Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Imam i ja molbu, dropovao sam Krisa Dana rano ujutru u petak, da bih ga mogao uzeti za nedelju, jer su mi stl prekopotrebni. Na moju zalost, tako sam se razbio sinoc da nisam bio u mogucnosti da ga vratim u tim. Gyzatori ionako gube velikom razlikom, njima nista ne znaci. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Dies at the End said:

Imam i ja jednu molbu...

 

Draftovao sam ova dva NesreTnika iz NYK.

 

Te ako mogu da draftujem njih dvojicu + da Mi dekretom dodelite Mayersa, snimio sam ga pre Wini-eeeeJA 

 

😴

 

E da, i Zvekiju Treaea 😴

Link to comment
Share on other sites

Koliko znam, i ranije u ovakvim slucajevima (cini mi se Lavrnjin drug bas) -> vracali su se igraci. Par sati nakon sto sam isto uradio, niko nije nista odigraoo, a ovde se neki B ligasi segace sa mnom. Zanima me stav Matica i Lavrnje pre svega kao LMova i ovih vidjenijih fantazi glava- Wook, Chaos.. Pa ustvari stav cele lige, ali ozbiljno..

 

  Ako je vecina za NE, ok, greska, idemo dalje, poklanjam nekog odlican ubod 11.runde.

Link to comment
Share on other sites

Vuku je willi vracen u istoj situaciji, a sato nije mislim zorexu (???), jer ga nije greskom dropovao vec u trejdu namerno, da bi par sati kasnije objavljeno da je wall zavrsio sezonu.

 

Mom ortaku vraceno u B, s tim sto je on bacio LMA 😄

 

I ja sam za vracanje jerbo se oglasio maltene odmah, bez daljih posledica po ostale ucesnike.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja sam prosle godine imao 2 Hernangomeza u timu, tu je bila zabuna : ).

@delgadoOvo jedino ako si pijan menjao, Okogie i Williams nikakve slicnosti.

 

Bio je i ove godine slucaj sa JJ iz Heata, neko trazio da mu se vrati, kao greska, ali prc. Nije vracen. Matic rekao da ne zna da ga vrati.

 

Ako je bio pijan, vratite mu : )

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...