Jump to content

Strane lige izvan liga "petice"


Drug Crni

Recommended Posts

4 hours ago, Problem sa licnim greskama said:

 

Pa koja je razlika u "političkom opredeljenju" ako je Lazio desno po tebi? Valjda logično da si aludirao da je Roma levo? 

Alo BBB su na utakmicama Rome, oni su s nama u Split išli čini mi se. Jedna od dvije grupe u Europi s kojom BBB gaje neke odnose. Mislim da ne moraš bit posebno pametan da zaključiš da se ne radi o komunjarama. Ne znam, da bi politički bio protiv mjerenja kuruze te slavljenja Hitlera, Mussolinija i raznoraznih ratnih zločinaca moraš bit lijevo? Šta ja znam. Ali ako hodaš okolo s  Dinamovim navijačima, i ugošćuješ ih na tribini, sigurno nisi lijevo. I lijevo-desno kod nas znači partizani i ustaše. Lijevo je u Stokholmu nešto drugo. Ugl, bio sam siguran da im je glavna podjela politička. 

 

Link to comment
Share on other sites

"Alo", efektivno su ZA Mussolinija, Hitlera i ostale zlocince inace ne bi pevali "Me ne frego della galera" (himnu fasci di combattimento). 

I ne uplici stalno BBB koji su u toj diskusiji totalno nebitni. BBB su u dobrim odnosima i sa tim klovnovima iz Gate 13 koji su sve ali ne desnicari, niti istorijski, niti sada, niti u bilo kojem obliku strukture tribine (sem bivsih Mad Boysa, i to samo jedan deo tog "kluba" kako Grci to zovu). 

Uglavnom, nije glavna podela politicka niti je ikada bila. 

Link to comment
Share on other sites

Gate 13 nikad nije ni bila prava levica u grčkom smislu. Najdesničarskija su grupa oduvek bili, jedini palili turske zastave i ta sranja. Poznajem ljude iz Ultras Athens i Zografou. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Мџе said:

Gate 13 nikad nije ni bila prava levica u grčkom smislu. Najdesničarskija su grupa oduvek bili, jedini palili turske zastave i ta sranja. Poznajem ljude iz Ultras Athens i Zografou. 


Pa naravno, imali su 80ih cak jednu desnicarsku skinhead ekipu koja doduse nije dugo prezivela na tribini. Protiv Fenera su imali odlicnu gostovanje u Istanbulu pocetkom 2000ih gde su Turci imali tu provokatorsku setalicu, tu se malo navlacilo na nacionalnoj osnovi ali generalno velika vecina tribine je klasicno apoliticna. U Grckoj je generalno na tribinama sve dosta anarhicno. Ne menja cinjenica da G13 nikako nije desnicarska ekipa. To klasicno lozenje na IRA, Palestince i ostali cirkus pripisujem folkloru i uopste i ne tumacim politicki levo. 

Na kraju krajeva, nije ni Olympiakos toliko svepravoslavno desnicarski nastrojen kao sto se to ponekad cini. Mene je boleo mozak kada su podigli pre 10ak godina zastavu Chryzi Avgi na JNA derbiju. Grcki fasisti, sve sam video. Kao G13 i ta njihova parola "Ustase G13" 😄 Navijacka provokacija okej, ali je bilo zanimljivo videti da i na njihovoj tribini mnogi nisu verovali sta uopste citaju. Na kraju krajeva umiru u pokusaju da razviju neko rivalstvo sa ciganima koje od naseg gostovanja u kosarci dole pre 10ak godina i nema nikakve osnove if you know what i mean 😄 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Problem sa licnim greskama said:

"Alo", efektivno su ZA Mussolinija, Hitlera i ostale zlocince inace ne bi pevali "Me ne frego della galera" (himnu fasci di combattimento). 

I ne uplici stalno BBB koji su u toj diskusiji totalno nebitni. BBB su u dobrim odnosima i sa tim klovnovima iz Gate 13 koji su sve ali ne desnicari, niti istorijski, niti sada, niti u bilo kojem obliku strukture tribine (sem bivsih Mad Boysa, i to samo jedan deo tog "kluba" kako Grci to zovu). 

Uglavnom, nije glavna podela politicka niti je ikada bila. 

Nisu nebitni. Jer ne postoji svijet u kojem prijateteljuju s ljevičarsko0m grupom. Iako politički neopredjeljeni, samo neupućenom nije jasno o čemu se radi. kaqkve veze ima da li su Gate 13, desničari. Ja ti kažem da ni s Livornom ni duginim bojama ne bi razvili nikakve odnose.

3 hours ago, Problem sa licnim greskama said:


Pa naravno, imali su 80ih cak jednu desnicarsku skinhead ekipu koja doduse nije dugo prezivela na tribini. Protiv Fenera su imali odlicnu gostovanje u Istanbulu pocetkom 2000ih gde su Turci imali tu provokatorsku setalicu, tu se malo navlacilo na nacionalnoj osnovi ali generalno velika vecina tribine je klasicno apoliticna. U Grckoj je generalno na tribinama sve dosta anarhicno. Ne menja cinjenica da G13 nikako nije desnicarska ekipa. To klasicno lozenje na IRA, Palestince i ostali cirkus pripisujem folkloru i uopste i ne tumacim politicki levo. 

Na kraju krajeva, nije ni Olympiakos toliko svepravoslavno desnicarski nastrojen kao sto se to ponekad cini. Mene je boleo mozak kada su podigli pre 10ak godina zastavu Chryzi Avgi na JNA derbiju. Grcki fasisti, sve sam video. Kao G13 i ta njihova parola "Ustase G13" 😄 Navijacka provokacija okej, ali je bilo zanimljivo videti da i na njihovoj tribini mnogi nisu verovali sta uopste citaju. Na kraju krajeva umiru u pokusaju da razviju neko rivalstvo sa ciganima koje od naseg gostovanja u kosarci dole pre 10ak godina i nema nikakve osnove if you know what i mean 😄 

Nisam siguran ko koga prati po Europi.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/27/2024 at 2:53 PM, alpaka Bereta Sida said:

Hajduk nastavlja s ludilom ovaj prelazni rok, dovode na posudbu do kraja sezone Josipa Brekala iz Fiorentine. On se prvo trebao vratiti u Dinamo cije je i dijete, sve je fakticki bilo gotovo al je transfer propao u srijedu. Navodno Dinamo javio Fiorentini da odustaju od posla jer nisu sigurni koliko ce jos Jakirevic ostati na klupi, a Brekalo je bio iskljucivo njegova zelja. Prosto nevjerovatno izgleda ovo sve, Dinamo u rasulu, a Hajduk radi nevjerovatan posao. Brekalo bi u HNLu trebao biti bas ozbiljna klasa. 

Ipak si bio u pravu. Ja nisam vjerovao. Nisam vjerovao što portali lupetaju i da netko vjeruje da je to istina. Pa izgleda da je stvarno istina. Svaka čast Brekalo, pametan si, al baš jako. U Hajduk iz inata. S tim da je nedovođenje Brekala dosta logičan potez jer Jakiru visi mač nad glavom, a Brekalo je njegova želja. Nek izgubi još neku utakmicu u sjedećih 2-3 kola i šta onda? Do kraja sezone imaš igrača sa jako velikim ugovorom. Oćeš tražit iskljušivo trenera koji igra 433., 343 isl.?

A ovi će uzet naslov, al skoro. A Brekalo neće ostat upamćen kao poglavica Bik koji se deblja iliti Prazna pekara. Al dobro. I on i Perišič imaju isto nastupa za hajduk

20 hours ago, Problem sa licnim greskama said:

Uglavnom, nije glavna podela politicka niti je ikada bila. 

Vjerujem. Bio sam uvjeren da je. Znači niti prije 35 godina nije bila politička?

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

Po meni je dosta veca podela po tom segmentu u Milanu nego u Rimu iako su Milanisti uvek imali parolu (jos iz vremena FdL i BRN) "Non siamo rossi, non siamo neri, siamo rossoneri" i izbegavali su taj politicki pamflet na tribini ali su bili levicarska tribina koja je dosla u krizu identiteta jer je Berlusconi postao predsednik kao deklarisani desnicar 😄 (Naravno je i tu bilo izuzetaka). Inter je i kao klub i kao tifoseria uvek bio desnicarski. Tamo navijaci imaju od 82e (ako se ne varam 1982, ne drzi me za rec) pakt nenapadanja na derbijima sto je dosta ugusilo celu tu napetost, bio sam na derbiju 2002. kada je Inter dobio 1-0 i izgubio titulu u zadnjem kolu protiv bratskog Lazia u Rimu i delovalo mi je po nasim balkanskim standardima jako mekano, da ne kazem prosecno. U Rimu je tu dosta aktivnije po tim pitanjima pa naravno ljudi dozivljavaju taj derbi s punim pravim i ludjim i prenapumpanijim mrznjom. Ali se i tamo mnogo promenilo, narocito na tribini Lazia od gasenja IRR. 

U Rimu je klasicni gradski derbi kao u Becu, Djenovi, Lisabonu, Budimpesti, Pragu, Varsavi, Madridu, Beogradu, Atini sa doduse kao i u ostalim spomenutim gradovima klubom koji je dosta popularniji od drugog. Hocu reci da politika tu nije u prvom planu, jednostavno je gradski derbi sa svim carima istog - rodbina, prijatelji i kolege ti navijaju za protivnicki klub, nista lepse nego dobiti ih. Glasgow je po meni specificna i dosta tvrda prica i unikatni derbi po tom pitanju. Nikad nisam bio ali po pricama ljudi koji su bili pre 20-25 godina je bio mozda i najbolji dozivljaj u Evropi.

Link to comment
Share on other sites

Varšava nema gradski derbi. 
 

6 hours ago, Problem sa licnim greskama said:

Malo ljudi inace zna da su G13 i njihov tadasnji vodja ponudili Grobarima bratstvo ali ih Grobari odjebali na gostovanju u kosarci pre vise od 20 godina. Toliko o ustasama G13 😄 Bili bi danas orthodox brothers 😄 Ironija istorije sto bi se reklo.

 

Ovo verovatno nije tačno i samo je jedna od internet priča. Partizan je početkom 2000-ih igrao sa AEK-om i družili su se R21 i Grobari u više navrata dok se drugi nisu okrenulu Kapiji 4. Verovati da su stupali u kontakte sa PAO-vim navijačima dok su se istovremeno u Atini družili sa žutima je verovatno neistina. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Мџе said:

Varšava nema gradski derbi. 
 

 

Ovo verovatno nije tačno i samo je jedna od internet priča. Partizan je početkom 2000-ih igrao sa AEK-om i družili su se R21 i Grobari u više navrata dok se drugi nisu okrenulu Kapiji 4. Verovati da su stupali u kontakte sa PAO-vim navijačima dok su se istovremeno u Atini družili sa žutima je verovatno neistina. 


Znam iz prve ruke da je tacno od Grobara koji su bili. Znam cak i koji je Grk ponudio (bivsi vodja Voareia Proasteia i tada citave tribine). Sam dogadjaj se desio direktno u OAKI. Lik je prisao sa salom, odjebase ga Grobari u startu. Po meni je inace prijateljstvo s AEKom i Originalom jos virtualnije od onog sa Sportingovim koje je one man show DV (ne Dule Vujosevic 😄). Svaka cast za tu cuvenu prijateljstku ali je prilicno ostalo na tome.

 

Varsava naravno da ima gradski derbi Legija - Polonija. 79 puta odigran, samo je Polonija dosta manje popularna i sada vec u ozbiljnom kanalu.

 

Edited by Problem sa licnim greskama
Link to comment
Share on other sites

Varšava realno derbi nema. To je kao da kažeš Barselona i Epsanjol je derbi ili Partizan i OFK je gradski derbi. Ako su timovi iz istog grada ne znači da je derbi. 
 

Živeo sam Varšavi i navijači Polonije ne postoje, pojave sa tu i tamo kada je neka jača utakmica. I njih čini ugoavnom AntiFa.
 

Prišao jedan  i tako je prijateljstvo propalo ili zamalo nastalo. A Voareia Proasteia klub do mojega.  

Edited by Мџе
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Po meni je dosta veca podela po tom segmentu u Milanu nego u Rimu iako su Milanisti uvek imali parolu (jos iz vremena FdL i BRN) "Non siamo rossi, non siamo neri, siamo rossoneri" i izbegavali su taj politicki pamflet na tribini ali su bili levicarska tribina koja je dosla u krizu identiteta jer je Berlusconi postao predsednik kao deklarisani desnicar 😄 (Naravno je i tu bilo izuzetaka). Inter je i kao klub i kao tifoseria uvek bio desnicarski. Tamo navijaci imaju od 82e (ako se ne varam 1982, ne drzi me za rec) pakt nenapadanja na derbijima sto je dosta ugusilo celu tu napetost, bio sam na derbiju 2002. kada je Inter dobio 1-0 i izgubio titulu u zadnjem kolu protiv bratskog Lazia u Rimu i delovalo mi je po nasim balkanskim standardima jako mekano, da ne kazem prosecno. U Rimu je tu dosta aktivnije po tim pitanjima pa naravno ljudi dozivljavaju taj derbi s punim pravim i ludjim i prenapumpanijim mrznjom. Ali se i tamo mnogo promenilo, narocito na tribini Lazia od gasenja IRR. 

U Rimu je klasicni gradski derbi kao u Becu, Djenovi, Lisabonu, Budimpesti, Pragu, Varsavi, Madridu, Beogradu, Atini sa doduse kao i u ostalim spomenutim gradovima klubom koji je dosta popularniji od drugog. Hocu reci da politika tu nije u prvom planu, jednostavno je gradski derbi sa svim carima istog - rodbina, prijatelji i kolege ti navijaju za protivnicki klub, nista lepse nego dobiti ih. Glasgow je po meni specificna i dosta tvrda prica i unikatni derbi po tom pitanju. Nikad nisam bio ali po pricama ljudi koji su bili pre 20-25 godina je bio mozda i najbolji dozivljaj u Evropi.

Ovo je nemoguće izgubljena titula. Cijeli stadion krcat Interistima, Laziu, mislim, ne treba za ništa, i Inter opet izgubi.
To je Hector Cuper, čovjek koji je u 3 sezone za redom uzgubio 3 europska finala. Izgubio finale CWC s Mallorcom i 2 finala CL s Valenciom. S Interon izgubio naslov u zadnjem kolu, pa sljedeće sezone opet bio drugi. Uz to je izgubio i 2 ili 3 finala domaćh kupova.
Vodeći reprezentacije je s Egiptom izgubio finale ACNa,
mourinho se pojavi u 6 Euro finala, i uzme 5 8jedno izgubi na penale). Cuper se pojavi u 6 ukupno, i izgubi svih 6. Taj baš nije imao sreće.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Мџе said:

Varšava realno derbi nema. To je kao da kažeš Barselona i Epsanjol je derbi ili Partizan i OFK je gradski derbi. Ako su timovi iz istog grada ne znači da je derbi. 
 

Živeo sam Varšavi i navijači Polonije ne postoje, pojave sa tu i tamo kada je neka jača utakmica. I njih čini ugoavnom AntiFa.
 

Prišao jedan  i tako je prijateljstvo propalo ili zamalo nastalo. A Voareia Proasteia klub do mojega.  

 

Voreia Proasteia je bila najjaći klub pored Mad Boysa jako dugo. Lik iz te grupe je vodio navijanje deceniju na šipci. Tada su npr UA bili smešna dečurlija (tada konkretno ajde nisu ni postojali).

7 hours ago, Bugl Khan said:

A ponudili prvo pravim frajerima, pa onda ko je preostao

 

Ko je to rekao? 

Edited by Problem sa licnim greskama
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Bugl Khan said:

Ovo je nemoguće izgubljena titula. Cijeli stadion krcat Interistima, Laziu, mislim, ne treba za ništa, i Inter opet izgubi.
To je Hector Cuper, čovjek koji je u 3 sezone za redom uzgubio 3 europska finala. Izgubio finale CWC s Mallorcom i 2 finala CL s Valenciom. S Interon izgubio naslov u zadnjem kolu, pa sljedeće sezone opet bio drugi. Uz to je izgubio i 2 ili 3 finala domaćh kupova.
Vodeći reprezentacije je s Egiptom izgubio finale ACNa,
mourinho se pojavi u 6 Euro finala, i uzme 5 8jedno izgubi na penale). Cuper se pojavi u 6 ukupno, i izgubi svih 6. Taj baš nije imao sreće.


Iako ne navijam za nijedan italijanski klub mi je bilo zao Intera te sezone. Osecao se dobar vajb i imali su ekipcinu.

Link to comment
Share on other sites

Hajduku će veći rival od protivnika biti euforija koja je napravljena..koje god novine u Hrvatskoj da otvoriš,Hajduk je proglašen prvakom..euforija ima dva lica..može biti i vrlo kontraproduktivna. Videćemo kako će "bili" da se nose sa teretom očekivanja.
Za Brekala nisam ni znao da je potpisan..ozbiljno pojačanje.

Međutim,okrenu ih sinoć Rijeka na Poljudu. Rijeka ima jako dobru ekipu,međutim ja ne verujem nešto njihovom treneru Sopiću,bez obzira što ga hvale. Jakirović bi sa ovom Rijekom možda i uzeo titulu.

Možda bi i bila fora da ispuše i Rijeka i Jakirović (Dinamo)

Link to comment
Share on other sites

On 1/29/2024 at 3:00 PM, Drug Crni said:

Hajduku će veći rival od protivnika biti euforija koja je napravljena..koje god novine u Hrvatskoj da otvoriš,Hajduk je proglašen prvakom..euforija ima dva lica..može biti i vrlo kontraproduktivna. Videćemo kako će "bili" da se nose sa teretom očekivanja.
Za Brekala nisam ni znao da je potpisan..ozbiljno pojačanje.

Međutim,okrenu ih sinoć Rijeka na Poljudu. Rijeka ima jako dobru ekipu,međutim ja ne verujem nešto njihovom treneru Sopiću,bez obzira što ga hvale. Jakirović bi sa ovom Rijekom možda i uzeo titulu.

Možda bi i bila fora da ispuše i Rijeka i Jakirović (Dinamo)

Kome bi bila fora? kad zasluže na terenu nek uzmu naslov. Ja se nadam da ga neće vidjet još 20 godina. Pa nek kreče, arlauču i skaču na svaku sudačku odluku i dalje (klub sa najviše dosuđenih penala u Europi). Sad pazi urote za svaki krivo dosuđeni aut, faul na centru, žuti karton... dok u momčadi imaju divljaka kojem se kartoni opraštaju svaku utakmicu.
A s teretom očekivana će se nositi kao svaki put. Prvenstvo će izgubit u Koprivnici, Gorici i sl.

Btw, Marin Ljubičić je pao u formi, izgubio je mjesto u momčadi i Dinamo ga je htio prodati. Kupio ga je AEK 🤣.
Obraza bez.

Link to comment
Share on other sites

@Bugl Khan Istini za volju tražili su ga i prošle sezone, pre BBB-ov udruženog zločinačkog poduhvata (zebancija). Bitno da ne moramo više da gledamo kako se Lazaros Rota šeta sa leve na desnu stranu. Imaće priliku da oživi karijeru nakon Dinama koji se fudbalski raspada ove sezone. 

Link to comment
Share on other sites

Potrudiću se maksimalno da ispratim ovu trku za titulu kod komšija, liga deluje baš kompetitivna ove sezone, nekoliko zanimljivih mladih igrača uz ove poslednje potpise.


@Bugl Khan

 

Može neki crash course, ispratio sam poslednje potpise i rezultate, kakva su očekivanja za nastavak? Drma li se Jakiru klupa, kakvi su Pašalić i Fruk iz Rijeke? Juri li ko Miereza poslednjih par prelaznih rokova? Zna li šta ovaj Obregon, videh kako ga je zabiberio na Poljudu?

Link to comment
Share on other sites

Igrački je najbolja Rijeka( sad su doveli i Marića na pozajmicu iz Monce) koje predvodi oporavljeni Pjaca i ako organizaciona mogu da podneseu borbu za titulu trebalo bi da na Ruejvici stigne pehar šampiona. Hajduk je organizaciono moćan ali igrački a pogotovo timski deluje dosta slabo, dovode tj vraćaju velika imena ali sve to ovaj trener Karoglan ne može ili ne zna da uklopi i prosipaju bodove, ipak cela armija torcide stoji iz anjih, nigde tako reći ne gostuju i glavni su favoriti za titulu.

Dinamo trpi posledice borbe ze prevlast u klubu, promene trenera i nedovoljno kvaliteta među igračima ali ipak su oni Real za hrvatsku ligu i ako im se ukaže iole šansa tj ako Rijeka i Hajduk negde kiksnu eto njih da sačuvaju tron.

 

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, pierre van hooijdonk said:

Potrudiću se maksimalno da ispratim ovu trku za titulu kod komšija, liga deluje baš kompetitivna ove sezone, nekoliko zanimljivih mladih igrača uz ove poslednje potpise.


@Bugl Khan

 

Može neki crash course, ispratio sam poslednje potpise i rezultate, kakva su očekivanja za nastavak? Drma li se Jakiru klupa, kakvi su Pašalić i Fruk iz Rijeke? Juri li ko Miereza poslednjih par prelaznih rokova? Zna li šta ovaj Obregon, videh kako ga je zabiberio na Poljudu?

Jakiru se opasno trese klupa. Brekalo nije došao je jer je isključivo Jakirova želja, a nije jeftin. Pašalić je upisao nastup u za reprezentaciju u kvalifikcijama. Klasično krilo koje igra desno s lijevom nogom. Frul+k je odličan, možda i najbolji igrač Rijeke, Obregon je dobar kada je4 dio podmazanog stroja, ne radi sam razliku. Miereza ne traži nitko, ili ga traži za siću. Imali su ponudu prije 2 sezonre od 8M i odbili.
Očekivanja su da Dinamo opet uzima. Ne može ovako očjno igrati cijeku sezonu. Hajduk je igrački sad u 5 deka, ali puknut će pod pritiskom. Rijeka treća.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Iraklis i ove godine neće uspeti da se vrati u prvu ligu.

Neverovatno je to proklestvo najstarijih klubova u gradovima kao i u slučaju Ire. Kao po pravilu uvek budu zapostavljeni od lokalaca i osudjeni na manje uspeha i navijača. Queens Park u Glazgovu, Fulam u Londonu, Minhen 1860 itd. 

 

spacer.png
 

Edited by Мџе
Link to comment
Share on other sites

Kad baš imam vremena (kao danas) umem da pogledam neki meč prve mađarske fudbalske lige.
Još od ranije mi je u Zalaegeršegu pažnju skrenuo hrvatski napadač, Antonio Mance. Sećam ga se iz Osijeka..tamo je proveo par sezona. Pravi napadač "razbijač". Korpulentan, jak..kad krene poput tenka je..ali i vrlo pokretljiv i zna fudbala,vidi se da uopšte ne fali ni tehnike. Podjednako se služi sa obe noge.

Gledam ga sad protiv MOL Fehervara..zabio lep gol unutrašnjim felšom..pre toga imao topovski udarac levom sa 20m..goša mu fantastično skinuo..

Ne znam ima li nekih "bubica" u glavi,kakav je sa disciplinom,radnom etikom..ali ovo što pokazuje daleko prevazilazi i Zalaegeršeg i mađarsku ligu. Čudi me da ga neko iz vrha HNL nije pokupio..

Edited by Drug Crni
slovo
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Drug Crni said:

Kad baš imam vremena (kao danas) umem da pogledam neki meč prve mađarske fudbalske lige.
Još od ranije mi je u Zalaegeršegu pažnju skrenuo hrvatski napadač, Antonio Mance. Sećam ga se iz Osijeka..tamo je proveo par sezona. Pravi napadač "razbijač". Korpulentan, jak..kad krene poput tenka je..ali i vrlo pokretljiv i zna fudbala,vidi se da uopšte ne fali ni tehnike. Podjednako se služi sa obe noge.

Gledam ga sad protiv MOL Fehervara..zabio lep gol unutrašnjim felšom..pre toga imao topovski udarac levom sa 20m..goša mu fantastično skinuo..

Ne znam ima li nekih "bubica" u glavi,kakav je sa disciplinom,radnom etikom..ali ovo što pokazuje daleko prevazilazi i Zalaegeršeg i mađarsku ligu. Čudi me da ga neko iz vrha HNL nije pokupio..

Bold 1: Zašto Druže Crni, zašto? Nema li neka ženska odbojka, nešto na jubito?
Bold 2: Bio je u vrhu HNL-a. Igrao je za Osijek pod Bjelicom. Znači borio se za naslov s Osijekom. Nije mogao u 11. Taj ZTE, Zalaegerseg, ili kako već je baš Osijek ovo ljeto rastavio u kvalifikacijama. Znači za prve 4 ekipe HNLa nije, ostali ga ne mogu platit.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...