Jump to content

Strane lige izvan liga "petice"


Drug Crni

Recommended Posts

2 hours ago, Bugl Khan said:

Ako sam nekad "mrzio" (ili trenutno "mrzim"), igrače (kao i svi vi)iz nekog razloga, od Diega Coste, Busquetsa, Albe, Emi Martineza, Otamendija, Antonya, Rosse, Mihajlovića, Carevića, Debelog...nitko od njih ne dolazi blizu Marku Livaji. Ne mogu očima vidjet tu seljačinu. Najbolji im je igrač, al kad se pojavi na Maksimiru, evo trenutka genijalnosti. Volej u padu ovaj put, predzadnji put napravi Livakovića budalom...Frajer je na Maksimiru odigrao 7 utakmica, upisao 3 gola i dodao 3 asistencije. Mrš u 3 pm

Još kad sam vidio da im je sponzor Adidas i da su im oni napravili treći dres, s uzorkom Dalmatinca, dan mi je bio upotpunjen. Ali to su zaslužili. Tolik dresova prodaju da se Adidasu isplati radi custom dresove za jebeni Hajduk.

Scusi mi, signore?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drug Crni said:

Nakon završetka vašeg derbija,u improvizovanom studiju pokraj terena se pojavia oba trenera. Joško Jeličić se Sergeju Jakiroviću obratio sa "scusi mi,signore" što su neki protumačili kao provokaciju obzirom da je Joško 'hajdukovac'

Nisam vidio. Joško Jeličić je u Hajduku odigrao 4 sezone i osvojio 1 prvenstvo i 2 kupa. U Dinamu je odigrao 7 sezona, uzeo 4 prvenstva, 5 kupova, igrao Ligu prvaka, živi u Zagrebu preko 30 godina...

Možda on sebe i smatra Hajdukovcem, ali ga u Splitu sigurno ne smatraju takvim

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/15/2024 at 10:06 AM, Bugl Khan said:

Ako sam nekad "mrzio" (ili trenutno "mrzim"), igrače (kao i svi vi)iz nekog razloga, od Diega Coste, Busquetsa, Albe, Emi Martineza, Otamendija, Antonya, Rosse, Mihajlovića, Carevića, Debelog...nitko od njih ne dolazi blizu Marku Livaji. Ne mogu očima vidjet tu seljačinu. Najbolji im je igrač, al kad se pojavi na Maksimiru, evo trenutka genijalnosti. Volej u padu ovaj put, predzadnji put napravi Livakovića budalom...Frajer je na Maksimiru odigrao 7 utakmica, upisao 3 gola i dodao 3 asistencije. Mrš u 3 pm

:classic_tongue:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

On 9/15/2024 at 10:06 AM, Bugl Khan said:

Ako sam nekad "mrzio" (ili trenutno "mrzim"), igrače (kao i svi vi)iz nekog razloga, od Diega Coste, Busquetsa, Albe, Emi Martineza, Otamendija, Antonya, Rosse, Mihajlovića, Carevića, Debelog...nitko od njih ne dolazi blizu Marku Livaji. 

 

Kod mene omraženi u komšiluku:

 

Gobeljić, Kanga, Filip Stojković, Ognjen Koroman (mada postaje sve simpatičniji u ovim "kopačke o klin" danima), Borjan, Stamenković, Psiholjub

 

Svaki ima tu crtu fudbalskog šabana i prgavosti.

Od stranaca ne bih mogao da kažem baš omraženi, ali CR7 baš ne gotivim oduvek, iako poštujem greatness, Antony se podrazumeva, Lovren mi je bio onako antipatično prgav, Emiliano Martinez mi je isto prvoklasni šaban, Diego Costa je uglavnom igrao za ekipe koje su protivotrov favoritima pa sam mu gledao kroz prste. U eri Pep-Mou Barsa mi je imala tih nekoliko šabana ali i tu poštujem greatness. Busquets ima facu baš klasičnog prevaranta licimura ali je majstor.

 

I specijalna kategorija: omraženi Partizanovci

 

Suma, Miljković, Jojić, Marko Živković, Šaponjić me je iznervirao kada nakon gola protiv BATE-a pokazuje dva prsta i plezi se 😄, Predrag fuckin Sikimić nakon nekoliko bravura te sezone. Uh, ima ovde koliko hoćeš, ne mogu ni da se setim. Ali biće da u ovoj kategoriji ima više od samih igrača i njihovih profila.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Barkley#34 said:

Što Suma?

 

Iskreno, nemam pojma, uvek sam očekivao više od njega. Verovatno je poštenije reći da sam slan zbog njegovog celokupnog mandata kod nas, taman kada je kod Save zaigrao, tako je i posle neke mini drame i otišao.

 

1 minute ago, Don Dusko said:

Mislis na njegovog brata posto je ovaj igrao za Zvezdu?

 

Da, naš je Milovan, zajebao sam se. Ne znam da li su braća. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Charles De Ketelaere said:

 

1. Kod mene omraženi u komšiluku:

 

Gobeljić, Kanga, Filip Stojković, Ognjen Koroman (mada postaje sve simpatičniji u ovim "kopačke o klin" danima), Borjan, Stamenković, Psiholjub

 

Svaki ima tu crtu fudbalskog šabana i prgavosti.

Od stranaca ne bih mogao da kažem baš omraženi, ali CR7 baš ne gotivim oduvek, iako poštujem greatness, Antony se podrazumeva, Lovren mi je bio onako antipatično prgav, Emiliano Martinez mi je isto prvoklasni šaban, Diego Costa je uglavnom igrao za ekipe koje su protivotrov favoritima pa sam mu gledao kroz prste. U eri Pep-Mou Barsa mi je imala tih nekoliko šabana ali i tu poštujem greatness. Busquets ima facu baš klasičnog prevaranta licimura ali je majstor.

 

2. I specijalna kategorija: omraženi Partizanovci

Ali biće da u ovoj kategoriji ima više od samih igrača i njihovih profila.

Bold 1: Ajoj, Miše, Mornar, Vulić, Gabrić, Tudor, Mate Bilić, i već navedeni Rosso, Carević, Livaja

Bold 2: Debeli, Drpić, Zahora, Halilović, Šuker, Butina, Machado, Jurčić, Carlos, Balaban....

Link to comment
Share on other sites

On 9/16/2024 at 10:13 PM, Charles De Ketelaere said:

 

Kod mene omraženi u komšiluku:

 

Gobeljić, Kanga, Filip Stojković, Ognjen Koroman (mada postaje sve simpatičniji u ovim "kopačke o klin" danima), Borjan, Stamenković, Psiholjub

 

Svaki ima tu crtu fudbalskog šabana i prgavosti.

Od stranaca ne bih mogao da kažem baš omraženi, ali CR7 baš ne gotivim oduvek, iako poštujem greatness, Antony se podrazumeva, Lovren mi je bio onako antipatično prgav, Emiliano Martinez mi je isto prvoklasni šaban, Diego Costa je uglavnom igrao za ekipe koje su protivotrov favoritima pa sam mu gledao kroz prste. U eri Pep-Mou Barsa mi je imala tih nekoliko šabana ali i tu poštujem greatness. Busquets ima facu baš klasičnog prevaranta licimura ali je majstor.

 

I specijalna kategorija: omraženi Partizanovci

 

Suma, Miljković, Jojić, Marko Živković, Šaponjić me je iznervirao kada nakon gola protiv BATE-a pokazuje dva prsta i plezi se 😄, Predrag fuckin Sikimić nakon nekoliko bravura te sezone. Uh, ima ovde koliko hoćeš, ne mogu ni da se setim. Ali biće da u ovoj kategoriji ima više od samih igrača i njihovih profila.

Verujem da je Koroman na toj listi, jer po samoj faci se vidi da je saban.

 

Ali pred jedan derbi na Jna, slucajno sam se zadesio u nekom kaficu na komandi prepunom Grobara (ne pitaj kako). I na sve to dolazi Koroman i tu krece neverovatno zezanje. Bukvalno preko pedeset + Grobara se zeza i on sa njima. Tu me je odusevio. Kasnije i svojim javnim nastupima.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...