Jump to content

Izvan i iza turnira


wwww

Recommended Posts

trenutne vremenske prilike u IW (do naredne nedelje 26.9. ) :

E_hKRL6XoAMpDvU?format=jpg&name=large

 

accuweather deje sledecu prognozu za sedmicu posle (max. temperatura)  :

27.9. - 42°C

28.9. - 41°C

29.9. - 40°C

30.9. - 42°C

1.10. -41°C

2.10. - 37°C

3.10. - 36°C

4.10. - 36°C

5.10. - 35°C

6.10. - 36°C

7.10. - 38°C - pocetak turnira

8.10. - 37°C

9.10. - 34°C

 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, vanjabarsa said:

kako bre nije bilo "ozbiljno" , pa bilo zakazano vencanje a on konj - uteko , na njenu srecu.abortus od muskarca bio i dokazao.

 

Nisam znao da je bilo zakazano venčanje. Vidim da su se bili verili , pa raskinuli posle nekoliko meseci. Šta znam, rekao bih da takvih slučajeva ima dosta, a pogotovo u godinama u kojima su bili tada. Plus njihove karijere kao faktor, svakako ne može da izgleda obećavajuće kada se gleda iz trećeg lica. Takođe nemam pojma kakav je R.M. bio lik i koje tu više kriv i kome...

 

2 hours ago, alcesta said:

Ostavio ju je kad je već bila zakazana svadba, meni je to dovoljno "zamalo".

Edit: vanja brža :classic_biggrin:

 

Ih, zakazana svadba, šta je to danas. Za klince kad se zakaže svadba toliko unapred, odmah mogu kvote da se prave za klađenje: Ko otkazuje, koliko pre venčanja (kombinacija), koji će da bude zvaničan razlog raskida...   

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Gledala sam juce malo Wish&Go, Olga Danilovic je bila gost, bas je bila nekako neprijatna atmosfera, ona odgovarala sa minimalnim brojem reci, kao da je smaralo to sto je dosla, a za svako iole neprijatno pitanje, kao da se ljutila i bila u fazonu: odakle vam pravo to da me pitate i tek onda odgovarala sturo :classic_rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Svi manje vise bez problema organizuju turnire, AO i dalje komplikuje stvari :classic_rolleyes:

ista prica kao prosli put, kvalifikacije Abu DAbi/Dubai i posle toga carterima dolaze u Australiju i u karantin 

 

https://www.ubitennis.net/2021/09/report-australian-open-to-hold-qualifying-in-the-middle-east-during-build-up-to-christmas/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Link to comment
Share on other sites

To je još i dobro, prošli put je rekao da mu je tenis dosadan pa se sad malo popravio :lol_2:

 

Quote

Svi manje vise bez problema organizuju turnire, AO i dalje komplikuje stvari 

ista prica kao prosli put, kvalifikacije Abu DAbi/Dubai i posle toga carterima dolaze u Australiju i u karantin 

Ipak je tako bolje za one koji ispadnu u kvalifikacijama, pošteđeni su dugog puta i karantina za džabe.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...