Jump to content

Tenis u doba Korone


gggggggg

Recommended Posts

4 minutes ago, alcesta said:

Ne znam ko je to, ali ne kontam zašto se zahvaljuje ATP turu što je dobio vakcinu :classic_tongue:

To je bivsi Adidasov trener (iz onog programa) koji je izmedju ostalog trenirao Anu kad je osvojila RG, koji potom nije hteo da bude iskljucivo njen trener kad ga je ova pitala, ali je prihvatio ponudu Sharapove par godina kasnije, pa je u jednom mecu Sharapove i Ane, na pauzi kad je sisao na konsultacije s Sharapovom ovoj objasnjavao kako je preko puta nje Ana (s nipodastavanjem, u smislu da ce se Ana sama raspasti i slicno).

Trenutno trenira Taro Daniela.

Edited by wwww
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, wwww said:

To je bivsi Adidasov trener (iz onog programa) koji je izmedju ostalog trenirao Anu kad je osvojila RG, koji potom nije hteo da bude iskljucivo njen trener kad ga je ova pitala, ali je prihvatio ponudu Sharapove par godina kasnije, pa je u jednom mecu Sharapove i Ane, na pauzi kad je sisao na konsultacije s Sharapovom ovoj objasnjavao kako je preko puta nje Ana (s nipodastavanjem, u smislu da ce se Ana sama raspasti i slicno).

Trenutno trenira Taro Daniela.

A sećam se, samo nisam znala da je to taj isti :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

ja nesto ne verujem da mogu da uslovljavaju ovu vakcinu da a ovu ne - to bi moglo da znaci da generalno izbacuju rujke ili kineze sa turnira. Ili ako je turnir u Rusiji onda priznaju samo sputnjika a za turnir u kini samo kinesku  - bzvz.

Nisu evropa i usa ceo svet

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

Ali ogromna vecina turnira je u Evropi i USA, tako da im se vise isplati da prime te vakcine nego kineske ili ruske.

A ako bas igraju turnir u Rusiji ili Kini, bice u karantinu...

Edited by Boxy
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, alcesta said:

Ma i kod nas sad svako ko hoće može da prošeta do punkta i da se vakciniše, i to bez ikakve gužve, zato što trenutno imaju samo Astra Zeneku koju niko neće :ajme:

 

ja sam se AZ-ovao, nekoliko ljudi mi je reklo otprilike - svaka ti cast, bas si hrabar :classic_blink:

Link to comment
Share on other sites

Moram priznati kako mi je pomalo sporan ovak kriterijum antitela. Naime,sta je sa onima koji su koronu prelezali (o)davno? Kod njih mozda vise i nema at (ili ih nema dovoljno),pa ce za njih vaziti drugaciji tretman?
Mislim da vakcina jedina treba da donese neke beneficije ili da se preciznije izrazim:povratak na staro,na normalno.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...