Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

6 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

3 vaiver za onog. Au bacaju se visoki waiveri za gibenicu, valjda ce ovaj da izdrzi duze od 1 utakmice.

ovaj bruno iz atl vec moze da bude zanimljiv igrqc za 20 waiver

 

 

Morao sam. 

Nema ništa od Šmek Dedija ove godine, a videh da je Richaun naučio lepo da završava oko obruča, nije više samo p'n'r i putback kucanja. Čovek još uvek nije dobio pravu šansu, inače je klasičan TNT što se eksplozivnosti i snage tiče. Kada će, ako ne sad?

Baci pogled na highlights-e uostalom.

 

Trenutno me samo jebe DJJ-ov dtd, ali ne smem ni njega da bacam, da ne napravim grešku kao sa Richaun-om.

Edited by Noćna_mora_b92_fantazera
typo
Link to comment
Share on other sites

Ustao sam za 2/2, dobar je bio sinoc, ubedljivo najbolji u Kingsima, maltetirao je nasu pogacicu.

Odmah sam rekao da si ga prerano bacio ali 3 waiver za 3 C neke ekipe u 2 nedelji mi je reach ozbiljan. Moglo je dosta da se pokupi sa Fa za dz od Nuna,Maxi/Dfs,Graham, Spelman, Matis... itd itd

edit: ali dobro tebi treba C odmah i sada, len je los, oba pf ti igraju ispod norme samo TT kida

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

K. Williams-a i Matisa niko nije digao sa W. Iznenadio sam se kad sam ih video na FA. Odmah sam ih pokupio za dž. Waiver na njih nisam hteo da trošim.

 

Odlični djubretari. Williams počinje da dobija sve veću minutažu.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Wook said:

Zveki, je l' sve OK? 

 

 

 

Ne, ali ozbiljno sad, glasajte za veto, spasite čoveka sigurnog ispadanja.

 

Sad mu gledan ekipu, on će ako ovaj trejd prođe, ostati na 5-6 sigurnih igrača/startera, ostalo je sve tu negde, ali vrlo lako može postati FA materijal, tj. neki hoće sigurno + ostaje bez prvog pika i jedinog potencijalnog season changer-a.

 

Bilo bi baš tuźno videti bivšeg šampiona proteranog u C ligu, gde bi ga čerupale ove mlađe, gladne krvi zveri. 😞

Edited by Noćna_mora_b92_fantazera
+
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Wook said:

Kako je ovaj Grof upao u A ligu? Decko iz dana u dan pravi gluposti.

 

Ne znam da li da ga spasavamo od njega samog, ili da ga poguramo da sto pre propadne?

 

zašto misliš tako? 

moram da priznam kako ne pratim previše ove igrače koji su u trejdu ali sve mislim da će i markkanen i van vleet imati ovakav usage cele sezone, pa kako bude što se tiče onoga što isporuče. nije besmislen trejd ako npr želi da se ratosilja sjebavanja FT% i da nabaci neke trice. a ne vidim da gubi nešto osim potencijalnog TD tu & tamo

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

zašto misliš tako? 

moram da priznam kako ne pratim previše ove igrače koji su u trejdu ali sve mislim da će i markkanen i van vleet imati ovakav usage cele sezone, pa kako bude što se tiče onoga što isporuče. nije besmislen trejd ako npr želi da se ratosilja sjebavanja FT% i da nabaci neke trice. a ne vidim da gubi nešto osim potencijalnog TD tu & tamo

Mislim isto sto i za Zvekija, da je nestrpljiv i da se debelo zeznuo. Resio da se oprosti od top 10 pika posle 3 meca.

Gubi ast i fg%, i def kategorije, naravno i potencijalni DD...ali najbitnije je da ostaje bez sigurne produkcije na kojoj se gradi strategija. FVV i Finac nece biti ni blizu konstantni kao Simmons.

Mislim da se ovim trejdom Grof ispisuje iz A lige.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo je zesci zajeb, al nije za veto, a mozda Markanen razbije pa ne bude ispao i ne bude zajeb. Nestrpljiv je bio, nije Ben odigrao tako lose da je bio za trejd, meni je nudio Simonsa i trazio Batlera, ali stvarno nisma hteo da uzimam nekog ko lose sutira sl.bacanja. A za svaki trejd koji odradim mora da postoji koncenzus sa Xpertom.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LayupFromTheMidget said:

Ovo je bolje nego Budi Hielda da je uzeo.
Daleko je ben od sigurne produkcije, covek ako nema td nije u 50 ako nema dd stalno nije ni u 100.
Doduse ako je jurio ppm i poene sigurno je mogao bolje od ovog, posto Fleet i nije nesto ppm frendly posto igra 40 minuta.
Ni ovo nije za veto

 

Veto cuvamo za Procketa:s_d:

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Noćna_mora_b92_fantazera said:

Grofe, ako hoćeš boljeg PF za Ben-a, javi se. 😁 

 

@Zvezdinho Kako koristiš te smajlije?

 

:lol_2:

 

Pa zar nisi na poslu Borivoje i neces biti do sutra na forumu:smiley64:

 

Sta si mu ponudio, Holmsa i CP3-ja :thumbup: Najjaci je Bora kad kaze izvetuj trejd pa cu da ti dam bolju ponudu:s_d:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Wook said:

Mislim isto sto i za Zvekija, da je nestrpljiv i da se debelo zeznuo. Resio da se oprosti od top 10 pika posle 3 meca.

Gubi ast i fg%, i def kategorije, naravno i potencijalni DD...ali najbitnije je da ostaje bez sigurne produkcije na kojoj se gradi strategija. FVV i Finac nece biti ni blizu konstantni kao Simmons.

Mislim da se ovim trejdom Grof ispisuje iz A lige.

 

ja se slažem da ne bih bez preke potrebe (pogotovo na početku druge nedelje takmičenja) davao tako versatile igrača kao što je simmons.

uopšte, jako dobro znam zašto biram prvog i drugog pika, pa stvarno neka neočekivana situacija treba da se desi da bih ga se odrekao, kao kada sam nudio curryja dok sam onomad ispadao iz lige.

 

samo hoću da kažem kako je trejd okej, nije kao ono kada je pre dve sezone davao bori hardena za dva para nošenih patika (izvini boro, ne mogu to da zaboravim, nisi ti kriv)

 

mislim, nešto gubi, nešto dobija. trejd nije za veto po meni pa sam glasao allow, iako ja ne bih to radio

Link to comment
Share on other sites

Jurim trojke, FT i dobre poene. Meni je ekipa skroz suterska sa jednim Gordonom i R. Dzeksonom koji bez problema imaju manje od 40% iz igre.

 

Sad sam dodao jos jednog visokog sutera, pored Lava i Zelera. Jedan siguran i dva granicna DD igraca koji su suteri! 

 

Benovi asisti mi nista ne znace, jer sam sa njim za koplje ispred svih u ligi, a zamenom za FVV sam takodje najbolji za klasu. Ben nije bolji skakac od Markanena, jer on ima 9+.. Jedino gde sam oslabio su FG i potencijalni TD kojih ce biti u sezoni, ali meni to nista ne znaci kada ce mi razbiti gomilu drugih kategorija. 

 

Meni ovaj trejd doooosta popravlja tim. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

 

ja se slažem da ne bih bez preke potrebe (pogotovo na početku druge nedelje takmičenja) davao tako versatile igrača kao što je simmons.

uopšte, jako dobro znam zašto biram prvog i drugog pika, pa stvarno neka neočekivana situacija treba da se desi da bih ga se odrekao, kao kada sam nudio curryja dok sam onomad ispadao iz lige.

 

samo hoću da kažem kako je trejd okej, nije kao ono kada je pre dve sezone davao bori hardena za dva para nošenih patika (izvini boro, ne mogu to da zaboravim, nisi ti kriv)

 

mislim, nešto gubi, nešto dobija. trejd nije za veto po meni pa sam glasao allow, iako ja ne bih to radio

Ne raspravljam o tome da li je za veto, ili nije, glasao sam kako sam glasao, nije tema, samo kazem da Grof ne zna gde udara.

 

Niti je imao strategiju kod drafta, niti sada zna sta radi.

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...