Jump to content

Tenis u doba Korone


gggggggg

Recommended Posts

2 hours ago, ciao said:

Predvidjaju da ce broj slucajeva biti nula

 

evo za Italiju naprimer :

https://covid19.healthdata.org/italy

 

dobro, nije bas nula ali nije mnogo

Da, to je bilo logično zaključiti, ali toliko mi neverovatno zvuči da sam morala da pitam, s obzirom na sadašnje stanje i brojeve.

I to je još i dobro ako uzmemo u obzir da granice ostanu zatvorene i da se sve to vreme ne puštaju da ulaze ljudi iz ostatka sveta. A kako to u praksi misle da izvedu...

 

8 minutes ago, gggggggg said:

sta mislite koje ce nam jos teorije novak da prezentovati do 31. jula. 

Ne želim da znam, probaću da ih izbegnem koliko budem mogla :default_sofa:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, alcesta said:

 

 

Sad su bar dobili vremena da stave i reflektore koje su planirali za iduću godinu :default_coffee:

 

Nesto ne vidim da su se pohvalili reflektorima :classic_blush:  ali kuka se uveliko da je dan u septembru 2 sata kraci nego u junu, da mnogo ima mnogo vise kisnih dana i tako ... hm mozda ce se igrati nekih 5-6 nedelja ko zna dok se svi izredjaju po danu na Satrijeu sa krovom :smiley2:  ali IDEMO :bravo:

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

Pa baš zato bi trebalo da požure s reflektorima na svim terenima, a ne samo na glavnim, pa ako bude kiše da može posle da se igra i kad padne mrak :classic_smile:

I ako ne za ovu sezonu bar za sledeću da to srede, umesto da kukaju što dan ne traje koliko njima treba :classic_tongue: 

Link to comment
Share on other sites

Za sledecu sezonu ce biti to nije u pitanju, ali sada za septembar bih se iznenadila ako bi bilo osvetlenja, mozda da je sve bilo normalno a turnir samo pomeren pa da je moglo da se radi ovih meseci ali sve je stajalo tako da sumnjam, ovo je taman da zavrse ono sto su imali nameru za juni, ja mislim da se nista nije radilo od marta do sada

Link to comment
Share on other sites

On 5/13/2020 at 12:37 PM, Crni Bombarder said:

Igrace i Filip ^ (ako mu se bude dalo)

Zbog ovoga je doslo do izvesnih neslaganja izmedju Janka i Novaka. Tipsarevic je prvi dosao na ovu ideju i krenuo u realizaciju. Onda je kontaktirao Djokovica da to podrzi,ali umesto toga Novak pokusava da organizuje nesto slicno preko TSS-a. To je ono o cemu je pricao i Goran Ivanisevic..pisao sam pre nekoliko dana.

Janko se naljutio,doslo je do nesuglasica..jer fakticki ispada da bi ta Novakova "turneja" bila konkurentna ovoj..a realno niti ima potrebe niti resursa za dva regionalna tour takmicenja

 

I Djokovic organizuje turneju, u istom period kad i Tipsarevic 

 

Đoković okuplja teniski vrh na turniru u Beogradu!

Link to comment
Share on other sites

Guy Forget direktor RG a dao prvi put zvanican intervju i rekao da ce RG sasvim sigurno da se igra ove godine, da rade jako mnogo na organizaciji za sve varijante, nadaju se da ce moci i bar malo publike da prisustvuje ali bice ga krajem septembra i pocetkom oktobra po njemu dileme nema; Oni bi najradije sa sve publikom ali postovace sta kaze vlada, sa ili bez publike.

 

Definitivne odluke i izjave ce biti date kada USO bude doneo definitivnu odluku (sredinom juna), za sada i oni hoce da odrze svoj GS ne odustaju ni oni

 

https://www.welovetennis.fr/roland-garros/forget-nous-souhaitons-accueillir-le-plus-de-monde-possible-a-roland-garros-mais-on-sadaptera-a-ce-que-le-gouvernement-nous-suggerera

Link to comment
Share on other sites

Francuzi prevazisli moja ocekivanja - predvidjaju cak 12 terena sa osvetlenjem za septembar tj za turnir RG ! Kazu 4 najveca terena su vec osvetljena, to je uradjeno, zavrsavaju osvetlenje na jos 4 a u planu je da osposobe jos 4 !

Nadaju se da ce biti moguce i da prime deo publike, u principu planiraju ceo RG tj i singlove i dublove i juniore, eventualno bi mozda malo skratili reducirali broj dublova ako bude bila frka kazu ali plan je da se sa 12 terena sa osvetlenjem odrzi kompletan turnir imajuci u vidu krace dane u septembru-oktobru.

 

Bravo za njih ovo cak ni ja nisam ocekivala priznajem :bravo:

 

edit - evo link na temu

 

https://www.eurosport.fr/tennis/roland-garros/2020/roland-garros-le-tournoi-pourrait-disposer-de-12-courts-eclaires-pour-son-edition-2020_sto7757767/story.shtml

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

Bila je godinama dilema da li ce RG da se seli sa tog mesta gde su vec godinama ili ce da renoviraju mesto gde su, to je valjda jedan razlog a mislim da je najveci problem osvetliti glavni teren Chatrije, valjda im je bilo glupo da osvetljavaju sporedne terene a glavni nema, ma ko zna - ustvari slazem se sa tobom Boxy  :twak:

Link to comment
Share on other sites

Mek se slozio sa Ciao....kuku&lele

 

Ciao, pazi kako prelazis ulicu ovih dana, kamion da te ne strefi, pazi se crepova sa krovova, pazi se najezde skakavaca, u principu...ostani kuci neko vreme. :s_d:

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...