji tok.

 

Kontic je imao dobru observaciju: da je Novak od ATP 250 Beograda poceo da govori da ide po titule i rekorde, a to nije ranije radio.

 

Koliko god i Viskovic zna da lupa, on je tu glas razuma

Link to comment
Share on other sites

Sad o vakcinama pričamo na komentatorskoj temi a ovde o komentatorima :classic_biggrin:

Generalno ne mogu nikom zameriti kome nije jasno sadašnje bodovanje, ali ako već znaš da ti nije jasno stani na tome, a ne da ispredaš razne teorije i računice, pogotovo što očigledno ni brojke na ATP sajtu nisu pouzdane.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Quote

she admitted to feeling mild symptoms—describing a telltale inability to taste or smell—but was grateful for an open window that could provide fresh air.

 

Quote

she may attempt to get vaccinated at the end of the season.

:classic_huh:

medicinski nema nikakve logike, ali ako hoce da igra AO verovatno ce morati :twak:

Quote

Sabalenka remains optimistic about her chances to make her WTA Finals debut in Guadalajara, where she qualified second behind world No. 1 Ashleigh Barty, but noted she would miss the Billie Jean King Cup Finals later this year.

“Everything started there because I got to play my first big matches there and understand my level. It was a huge moment for me, in my career. Next year, for sure I’ll play.”

 

Link to comment
Share on other sites

:ajme:

:lol_2:

E to samo Endiju moze da se desi! :lol_2:

Prebice ga Kim ko macku. :lol_2:

(ali da njemu ne padne na pamet da bi neko mogao da mu uzme patike, makar i smrdljive, ako ih ostavi tek tako ispod kola... mada to govori u kakvom inace okruzenju zivi, pa mu ovakve stvari ni ne padaju na pamet)

Link to comment
Share on other sites

Ako je verovati Gattu...

Toni bas opustio jezicinu. Cak ni Srdjan nikada nije ista negativno rekao o Nadalu. A svi se regularno pozivaju na Srdjanove "misli" kao da ovaj samo ide od tv kuce do tv kuce i daje intervjue u kojima kritikuje Federera i Nadala :classic_rolleyes: .

 

ni ovo nije bas izvor od poverenja, ali: https://www.espreso.co.rs/sport/tenis/886261/toni-nadal-rekao-zasto-novaka-ne-vole-koliko-rafu-i-rodzera

 

Quote

Sećam se Ju Es opena 2010. kada mi je Rafa prišao usred meča i pitao me šta da radi. Rekao sam mu da igra duboko i snažno po sredini i da jedino menja pravac kada je u boljoj poziciji.

znaci: mrtav ladan je priznao coaching tokom meca. i on onda prica o necijem ponasanju koje nije dostojno #1. :ajme:

Quote

Takođe, Novaka je ‘izdao’ svoj ego u pojedinim momentima, kada je na terenu pokazao ponašanje koje ne priliči broju jedan.

 

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Toni Nadal:

https://www.marca.com/tenis/2021/10/06/615d7d7346163fcd3c8b456e.html

na pitanje o Big3 (ko je najbolji, valjda)

Quote

If we look at the numbers, the best is Federer or Djokovic. But Rafael has missed many 'Grand Slam' tournaments due to injury and others have played them injured. Someone else would have fallen. The 2009 Paris event he would have surely won, but he had knee problems. The 2014 Australian Open final.

If you look at the quality of the game, it's Federer. We are going to wait until everyone's race is over to decide who is the best. "

 

ovaj zaista jeo bunike.

 

sad kao ostali su igrali s povredama i osvajali GS titule, a siroti Rafa kad je povredjen on propusti turnire (znaci nije istina ono da drugi pobedjuju Rafu samo kad je on povredjen), inace da je igrao tako povredjen on bi osvojio titule. :classic_blink:

Pa sad navodi RG 2009 kad je izgubio od Soderlinga, kao bio je povredjen (kolena), a ovamo rece kako on kad je povredjen propusta turnire. :classic_blink:

Pa sta je u pitanju? Igra li povredjen ili ne? Osvaja li turnire kad je povredjen ili ne?

Ja ovde nista ne razumem (Tonija). :smiley24:

A tek za finale AO 2014 protiv Wawrinke. Sad kao izgubio je jer je bio povredjen, a ovamo ti neki "ostali" igraju povredjeni i osvajaju GS titule i preticu sirotog Raficu na listi osvajaca GS titula. :smiley24:

A ranije ove godine Rafa izjavio ovo:

FBGMuFwWUAkq77J?format=png&name=900x900

 

A tek sto volim ovo kako je sad kvalitet igre Federera najbolji, a prethodno je pricao kako je taktika protiv Federera vrlo prosta: salji mu visoke lopte na BH i on ce popustiti. Za razliku od meceva protiv Novaka kad taktika nije bas tako prosta (ima da se igra letnji dan do podne). Sam je pre izvesnog broja godina rekao kako je komentarisao Rafi kad je prvi put video Novaka: imamo problem...

 

Ah, tako to izgleda kad je povredjen ego. :classic_wink:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...