Jump to content

Tenis u doba Korone


gggggggg

Recommended Posts

Novak je jos juce u lajvu sa debelim pominjao vakcinaciju i videlo se da je hteo da udje malo dublje u temu ali kao da mu je bilo malo glupo. Danas je otisao bas daleko. Malo se opustio izgleda kad je okupio ove mozgove oko sebe.

 

Ne ocekujem ja mnogo od sportista ali ne mora ovako jebeno da baljezga u lajvu.

 

Najgore je sto ovako deluje kao potpuno razuman lik, dok se ne dohvati ovakvih tema.

 

 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Najbolji je bio Troicki :lol_2: pije pivo i zeza se tokom cele diskusije ("hoce svoj deo" od pomoci koju ce da daju nize rangiranim teniserima :lol_2: ). Tipsa bio ozbiljan ("filozof"). Lajovic jedva da je dobio priliku da progovori. Onaj odbojkas je delovao normalno. Cak i onaj vozac nije lupetao (rekao da zna nekog ko je umro od virusa). A Novak je drzao slovo. Krajinovic u Cacku, ni on nije puno pricao, pogotovu o necemu o cemu nema pojma. Zimonjic bio ozbiljan (kao najstariji u drustvu).

Link to comment
Share on other sites

Mada ko zna, videćemo, kad i ako uopšte počne tenis, možda budu neki ultra brzi testovi za utvrđivanje korone, pa pre svakog turnira testiraju igrače, ko je negativan, mož' da igra.

 

Edit: pošto su cene karata za teniske mečeve ionako skupe, isto rešenje mož' da se primeni i za publiku.

Edited by stray_cat
Link to comment
Share on other sites

Nisam znala da je i antivakser, ali to se savršeno uklapa u ostatak njegovog pogleda na svet :classic_sad:

Nažalost ovo samo potvrđuje ono što sam napisala o sportistima pre neki dan. Mada u slučaju vakcina nije ograničeno čak ni nivoom obrazovanja. Žao mi samo dece tih ljudi, oni su neverovatno tvrdoglavi u svojim ubeđenjima :classic_sad:

 

1 hour ago, stray_cat said:

Mada ko zna, videćemo, kad i ako uopšte počne tenis, možda budu neki ultra brzi testovi za utvrđivanje korone, pa pre svakog turnira testiraju igrače, ko je negativan, mož' da igra.

 

Edit: pošto su cene karata za teniske mečeve ionako skupe, isto rešenje mož' da se primeni i za publiku.

Nešto sam negde pročitala da je upravo patentiran, ili treba da bude, neki superbrzi test, ali mi sumnjivo zvuči, ko zna koliko je to pouzdano.

 

Da razvedrimo, malo tenisa iz Italije (ne znam zašto neće da ubaci kao video nego samo link):

https://www.youtube.com/watch?v=VhQhKNP7-Oc 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da ce se pojaviti ceo live na yt, Nadal koji prvo pokusava da ubaci Rogera u live, pa posle Mareja je nesto najsmesnije sto sam videla [emoji23][emoji23][emoji23] plus ga Rogoer, Marej, Stan, Monaco sve vreme troluju [emoji23][emoji23]

Link to comment
Share on other sites

https://www.cope.es/deportes/tenis/noticias/nadal-entiendo-por-que-podemos-jugar-tenis-cuando-mayoria-esta-yendo-trabajar-20200420_688690

 

Quote

"I do not understand very well why we cannot play tennis when many people are going to work and more in this sport in which we maintain a large safety distance with one on each side of the court, but I understand that the situation is very critical and that the Government is overwhelmed by an unprecedented situation and the last thing they think about is who can train, "Nadal said in a live broadcast on his official 'Instagram' profile.

 

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, alcesta said:

Nisam znala da je i antivakser, ali to se savršeno uklapa u ostatak njegovog pogleda na svet :classic_sad:

Nažalost ovo samo potvrđuje ono što sam napisala o sportistima pre neki dan. Mada u slučaju vakcina nije ograničeno čak ni nivoom obrazovanja. Žao mi samo dece tih ljudi, oni su neverovatno tvrdoglavi u svojim ubeđenjima :classic_sad:

 

Nešto sam negde pročitala da je upravo patentiran, ili treba da bude, neki superbrzi test, ali mi sumnjivo zvuči, ko zna koliko je to pouzdano.

 

Da razvedrimo, malo tenisa iz Italije (ne znam zašto neće da ubaci kao video nego samo link):

https://www.youtube.com/watch?v=VhQhKNP7-Oc 

 

Zasto ti je sumnjivo? Brza vakcina koja se vec testira nije sumniva? 

 

Razumem ja da su mnogi uplaseni, i da cekaju bilo kakav "lek" samo da budu sigurni. Ali ipak kako su jedni uplaseni i ne veruju u brze vakcine, uredjaje, testove. Tako ima i onih koji preteruju u izjavama, kao sto je Ameli Morzmo preterala, samo sto je njena izjava logicnija bas zbog toga sto su mnogi uplaseni.

Edited by I, Ja Sam Laki
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

gde postoji obavestenje ili izjava ozbiljnog zdr. radnika,naucnika i td

da ce "brza vakcina" biti eksploatisana? ja nisam videla niti je neko u nasem zdravstvenom sistemu to cuo i video a bicemo medju prvima vakcinisani...

mozda eto bogati teniseri znaju nesto ato mi obicni smrtnici ne .

 

Edited by vanjabarsa
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...