Jump to content

Izvan i iza turnira


wwww

Recommended Posts

1 hour ago, Boxy said:

Osaka se sa jedne strane predstavlja kao stidljiva i povucena devojka, koja ne voli da se eksponira, a sa druge strane obuce ono i jos napravi onakvu frizuru :classic_ninja:

Ona ima ili ozbiljan problem u glavi ili se bas folira...

Ja baš gledam i razmišljam da li ovako izgledaju simptomi nervnog sloma :smiley5: posle pročitah da joj je sestra pravila ovo sa Vitonom. No comment.

Link to comment
Share on other sites

Osaka mi izgleda kao tuzni klovn. 

Svaki put kad je vidim cini mi se da samo sto nije briznula u plac. 

Ko zna kakvu tugu cura nosi duboko u sebi. 

Meni ona ne izgleda uopste srecna u svemu ovome... Stavise, kao puskom naterana. 

Serena kao plast sena :lol_2: bas su je unakazili.

Masa ipak nije trudna, suskalo se kad je bila u Dubrovniku da jeste ali video bi se sad vec stomacic. 

Lejla se sija u faci kao da su naviksali :lol_2:

Feliks ko poletarac,draga mu je prestroga i preozbiljna. 

Mateo mukica je jako stidljiv :classic_blush:

Link to comment
Share on other sites

Feliksa su i intervjuisali.

Mislim da je cela prica oko Metgala2021 politicke prirode, jer se manje-vise sve (odnosno vecina) vrtelo oko promocije diversity.

Elem, malo sam na preskoke prevrtela snimak dolaska zvanica i u jednom trenutku naletela na intervju s Feliksom. On i devojka mu (hrvatsko-marokanskog porekla) su se pojavili na stepenicama i voditeljka koja ceka goste na vrhu stepenista da ih (odabrane) intervjuise je odmah bila odusevljena Feliksovom pojavom, komentarisala je kako je to lep par (mislim da nije imala pojma ko su). Onda sledi koji minut cutanja (verovatno se raspitala ko je to), pa kad su se ovi popeli gore onda ide kadar na njih troje i intervju. I Feliks je izmedju ostalog pohvalio kulturu promocije/prihvatanja raznolikosti u NY i USA, kako je USA/NY melting pot i kratko napomenuo svoje i devojcino multi-kulti poreklo (ali se voditeljka nije previse zadrzavala na njihovoj licnoj prici, cula je pre toga ono sto je htela).

 

Inace, drago mi je da se neko setio i pozvao Krajcikovu i da su je lepo sredili za ovu priliku. Toliko je svi ignorisu iako je GS sampionka, samo zato sto nije lepotica.

Link to comment
Share on other sites

Emi bi bilo najbolje da sad neko vreme ostane u USA na turnirima dok se citava halabuka u UK malcice smiri (uopste ne otvaram njihove internet novine- videh par twitova i to je haos!). Ne znam sta igra sledece i kad, uskoro ce IW (mozda joj daju WC). Ona je trenutno #14 na race, mozda i upadne na zavrsni turnir u Meksiku, tako da...

 

Procitala sam mnogo komentara na racun Osake, u stilu: pa ona rece da joj tesko pada toliki interes javnosti, a ovamo op pa pravac na Metbal. umesto da ode i da se pobrine za svoje mentalno zdravlje...

 

Ono na Ajlinoj haljini su valjda neboderi u NY (stilizovani). Verovatno je neki poznati kreator u pitanju.

 

Procitala sam i neki komentar da je Mateo zapravo bio Felixov +1, pa mu onda Ajla dodje +1 od +1 :lol_2: 

Bilo je i komentara zasto finalisti muskog finala nisu pozvani, a zenskog jesu, pa da nisu mogli da pozovu Feliksa kao SF-stu jer bi onda morali i Zvereva, a to je trenutno veliko NE.

Mada Felix rece da je on dobio pozivnicu jos pre 7 dana, dakle, pre nego sto je znao da ce zavrsiti u SF.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...