Jump to content

Izvan i iza turnira


wwww

Recommended Posts

16 minutes ago, Boxy said:

Prvo: ako Fed/Nadal nisu javno osudili => njihovi navijaci ne znaju sta da misle, pa ni oni nece da osude :ajme:

 

To je izgleda tako u nolefam univerzumu

"Vakcinacija je najvaznija, da se svi sto pre vakcinisemo i vratimo u normalu"

--> Novak: "Nisam antivaxer ALI necu da se vakcinisem. Hocu da znam sta stavljam u svoje telo, ja sam za slobodu izbora"

--> "Znas kako... a i ta vakcina, u nekim slucajevima radi a nekad i ne, ko ce ga vise znati... uostalom, ti svakako i vakcinisan mozes da preneses virus"

 

Slabo je to Boxy, ne bi mogla da prodjes djokomilitant intervju

Edited by Darth Steva
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

GOAT svedoci uvredama i silom :twak: napredujete na forumu kao Putin u Ukrajini :default_2guns:

Mozete da pricate o Novaku sta hoćete, on bar ima svoje misljenje o svemu i javno ga kaze, a Tuta i Muta nit znaju da smisle niti umeju da kazu ono sto im drugi smisle :lol_2: celavi covek nije u stanju engleski da nauci :ajme: a bavi se jogom, meditacijom :classic_rolleyes: pa za to je potrebno da se covek udubi, a ne znam kako plitak covek to moze da izvede. Ovaj drugi samo lovu steka, nije bitno od koga i kakvu, Uniqlo krojacice ga mole da urgira kod sponzora da im isplati zaostale zarade, a on ni a ni be da kaze 🤐 Stakhovski ga moli da se javi 🤐 banka sponzor pere lovu kriminalcima 🤐 on mirno ceka penziju u stilu JJ  :default_coffee:

Nisam rekla da su trebali da se zaloze za bojkot Ruskih tenisera nego da reaguju kad su neki to trazili, kad bi sa malo vise razumevanja citala mozda bi i shvatila. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svitolina je prva trazila bojkot Rusa, nju si odmah popljuvala.

Medjutim, posto je sad narativ da opljunes Federera, onda odjednom menjas misljenje...bitno je da si ti dosledna ali u pljuvanju Federera i Nadala, u svakoj prilici, cak i sad kad pricamo o najozbiljnijim mogucim stvarima, ljudi ginu, beze, ko zna kako ce svet sutra da izgleda ali je bitno da li su tamo neki teniseri nesto rekli :ajme:  :ajme:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Boxy said:

Ovo za silovanje je ispod svakog nivoa, to necu ni da komentarisem

Sigurna sam da nisi ni shvatila poentu tog dela posta. 

4 minutes ago, Boxy said:

Svitolina je prva trazila bojkot Rusa, nju si odmah popljuvala.

Jesam, to i sad kazem. Gde si ti videla da sam promenila misljenje? Kazem da nisam videla da su se Fed i Nadal usprotivilu toj ideji o bojkotu Ruskih tenisera. Citas povrsno, to je to... 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Milica said:

Sigurna sam da nisi ni shvatila poentu tog dela posta. 

Jesam, to i sad kazem. Gde si ti videla da sam promenila misljenje? Kazem da nisam videla da su se Fed i Nadal usprotivilu toj ideji o bojkotu Ruskih tenisera. Citas povrsno, to je to... 

 

A ko je rekao bilo sta po tom pitanju osim Rusa i Ukrajinaca?

Koji teniseri su bila sta rekli po pitanju bojkota? Daj mi makar jedno ime

Link to comment
Share on other sites

 

7 minutes ago, Boxy said:

A ko je rekao bilo sta po tom pitanju osim Rusa i Ukrajinaca?

I ovo je po tebi ok? 

22 minutes ago, Boxy said:

cak i sad kad pricamo o najozbiljnijim mogucim stvarima, ljudi ginu, beze, ko zna kako ce svet sutra da izgleda ali je bitno da li su tamo neki teniseri nesto rekli :ajme:  

Bitno je i da ce Fed u nedelju prebacivati lopticu preko mreze sa Mirkom i da je pocela prodaja karata za Lejver kup koji je zakazan za septembar, a ne znamo kako ce svet sutra izgledati :ajme:

Samo da rata ne bude... Rece Fed i pusti karte u prodaju

 

rPvBPbl.jpg

 

Quote

 

 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Milica said:

 

I ovo je po tebi ok? 

Bitno je i da ce Fed u nedelju prebacivati lopticu preko mreze sa Mirkom i da je pocela prodaja karata za Lejver kup koji je zakazan za septembar, a ne znamo kako ce svet sutra izgledati :ajme:

Samo da rata ne bude... Rece Fed i pusti karte u prodaju

 

rPvBPbl.jpg

 

 

 

Apsolutno nije pitanje da li je ok ili nije, ti napadas iskljucivo  Nadala i Federera, niti u jednom postu nisi napala sve tenisere sto cute.

 

A ti to planiras da ides na LC pa te cene doticu?  :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

 

30 minutes ago, Boxy said:

Apsolutno nije pitanje da li je ok ili nije

A zasto ne bi bilo? Pitanje je samo ono sto ti zelis da bude? 

Sta bi sa neisplacenim zaradama uniqlovih krojacica? Jel urgirao Fed da im ih isplate? Molile su ga...

On potpisao ugovor na 500miliona, a njima duguju 5.5. Pri tom su one jadnice te koje ce sijuci da zarade njemu njegovih 500. 

Pa zar nije tuzno? Al da im se ni ne javi 😒

 

30 minutes ago, Boxy said:

 ti napadas iskljucivo  Nadala i Federera

Pa necu valjda da napadam boraniju sto se nije izjasnila. I ti si napadala Novaka sto se nije oglasio povodom Rio Tinta, a ne Ducija :classic_biggrin:

35 minutes ago, Boxy said:

A ti to planiras da ides na LC pa te cene doticu? 

Ne nego se brinem dal ce GOAT svedoci iz Srbije imati para za te karte :57:

 

Link to comment
Share on other sites

@Milica

Prvo, nikad nikog nisam nazvala Djokovicevim svedokom, tako da prestani ti mene tako da zoves.

 

Drugo, koliko samo mislis o jadnim uniqlovim krojacicama, bas potresno. Pitam se, da li si ikad kupila nesto od najka, riboka, adidasa...:default_coffee:

 

Trece, zasto ne napadas ostale igrace, Zverev, Cicipas, Beretini, Siner, Shapo, Feliks, Ruud...makar ove iz top 10 ili su i oni nebitni po tebi. A da ne pricam o teniserkama, ima ih i tu koliko hoces ili su i one nebitne?

 

Cetvrto, Rio Tinto direktno utice na Srbiju i uvek cu da ga prozivam, ali dzabe, Novax je apoliticno nezno bice koje ide na noge najvecem kriminalcu u zemlji. :classic_rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Boxy said:

Prvo, nikad nikog nisam nazvala Djokovicevim svedokom, tako da prestani ti mene tako da zoves

A kad sam te nazvala? 

Ko je Novakove navijace nazvao cobanima? 

12 minutes ago, Boxy said:

Drugo, koliko samo mislis o jadnim uniqlovim krojacicama, bas potresno. Pitam se, da li si ikad kupila nesto od najka, riboka, adidasa

Nisam, a osim toga nisu mi ni pisale njihove mizerno placene krojacice da urgiram kod bosova da im povecaju zarade, a ja se pravila da ih ne cujem kao sto je Rodzi iskulirao javnu molbu za pomoc tih jadnica koje su i njegovu opremu sasile i zaradile za premiju koju mu je Uniqlo isplatio. 

 

17 minutes ago, Boxy said:

Trece, zasto ne napadas ostale igrace, Zverev, Cicipas, Beretini, Siner, Shapo, Feliks, Ruud...makar ove iz top 10 ili su i oni nebitni po tebi. A da ne pricam o teniserkama, ima ih i tu koliko hoces ili su i one nebitne?

Zato sto ni ti ne napadas Ducija, Krajinovica, Kecmanovica, Ninu, Aleksandru za Rio Tinto nego bas Novaka. 

 

38 minutes ago, Boxy said:

Novax je apoliticno nezno bice koje ide na noge najvecem kriminalcu u zemlji. 

Apolitican, nezan, osecajan, kulturan i jako pametan covek :classic_love:

Eto nadam se da si dibila odgovore na sva pitanja, a i drustvo se smorilo sigurno. Ja sa ovim zavrsavam. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

https://sportklub.rs/tenis/atp/vilander-zverevu-zabraniti-slemove-treba-na-rehabilitaciju/

 

Quote

„Ako igrač slomi reket udarajući sudijsku stolicu, i ako samo nekoliko centimetara fali da udari i sudiju u nogu, onda ne bi trebalo da mu bude dozvoljeno da se vrati na teniski teren dok ne prođe kroz neki vid rehabilitacije, dok ne prođe određeno vreme“, rekoa je Vilander.

„Moramo da ga kaznimo u skladu sa onim što je uradio. Dozvoliti mu da igra tenis sedmicu ili dve kasnije, to je prerano. Novčana kazna nije dovoljna. Kada se neko ponaša tako, treba ga suspendovati na tri ili na šest meseci, ne dozvoliti mu da igra najvažnije turnire, grend slemove, masterse i Dejvis kup. Ovako nije baš fer prema ostalim igračima“.

Šveđanin smatra da bi rešenje moglo da bude formiranje posebnog profesionalnog tela, koje bi se bavilo ovim pitanjima.

„To bi bila kombinacija ATP, ITF, WTA, Olimpijskog komiteta. Da se odluči da se igračima sa takvim ponašanjem ne dozvoli da igraju dok ne prođu kroz neku vrstu rehabilitacije. To nije dobro za tenis. Za njega je sigurno dobro što odmah može da igra“.

 

eto sta se desi kad se akterima prethodnih incidenata gleda kroz prste (prvenstveno mislim na Kiriosa), a sve uz obrazlozenje da su tenisu potrebni "karakteri", da je neko talentovan i da je "dobar za tenis", da nije povredio stolicu kad ju je bacio na teren, kad sudija sidje iz svoje stolice i moli igraca da se potrudi i da igra itd. itd.

 

Ali ako hoce da salju tensiere na terapiju i uvode nova pravila kod kaznjavanja onda morajus da se potrude da se pravvila ne primenjuju selektivno, kao i da igraci ne smeju da pocinju meceve posle ponoci, pa ni posle 11 uvece. Znaci, mora da se povede racuna i o uslovima u kojima igraci igraju itd. itd.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je ovo pretuzno :classic_sad:

Nesto mi se cini da ce im zabraniti da igraju... Ovde kod mene histerija protiv svega sto je Rusko. 

Kad je bilo NATO bombardivanje Srbije Italijani su cesto organizovali proteste ispred baze Ederle, bili su na nasoj strani, a sad je ceo svet na Ukrajinskoj sto je i normalno ali ne mozes sad kaznjavati rusku balerinu, fotografa, slikara, tenisera samo zato sto je rodjen u Rusiji :classic_huh:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...