Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

 

Quote

 

Jrue Holiday said his left knee is feeling better and he expects to play on Thursday vs. Denver.


 

 
Evo i za Madjiju da ne kuka.
 

 

Quote

 

Trae Young will not require an MRI on his sprained right ankle and is being listed as day-to-day.


 

 
Znae brat Jangara koliko sam ga hteo u timu pa zbog toga nece da igra protiv mene,
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, delgado said:

Sledece nedelje igra se veliki derbi A lige. 

 

Otkud ti sad pa to, sa Procketom igramo tek u Bozicnjoj nedelji, namerno su nas ovi sa televizije stavili zbog gledanosti za Christmas special.

43 minutes ago, uini said:

jure stublic ne igra večeras nego eventualno sutra. 

 

Sto bi pa i igrao kad ne igra NO veceras. Dobro ne bi bilo lose i da igra za nekoga i ako NO ne igra.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Igramo Maxa i ja protiv Uinija, a to su ti trenutno 2 prvoplasirane ekipe na tabeli (od sledece nedelje mozda zamenimo mesta, tj mi hocemo biti prvi ne znamo za vinija) , ali svakako je to veciti derbi, jer i Maxina i Uinijeva fransiza su to od pocetka i postoji kontunirani rivalitet.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, delgado said:

Tebrinjo, ti si B ligas, ovde si upao na milostinju, o cemu pricas. Wook vs Maxa/ja vec moze da bude isto rivalitet, imali smo ozbiljnih okrsaja, ti si svoju reputacio gadno srozao tavorenjem u B. 

 

Jaka stvar i Haos je igrao B ligu. I Juventus je igrao drugu ligu. Sad ko je coowner na milostinju svih ovih sezona nek drugi procene ( he he procene) :writing:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Haos se "na terenu" izborio za A ligu i osvojio b2b titulu i odigrao finale, fina sporCka prica.

 

  Ti si ovde kukumakao da te neko primi i sad se nesto qrchis. 

 

  Ko je ovaj, John dies at the end ? Ja sa Maxom igram od sezone 13/14 i otad radimo draft pola/pola i sve se dogavaramo, potpuno 50-50 ownership. Poslednje 3 sezone je draft uglavnom moj, ove godine sam odabrao sve pikove...  Mislim, sta ima da se pravdam nubarama, sve pise u potpisu. Pusa.

 

  

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, delgado said:

Haos se "na terenu" izborio za A ligu i osvojio b2b titulu i odigrao finale, fina sporCka prica.

 

  Ti si ovde kukumakao da te neko primi i sad se nesto qrchis. 

 

  Ko je ovaj, John dies at the end ? Ja sa Maxom igram od sezone 13/14 i otad radimo draft pola/pola i sve se dogavaramo, potpuno 50-50 ownership. Poslednje 3 sezone je draft uglavnom moj, ove godine sam odabrao sve pikove...  Mislim, sta ima da se pravdam nubarama, sve pise u potpisu. Pusa.

 

  

 

Ja se secam da si ti mene kukumavkao da predjem kod tebe za sta postoji javna i pm poruka aka korpus delikaTes, jer se Maksa povlaci, pa sam uspeo da nagovorim Maksu nekako da ostane. Delgado mode on U stvari sta imam da se pravdam nubari koja ne zna  ni da se uloguje u ligu i draft sobu jer se sam ispisao iz lige:18:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

 

Jaka stvar i Haos je igrao B ligu. I Juventus je igrao drugu ligu. Sad ko je coowner na milostinju svih ovih sezona nek drugi procene ( he he procene) :writing:

 

I uini je igrao dvAbu ako se ne varam.

 

 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ako je neko siguran da ide u PO i hoće Oladipa, šaljite ponude, da probam da se još malo koprcam.

Matiću, šta kažeš za Matisa, bio si nešto sumnjičav ono veče na draftu. Dečko će za dvadesetak min biti prvi u ligi po stl-blk.

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Wook said:

Gotov sam, ode i Myles Turneru zglob, i to gadno. Ne može da hoda sam.

 

Ayton, Turner i Looney. Bez centara lagano ispadam.

Vratice te dekretom u A,don't worry,be happy

Edited by Bobby Axelrod
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Bobby Axelrod said:

Vratice te dekretom u A,don't worry,be happy

 

Povuci ce se XPert i primice ga Zveki @Bobby Axelrod njih dvojicu su mafija A lige bukvalno

33 minutes ago, Wook said:

Ako je neko siguran da ide u PO i hoće Oladipa, šaljite ponude, da probam da se još malo koprcam.

Matiću, šta kažeš za Matisa, bio si nešto sumnjičav ono veče na draftu. Dečko će za dvadesetak min biti prvi u ligi po stl-blk.

 

 Pocni polako da razmisljas o Hasanu, specijalno sam ga draftofao za tebe kad ti zafali drva ❤️  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...